vedran

vedran

@adler109

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 166)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Skrill u kunama – kako dalje, pomoć? #146478

    Pozz svima,

    I ja sam imao problema sa otvaranjem moneybookers racuna jer nisam mogao obaviti veritifikaciju kartice koja mi nije u eurima. Otvorio sam Neteller i za sada sam zadovoljan.
    Jos nisam povlacio novac sa Netellera, citao sam nesto na stranici i pisalo je da ako prebacujes novac sa Netellera na bankovni racun provizija je oko 10 evrica. neznam jel sam dobro shvatio ili…???? U tom slucaju je bolje prebacivati dobitni novac na kladionice i povlaciti ga sa kladionica

    Da, Netteler ti naplaćuje proviziju za povlačenje novaca na devizni račun. Tako da ti je bolje slati lovu na kladionicu i povlačiti nazad na Netteler, pa na drugi…i tako.

    Tek kad ti lova stvarno zatreba povućeš si na devizni ili pak tražiš besplatnu mastercard karticu s kojom možeš i plaćati ako imaš love na netteler računu….nije kreditna nego je debitna

    čak ti u nekom slučaju i lakše podići direkno lovu na bankomatu (jer možeš i to) nego povlaćit lovu na devizni pa pretvarat u kune….ako ti lova treba brzo svakako ti se isplati uzet tu karticu jel možeš koristit bankomat

  • in reply to: Jetbull Bonus #146363

    oki doki

  • in reply to: Jetbull Bonus #146290

    oki doki

  • in reply to: Jetbull Bonus #146285

    Pozdrav,

    što ako depozit od 150€ izgubim prije nego napravim rollover od 750€?

  • in reply to: Jetbull Bonus #146360

    Pozdrav,

    što ako depozit od 150€ izgubim prije nego napravim rollover od 750€?

  • in reply to: 377Bet Bonus #146131

    Bas su “pederi”…..max oklada i danas na nogomet na europske tekme mi je 15 €…..a do sada sam kod njih samo izgubio 90€….ne kuzim kakvi su im to glupi limiti

  • in reply to: 377Bet Bonus #146118

    Vecina nas lovaca na bonuse pokusava izgubiti na kladionici koja daje bonus. Jel je to brzi nacin da se dode do novca. Njima bi to trebalo ici u prilog jer ipak lova ostaje kod njih. Ne kuzim kaj se desilo….:(

  • in reply to: 377Bet Bonus #146089

    Danas otvori račun….prva oklada….nigdje uspio naći veću okladu od 92 €, u prosjeku mi dozvoljavali 15-25 €….možda samo peh ili zato jer sam pikao tekme koje počinju za 1 sat….ne znam, bumo vidli kako dalje.

    btw sve što sam probao su kvalitetne tekme i lige…odnosno Liga prvaka nogomet

  • in reply to: 12bet Bonus #146020

    Pozdrav,

    odradio sam bonus s 12 beta-a, i zatražio isplatu koja je sjela na Netteler za 20 minuta bez ikakve provjere, bez traženja ID, slike ičeg….povukao sam 1000 €…..nije li to malo čudno?

    Nije da se bunim…no čudno mi je da tako velika klada napravi isplatu a da ne verificira account….

  • in reply to: 12bet Bonus #146087

    Pozdrav,

    odradio sam bonus s 12 beta-a, i zatražio isplatu koja je sjela na Netteler za 20 minuta bez ikakve provjere, bez traženja ID, slike ičeg….povukao sam 1000 €…..nije li to malo čudno?

    Nije da se bunim…no čudno mi je da tako velika klada napravi isplatu a da ne verificira account….

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 166)