Betfair – klasično trejdanje

Bonus Majstori » Forum » Trejderski kutak » Betfair – klasično trejdanje

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 787)
Autor
Sve objave
  • #148097

    Bok svima.
    Da li ima nekog tko trade-a na betfairu ?
    Interesira me tenis iskljucivo jer ovo s nogometom bas i ne pali.
    Gledam malo ovaj site, pa ako je netko zainteresiran da podijelimo troskove.

    http:// totaltennistrading. com

  • #148105

    Bok svima.
    Da li ima nekog tko trade-a na betfairu ?
    Interesira me tenis iskljucivo jer ovo s nogometom bas i ne pali.
    Gledam malo ovaj site, pa ako je netko zainteresiran da podijelimo troskove.

    http:// totaltennistrading. com

    Ne vjerujem da će ti itko od ekipe koja ovdje dolazi plaćati za “to”

  • #148109

    Pa zato i pitam.
    Interesira me inače da li ima trejdera tu na ovom forumu ili su negdje drugdje i da li se uopće naši ljudi klade na taj način ?
    Šta ti misliš ?

  • #148111

    Zasigurno da trejdera ima, ali se ne eksponiraju. Naime, svaka uspješna metoda trejdanja koja funkcionira nije objavljena na internetu. Sve što se danas prodaje na netu je bacanje para.
    Jedino što može koristiti su razna iskustva drugih trejdera. Bitno je učiti na svojim greškama (jer će ih biti) i razviti svoju metodu trejdanja.

  • #148113

    Ma da, kužim. Iako imam iskustva sa nekim sistemima koji i prolaze, a isto tako i koji su totalno retardirani, ali poanta je da ih ima i onih koji stvarno funkcioniraju.
    Želja mi je okupiti trejdere na jednom mjestu pa da malo porazgovaramo o nekim taktikama, Slicer-u i sličnim stvarima. Ipak imam svi zajednički cilj – zaraditi novac.
    Zajedničkim snagama, smatram da nema šanse da netko ne zaradi.
    Imam stvarno dobru ideju (iako svatko misli da ima dobru ideju danas) koju mislim iznijeti, ali tek kad se negdje svi sastanemo. Imam u planu napraviti na početku neku facebook stranicu pa da se svi nademo na jednom mjestu, ali se bojim onih spammera sa dojavama i sličnim stvarima i naravno, da li uopće ima profesionalnih trejdera u HR.

  • #148114

    Pozdrav aqillies.
    Teško je vjerovati da netko prodaje dobar sistem za cijenu nekih 77$ kao što piše na toj stranici.Prvo se treba zapitati.Ako taj sistem djeluje,zašto ga on prodaje?Sad zamislimo sebe.Znamo dobar sistem za Betafir trade,i ići čemo ga prodavati.Naravno da nečemo.Jer taj sistem nema cjenu.Ako je dobar,sa 1000€ banke recimo,vremenski,može se zaraditi hrpe para.Sve su to igre.Zna se da nitko tko je pravi trejder,neče govoriti svoj sistem okolo…Betfair trade je sve popularniji,i znaju da svi traze neke sisteme za zaradu,pa uletavaju s ovakvim “”sistemima””.Ja sam početnik na Betfairu što se tiće,trejdanja.Isto sam gledao i trazio sisteme po internetu,ali malo malo kroz igru,shvačas neke stvari.Nisam još nikakav sistem igre smislio,ali to će doći s vremenom.Potrebno je veliko iskustvo trejdanja,i kroz mjesece,godine na betfairu,zasigurno da se smisli neki sistem ili slično.Sretno ti,i zaradi hrpu para na trejdu.pozz

  • #148116

    Thx Mato.
    Ma ja sam već godinama na betfairu, već sam izgubio i dobio i isprobao neke stvarno odlične sisteme, ali nije to to. Čak sam probao i jedan site gdje smo svi u chat room i zajedno trejdamo. Ali ja sam zamislio drukčiji sistem.
    Ali treba nas barem minimalno 20-etak.
    Što se tiče sistema, da nravno da nitko nije lud da otkrije zlatnu koku za 77$, ali da bi došao do nekih zaključaka treba isprobati i neke sisteme jer stvarno neki ljudi imaju predobre ideje i nekad se pitam zašto ih uopće prodaju, al onda shvatim zašto. Easy money 🙂
    Pozdrav svim trejderima.

  • #148119

    Pošto ne znam poslati privatnu poruku,zainteresiran sam ako hočeš da na pola kupimo i vidimo što se to.Ja sam skeptik,ali necu propas za 40 $ 🙂 .Ako si zainteresiran,pošalji mi privatnu poruku,pozz

  • #148121

    kontriram na betfairu ali bas i ne kuzim to trejdanje?
    da li se moze neka veća lova dignut tim trejdanjem?
    može aqillies ili netko drugi neš više napisati o tome?
    hvala

  • #148128

    Gle, ovako ti sve funkcionira u najkracem opisanom objasnjenju.
    Na betfairu se moze uplatiti koliko hoces novaca na jedan par i ne trebas cekati da utakmica zavrsi nego mozes uzeti profit u bilo kojem trenutku. Isto tako mozes se kladiti da se neki dogadaj nece dogoditi (lay). Primjer: Mlan – Catania. Odigraš na Milan na koef 1.50 i uplatis 100 Eur. Milan povede i koef pada na 1.20. Ti mozes u tom trenutku uzeti profit odmah ili ostaviti da uzmes svih 50 Eur. Ili mozes odigrati da Milan nece pobijediti sa LAY okladom, npr. stavis 10 Eur na lay okladu na 1.51. Mozes dobiti 10 Eur (uvijek duplo od uloga) ili izgubiti samo 5 Eur ako Milan pobijedi.
    Isto tako, betfair ti uzima 5% od tvog profita, ali samo cistog profita. Znaci ako si stavio 100 eur na 1.50, oni ce ti uzeti 5% od 50 eur profita. Ako je oklada izgubljena, ne uzimaju nista.

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 787)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.