Pozdrav, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Secret Key Zapamti me
Sigurna lova!

Ovdje pišemo o tzv. Sign-Up bonusima i besplatnim okladama na internet kladionicama.
Prije otvaranja nove teme ili upita za pojedinu kladionicu provjerite da li već postoji otvorena tema.
  • Stranica:
  • 1

TEMA: Arbitraža kriptovaluta

Arbitraža kriptovaluta 5 mjeseci 2 tjedana ago #11887

• Lay101
  • Lay101's Avatar Topic Author
  • Bonus Ekspert
  • Bonus Ekspert
  • Zahvala primljena: 33
Neznam gdje sa ovom temom,ali ipak je otvaram ovdje,pa ako admin misli drugačije neka je premjesti.

Vremena se mjenjaju,internet je sve plodniji i brži,i treba biti brz i hvatati nove stvari,a kada se te nove stvari hvataju
na samim počecima onda se i zarađuje,kao nekad sa arbitražom 2000-ih ,dok su kladionice slabo bile povezane,sjećam
na jednom američkom forumu sam vidio lika koji je mjesečno znao zaraditi više od 40 0000$,čisto i samo od arba.Slabo
sam upućen u to,ali prilična suma novca za no risk posao.
Nedavno sam istu stvar čuo ali za kriptovalute,naime ogromna volatilnost i priličan broj burzi,omogućuje gotovo bezrizičnu
zaradu,za one koji su upućeni i brzi,i znaju kako se radi.

Pa evo otvaram temu,ako je tko čuo,ako tko to već radi,ako je tko na coinima čisto jer investira,ili trguje,bilo bi mi drago
da podijeli iskustva ili kaže koju pametnu riječ.

Please Prijava or Stvori račun to join the conversation.

Arbitraža kriptovaluta 5 mjeseci 2 tjedana ago #11892

• md46135
  • md46135's Avatar
  • Bonus Junior
  • Bonus Junior
  • Zahvala primljena: 5
samo da kažem odmah da nemam ni centa investirano u kripto, tako da možda ima ovdje i ljudi koji znaju bolje od mene. pratim malo teme o kripto na forumhr i netko je spominjao arbitražu s korejskim burzama, ali da bi se tamo registrirao navodno treba korejski ID, tak da ne znam baš da bi to išlo.

Arbitraža kriptovaluta 5 mjeseci 2 tjedana ago #11894

• Bonusmaniac
  • Bonusmaniac's Avatar
  • Administrator
  • Administrator
  • Zahvala primljena: 297
Pozdrav Lay101,

Tema nije vezana za Arbitražno klađenje ali ima jako puno sličnosti.
Da, u pravu si. može zaraditi trejdanjem kripto valutama samo treba imati jakoooo punooo slobodnog vremena kojeg ja nemam. Dobro je kod kriptovaluta što se može trejdati 24 sata dnevno.
U principu postoji pravilo kojeg se ja držim...kupuj jeftino prodaj skupo (dobre vijesti) iliti buy down sell high ili prodaj kad ulet neka dobra vijest vezana za kriptovalutu ili token. Oosbno imam neke kriptovalute i malo se igram, puno više bi se posvetio kad bih imao više slobodnog vremena. Naprimjer nedavno je Bitcoin sa 12.000 eura pao na 5.000 eura. Potom se za dvadesetak dana oporavio na 10.500 eura kao što je kriptovaluta Ripple sa 0.20 c u kratko vrijeme skočila na 3.50 $.

Ako ima ozbiljno zainteresiranih (+18 godina) tko bi htio krenuti sa kupnjom, prodajem - trgovanjem, čuvanjem na sigurnom i dr nek mi se javi privatnom porukom da za sad ne miješamo kruške i jabuke. Ako stignem mogao bih sa ozbiljnim održati krati uvod u sve to.. NAPOMENA: neću davati savjete kako zaraditi, samo osnove..otvori- kupi.- trguj-čuvaj-prodaj. Niti davati financijske savjete u koje najbolje kriptovalute uložiti.
kad stignem napisati ću ovdje nešto za trgovanje kriptovalutama u Hrvatskoj

Lay101 napisao: Neznam gdje sa ovom temom,ali ipak je otvaram ovdje,pa ako admin misli drugačije neka je premjesti.

Vremena se mjenjaju,internet je sve plodniji i brži,i treba biti brz i hvatati nove stvari,a kada se te nove stvari hvataju
na samim počecima onda se i zarađuje,kao nekad sa arbitražom 2000-ih ,dok su kladionice slabo bile povezane,sjećam
na jednom američkom forumu sam vidio lika koji je mjesečno znao zaraditi više od 40 0000$,čisto i samo od arba.Slabo
sam upućen u to,ali prilična suma novca za no risk posao.
Nedavno sam istu stvar čuo ali za kriptovalute,naime ogromna volatilnost i priličan broj burzi,omogućuje gotovo bezrizičnu
zaradu,za one koji su upućeni i brzi,i znaju kako se radi.

Pa evo otvaram temu,ako je tko čuo,ako tko to već radi,ako je tko na coinima čisto jer investira,ili trguje,bilo bi mi drago
da podijeli iskustva ili kaže koju pametnu riječ.

Zadnja izmjena: : od Bonusmaniac.

Re:Arbitraža kriptovaluta 5 mjeseci 1 tjedan ago #11899

• mmaario
  • mmaario's Avatar
  • Bonus Ekspert
  • Bonus Ekspert
  • Zahvala primljena: 23
Netriba tu puno vremena, nego triba bit strpljiv i imat banku u btc walletu i na kladionici s koje možeš isplaćivati u btc. Kad vrijednost btc naraste uplaćivat, a kad pada isplacivat tako da se dobije što više btc za određeni iznos u $ili€. Bitno je da kladionica ima brze isplate. Sad je btc oko 9000€, a gotovo sigurno će kroz 2mjeseca u jednom trenutku doc do 7000i do 11000. Za preporucit je i burza fairlay ,samo sto nema neku likvidnost. Od kladionica najbolji btc bonus ima betonline. Trejdanje bitcoinima na dnevnoj bazi sam malo pokušavao sa betkonanom, ali nisam imao ni volje ni uspjeha.

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk

Arbitraža kriptovaluta 5 mjeseci 1 tjedan ago #11902

• Bonusmaniac
  • Bonusmaniac's Avatar
  • Administrator
  • Administrator
  • Zahvala primljena: 297
Ma FAntastik...Lijepa vijest

Use Bitcoin at Pinnacle with BitPay!

Hi Maniac,

Introducing BitPay - a new payment option available at Pinnacle.

How to deposit & withdraw with Bitcoin

Bitcoin deposits and withdrawals at Pinnacle are processed using BitPay.

Funds will be converted to and from Bitcoin and your account currency in real time using the BitPay exchange rate.

Go to the BitPay payment options page to find out more.

Bitcoin wallets accepted by Pinnacle

BitPay requires all payments to be made with a payment protocol compatible Bitcoin wallet. Below is a list of reliable Bitcoin wallets (please be sure to use a current version):

• BitPay
• Copay
• Mycelium
• Airbitz
• Electrum
• Bitcoin Core
• Bitcoin.com
• BRD

You can also deposit using a Nano Ledger or TREZOR hardware wallet - read this Payment Guide to find out more.

If your Bitcoin wallet is not listed above, it may fail to work with BitPay.

Ready to start using Bitcoin at Pinnacle?

Arbitraža kriptovaluta 5 mjeseci 1 tjedan ago #11909

• Bastard
  • Bastard's Avatar
  • Bonus Majstor
  • Bonus Majstor
  • Zahvala primljena: 32
Ako nekome treba BTC molim PM.

Even when I lose I'm winning !
  • Stranica:
  • 1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.298 sekundi