Pozdrav, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Secret Key Zapamti me
Sva ostala pitanja i rasprave o kladionicama i klađenju idu ovdje.
  • Stranica:
  • 1
  • 2

betfair sbyu banner 350x120

TEMA:

LeonBet 5 godina 9 mjeseci ago #9624

• Vidic26
  • Vidic26's Avatar Topic Author
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Zahvala primljena: 34
Pozdrav, da li ima neko iskustva sa Leonbet kladionicom i bonusom u istoj, verifikaciji, isplati?

Please Prijava or Stvori račun to join the conversation.

Odg: LeonBet 5 godina 9 mjeseci ago #9626

• underdog
  • underdog's Avatar
  • Administrator
  • Administrator
  • Zahvala primljena: 113

Pozdrav, da li ima neko iskustva sa Leonbet kladionicom i bonusom u istoj, verifikaciji, isplati?

otvorio sam račun kod njih prije dosta godina, probao odigrati bonus ali sam brzo odustao, isplatio sav iznos i nikada se više nisam vratio.... uglavnom, nije mi se dalo gnjaviti s obzirom da su im tečajevi dosta loši

ne sjećam se verifikacije, što vjerojatno znači da nije bila problematična....imam, pak, zabilježeno da je isplata na skrill bila super brza.... doduše, radilo se o relativno malom dvoznamenkastom iznosu

Odg: LeonBet 5 godina 9 mjeseci ago #9627

• Vidic26
  • Elite Member
  • Elite Member
Imaju 150% bonus na skrill uplatu do 150$ i 100% do 100$ na ostale uplate pa sam mislio probati uzeti nesto od tog bonusa da igram tako da gubim u toj kladionici...Prije se moglo naci neki surebet na betburgeru a sad ne moze, betburger je sve sveo na demo verziju... :(

Odg: LeonBet 5 godina 1 mjesec ago #10318

• underdog
  • underdog's Avatar
  • Administrator
  • Administrator
jučerašnji vidicev odgovor u vezi betcart bonusa me malo zainteresirao za leonbets pa sam malo provjerio kako sada ovdje stvari stoje

ne znam da li su povezani s oddsringom ali imaju identično sučelje, gotovo identične tečajeve i jednak princip bonusa koji se uplaćuje nakon prikupljenog određenog broja bodova... u principu bonus uvjeti su potpuno jednaki kao na oddsringu

postoje 2 varijante bonusa:
150% do 150$/€ za skrill uplate
100% do 100$/€ za ostale uplate

da bi dobili bonus potrebno je skupiti bodova (leons) u vrijednosti bonusa x 25, dakle, 3750 za skrill bonus ili 2500 za ovaj drugi... bodovi se skupljaju po sljedećoj shemi:

You will receive bonus points (leons) for every bet that you make with LEON (within bookmaker section)- no matter winning or losing - except for the bets cancelled. The bonus points are scored during bet calculation.
The formula in use is as follows:
1. Bet won: You get 1 leon per $1 of your net winnings (net winnings = pay-out - stake).
2. Bet lost: You get 1 leon per $1 of loss (loss = stake).
3. Return (at 1.0 odds): No bonus points are scored.

If you have a different account currency, the bonus amount is converted to USD and applied to the same formula.

Example. You placed a bet of $50 at 2.5 odds.
In the event of a win: Net winnings = $50*2.5 - $50 = $75. You add 75 leons to your bonus score.
In the event of a loss: Loss = $50. You get 50 leons.

The leons you accumulate are needed to cash the signup bonus and can also be used for claiming a prize. The prize-list appears in the 'Bonus and Promos' section of our website.

bonus se može slobodno isplatiti kad se dobije, a pored bonusa imaju i posebne nagrade ako skupite dovoljan broj bodova

tečajevi mi se sada čine dosta boljim nego svojedobno, barem na jake lige i sportove... iako nisu potpuno identični kao na oddsringu, tečajevi na favoirite ipak u pravilu jesu identični, što može biti od prilične pomoći s obzirom da je oddsring prisutan na oddsmonkeyu

Odg: LeonBet 5 godina 1 mjesec ago #10319

• Vidic26
  • Elite Member
  • Elite Member
Oddsring je klon kladionica od Leonbet i kvote su im identicne i bonus je slican ali koliko sam procitao leonbet je sklon limitiranju dok ja sa oddsring nisam imao slucaj a igrao sa svasta. I oprez kod oddsringa imaju telefonsku verifikaciju, sve te ispitaju, meni su uzeli 1000 eur, ali moja je greska, uglavnom dobre su kvote i ima surebetova i dobro je sto se mogu pare povlaciti kad god hoces. Mali je isto problem sto kod leonbet i oddsring cesto surebet servisi citaju jedne kvote a kad podjes da odigras su kvote smanjene, ja sam kontaktirao betonvalue povodom toga ali oni su tu nemocni jer je to do kladionica, sporo azuritraju promjene u kvotama ali i pored oddsring je za svaku preporuku.

Odg: LeonBet 5 godina 1 mjesec ago #10324

• underdog
  • underdog's Avatar
  • Administrator
  • Administrator

Oddsring je klon kladionica od Leonbet i kvote su im identicne i bonus je slican ali koliko sam procitao leonbet je sklon limitiranju dok ja sa oddsring nisam imao slucaj a igrao sa svasta. I oprez kod oddsringa imaju telefonsku verifikaciju, sve te ispitaju, meni su uzeli 1000 eur, ali moja je greska, uglavnom dobre su kvote i ima surebetova i dobro je sto se mogu pare povlaciti kad god hoces. Mali je isto problem sto kod leonbet i oddsring cesto surebet servisi citaju jedne kvote a kad podjes da odigras su kvote smanjene, ja sam kontaktirao betonvalue povodom toga ali oni su tu nemocni jer je to do kladionica, sporo azuritraju promjene u kvotama ali i pored oddsring je za svaku preporuku.

imam od ranije neke bodove pa sam uplatio par oklada... tečajevi su im na nekim utakmicama (liga prvaka i europa liga) ipak nešto niži nego kod oddsringa, barem je to tako kod mene
također, par puta taman kada sam naletio na dobar tečaj odbiju mi okladu i smanje tečaj

na kojoj ponudi najčešće nalaziš surebetove ovdje?

Odg: LeonBet 5 godina 1 mjesec ago #10325

• Vidic26
  • Elite Member
  • Elite Member
evo poslednjih 10ak recimo
Standard - Panathinaikos - Asian Handicap
1 (-0.25)
Plzen - Astra Giurgiu - Over/Under 1.5 Goals
Over 1.5 Goals
Nykobing F. - Team Tvis Holstebro - Draw No Bet
1
River Plate (Ecu) - Emelec - 1X2
2
Dinamo Zagreb - Sevilla - 1X2
2
Schwartzman, Diego Sebastian - Mahut, Nicolas - Asian Handicap
1 (+4.5)
Lokomotiv GO - Lokomotiv Plovdiv - 1X2
2
Corinthians - America MG - Over/Under 1.5 Goals
Over 1.5 Goals

Odg: LeonBet 5 godina 1 mjesec ago #10377

• underdog
  • underdog's Avatar
  • Administrator
  • Administrator
igram u zadnje vrijeme ovaj bonus i dobra je stvar da se za vrijeme skupljanja bodova mogu vršiti isplate, tako da mogu novac ako mi završi na leonbetsu vratiti na matchbook
još je bolja stvar da su im isplate gotovo trenutačne... jutros mi je 2xx$ leglo na skrill za 2 minute

LeonBet 4 godina 5 mjeseci ago #11321

• Vidic26
  • Elite Member
  • Elite Member
Vidim da je ovo skoro pa zapostavljena tema i kladionica a bez razloga. Leonbets i Oddsring, trenutno, posle jacih kladionica Pinn, Sbo, Wh, bet365 su po meni jedni od najboljih kladionica. Kao prvo-bonus imaju daleko najbolji, kao drugo kvote su im ok i surebetovi se mogu naci, kao trece sajt je vrhunski i nezahtjevan i cetvrto-verifikacija je laka i peto-mozda najvaznije isplate su rekordno brze, ne znam da li sam ikada cekao duze od sat vremena, a cesce je to u prvih 10 min, nekad i sa 4 cifre. Vecina ce im zamjeriti mjenjanje kvota, znajte da im sajt sporo azurira kvote i da ako potrcite da igrate pogotvo veci % sa pinnacle ili sbo da to nije tacno, tako da surebetove trazite manje i sa bet365 i wh i drugim kladionicama. I jedini oprez je na tom polju, znaci uvijek pru opkladu pokusajte kod njih, uvijek. Imaju loyality promocije odlicne, ja sam i na leonbets i oddsring blizu 10000 poena a za to mogu da dobijem ili po 100$ ili kameru. Normlano da necu dizati nista, jer na 100000 poena imaju 1000$ pa cemo vidjeti da li ce me pustiti. Ja iapk ponekad nadjem neki surebet sa pinnacle, pogotovo tenis i ponekad sam nalazio kosarku i to bude sendvic i to recimo 3-4 poena. Kad vidim sta se desava sapoenima javicu se, mada ce to potrajati...

LeonBet 4 godina 5 mjeseci ago #11322

• ghostrider750
  • ghostrider750's Avatar
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Zahvala primljena: 29
neznam za leonbet ali su me na oddsringu limitirali na 1 eur na 2 racuna i to kada sam dosao blizu da mi nadodaju bonus.ne da nisam nista zaradio vec sam dosta izgubio

• Stranica:
  • 1
  • 2
Vrijeme kreiranja stranice: 0.119 sekundi