Pozdrav, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Secret Key Zapamti me
Sigurna lova!

Ovdje pišemo o tzv. Sign-Up bonusima i besplatnim okladama na internet kladionicama.
Prije otvaranja nove teme ili upita za pojedinu kladionicu provjerite da li već postoji otvorena tema.

TEMA:

Odg: 1bet2bet bonus 8 godina 3 tjedana ago #4452

• darduga
  • darduga's Avatar Topic Author
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Zahvala primljena: 37

dearr733 napisao: Naletio sam na ovu kladionicu (vidim da je registrirana u Londonu) pa ako netko želi neka ispita ovaj bonus. Čini mi se da sam ovakve uvjete već negdje vidio. Ne znam da li je ovo sestrinska kladionica neke druge, a ako tko zna, neka napiše. Bilo je nekih sitnijih problema s isplatama prije dvije godine...u zadnje vrijeme nema ništa o njima.

betrally.com/bonuses/1st-deposit-bonus

Hide Terms & Conditions

You must use the bonus code 100RALLY when you deposit to be eligible for the welcome bonus.
We’ll award you a 100% welcome bonus up to €100 (or your currency equivalent) on your first deposit. For example, deposit €50 and you’ll receive a €50 bonus
You are only entitled to one welcome bonus.
The bonus is awarded to your sports betting account as soon as your first deposit has been rolled over once.
To take advantage of the bonus you need to rollover within 90 days of your initial deposit, otherwise any funds held in your bonus balance will be forfeited.
Players from UK, Ireland, Germany, Italy, Greece, Austria, Netherlands, Denmark, Finland, Sweden, Norway, Japan, Canada, Belgium, Switzerland, Luxembourg, Iceland and Australia need to rollover their deposit once on sport bets with odds of at least 1.60 to get the bonus. Once receiving the bonus players need to rollover their deposit and bonus 6 times on sport bets with odds of at least 1.60 prior to placing a withdrawal, otherwise any bonus or winnings will be forfeited. Any bets placed on any type of Handicap (except 3 Way Handicap) or Over/Under bet will not count towards these requirements.
Players from Russia, Portugal, Poland, Czech Republic, Slovakia and Slovenia need to rollover their deposit once on sport combo bets with minimum 3 selections and 1.6 minimum odds per selection to get the bonus. Once receiving the bonus players need to rollover their deposit and bonus six 6 times on sport combo bets with minimum 3 selections and 1.6 minimum odds per selection prior to placing a withdrawal, otherwise any bonus or winnings will be forfeited.
Players from Belarus, Romania, Serbia, Ukraine, Hungary, Armenia, Georgia, Uzbekistan, China and rest of the world need to rollover their deposit once on sport combo bets with minimum 3 selections and 1.6 minimum odds per selection to get the bonus. Once receiving the bonus players need to rollover their deposit and bonus 10 times on sport combo bets with minimum 3 selections and 1.6 minimum odds per selection prior to placing a withdrawal, otherwise any bonus or winnings will be forfeited.
The maximum amount that is counted for our rollover requirement on each bet is 50% of the bonus award. For example, if you received a bonus of €100 and your starting bet is €100 then only €50 of the bet will count towards our rollover requirement. Multiple bets placed on the same event and selection may be considered as bonus manipulation.
Betrally reserves the right to amend, cancel, reclaim or refuse any promotion at our discretion.
All Betrally bonuses and promotions are intended for recreational players only and Betrally may in our sole discretion limit the eligibility of customers to participate in all or part of any promotion.
These Terms & Conditions are part of the General Betrally Terms & Conditions.

*Or Currency Equivalent
The following user(s) said Thank You: Robinjo

Please Prijava or Stvori račun to join the conversation.

Last edit: od Bonusmaniac.

Betrally Bonus 8 godina 3 tjedana ago #4459

• Bonusmaniac
  • Bonusmaniac's Avatar
  • Administrator
  • Administrator
  • Zahvala primljena: 317
Otvorio sam novu temu Betrally Bonus jer ta kladionica nema veze sa 1bet2bet pa sam prebacio post od darduge ovdje.
Betrally radi sa 10bet-om. Bonus 100% do 100€ vrijedi za ekipu iz Srbije i Slovenije za cro, bih...ne vrijedi

Odg: Betrally Bonus 8 godina 3 tjedana ago #4460

• dearr733
  • dearr733's Avatar
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Zahvala primljena: 98

Bonusmaniac napisao: Otvorio sam novu temu Betrally Bonus jer ta kladionica nema veze sa 1bet2bet pa sam prebacio post od darduge ovdje.
Betrally radi sa 10bet-om. Bonus 100% do 100€ vrijedi za ekipu iz Srbije i Slovenije za cro, bih...ne vrijedi

OK, ali to nigdje ne piše u uvjetima. To je nešto novo ili...?

Odg: Betrally Bonus 8 godina 3 tjedana ago #4461

• Bonusmaniac
  • Bonusmaniac's Avatar
  • Administrator
  • Administrator

dearr733 napisao:

Bonusmaniac napisao: Otvorio sam novu temu Betrally Bonus jer ta kladionica nema veze sa 1bet2bet pa sam prebacio post od darduge ovdje.

OK, ali to nigdje ne piše u uvjetima. To je nešto novo ili...?

Tip mi je rekao da trenutno bonus vrijedi za Srbiju, Slovačku i Sloveniju.
Tipu baš ne leži zemljopis.
Pokušati ću ga uvjeriti da pod rest of the world spada i hrvatska, bosna i ostale balkan zemlje.

Odg: Betrally Bonus 8 godina 3 tjedana ago #4462

• amburator
  • amburator's Avatar
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Zahvala primljena: 21
Samo je pitanje sta se desava ako imas nalog na 10bet a pokusas da pokupis i betrally-ev bonus!Verovatno bi rizikovao da budes kaznjen zbog toga!

Odg: Betrally Bonus 8 godina 3 tjedana ago #4463

• Bonusmaniac
  • Bonusmaniac's Avatar
  • Administrator
  • Administrator

amburator napisao: Samo je pitanje sta se desava ako imas nalog na 10bet a pokusas da pokupis i betrally-ev bonus!Verovatno bi rizikovao da budes kaznjen zbog toga!

moze se imati i 10bet i betrally

Odg: Betrally Bonus 8 godina 3 tjedana ago #4464

• amburator
  • amburator's Avatar
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Zahvala primljena: 21
axa,to je dobra vest!medjutim usloi su nemoguci za ispuniti,bolje je okrenuti se nekim laksim kladzama!

Odg: Betrally Bonus 8 godina 3 tjedana ago #4465

• dudy
  • dudy's Avatar
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Zahvala primljena: 81

amburator napisao: axa,to je dobra vest!medjutim usloi su nemoguci za ispuniti,bolje je okrenuti se nekim laksim kladzama!

da dosta je velik rolover ali da vrijedi za hrvate mozda bi usao sa manje love jer je veca vjerojatnost da bi na combo izgubio prvu..

Odg: Betrally Bonus 8 godina 3 tjedana ago #4470

• Bonusmaniac
  • Bonusmaniac's Avatar
  • Administrator
  • Administrator
Svi sportski bonusi vrijede za sve zemlje regije, tip je danas nešto naučio iz zemljopisa.

Hi Maniac,

We apologies for the misunderstanding.

Croatia and Bosnia are eligible for the Welcome bonuses as well.

www.betrally.com
The following user(s) said Thank You: Robinjo

Odg: Betrally Bonus 8 godina 3 tjedana ago #4476

• Patrick
  • Patrick's Avatar
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Zahvala primljena: 34
Pa ako sam dobro skontao treba izigrati 2000 što nije mnogo s obzirom na visinu dobijenog bonusa i uloga.
Znači minimalno 40 tiketa (max.50 za roll) sa ukupnom kvotom 4-5
Ja ću pokušati 2-3 puta pasti,ako ne uspijem polako na tikete ....

Vrijeme kreiranja stranice: 0.144 sekundi