Odg: William Hill: Superbowl 2012 Promocija

Bonus Majstori » Forum » Iz dana u dan » William Hill: Superbowl 2012 Promocija » Odg: William Hill: Superbowl 2012 Promocija

Autor
Odgovori
  • #143363

    HI forumaši!

    Napisati ću šta se meni desilo, možda će nekome pomoći

    01.02. sam odigrao kvalifikacijsku na super bowl za 25eur free bet, nakon šta sam odigrao nisam dobio freebet pa sam otišao na lajv čet gdje mi je ženska rekla da su oni odlučili da freebet ne vrijedi za moju zemlju, napisao sam joj da to u uvjetima ne piše na što je ona rekla da su oni jednostavno tako odlučili. za par sati su taj podatak ubacili u uvjete.
    Nisam odustao pa sam drugi dan poslao email u kojem sam napisao da sam se kvalificirao za super bowl promociju i da nisam dobio free bet i nisam spominjao da free bet ne vrijedi za moju zemlju.
    I gle iznenađenja…jutros otvorim mejl i dobio sam ovo:
    Hi – – -,

    Thank you for your email and we apologize for any inconvenience.

    We can confirm that you did qualify for the Super Bowl XLVI promotion. We haven credited €25 free bet on your William Hill account.

    Please note that a free bet token cannot be partially redeemed. If you attempt to place a bet for lesser total stake than the value of your free bet token, the remaining amount of free bet will be removed from your account. Your free bets are only valid for 7 days.

    For your reference, you may use the following link for screen shots and detailed instruction on how to place your free bet:

    williamhill-lang.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5652
    Should you have further questions or concerns, please do not hesitate to contact us via e-mail at [email protected] or via our Live Chat facility. We are here to assist you 24/7.

    Ako je netko odigrao neka ipak posalje email možda će mu upaliti kao i meni.

    Trenutni koeficijent na 75 bodova ili više je 4,50 sa kontrom na Betfairu može se izvući oko 10€