Pozdrav, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Secret Key Zapamti me
Sigurna lova!

Ovdje pišemo o tzv. Sign-Up bonusima i besplatnim okladama na internet kladionicama.
Prije otvaranja nove teme ili upita za pojedinu kladionicu provjerite da li već postoji otvorena tema.

TEMA: Bet365 Bonus

Bet365 Bonus 1 godina 2 mjeseci ago #10936

• nesaso
  • nesaso's Avatar
  • Bonus Majstor
  • Bonus Majstor
  • Zahvala primljena: 9
mirostar da nisi ti dario iz bih sto meni duguje novac,mnogo mi lici tvoj rukopis na njega i svi ti izrazi .:angry:

Please Prijava or Stvori račun to join the conversation.

Bet365 Bonus 1 godina 2 mjeseci ago #10937

• Mirostar
  • Mirostar's Avatar
  • Bonus Beba
  • Bonus Beba
  • Zahvala primljena: 0

nesaso napisao: mirostar da nisi ti dario iz bih sto meni duguje novac,mnogo mi lici tvoj rukopis na njega i svi ti izrazi .:angry:

Na moju srecu a na tvoju zalost , nisam taj . I zahvaljujem na pomoci oko mog pitanja.

Pozdrav

Odg: Bet365 Bonus 1 godina 2 mjeseci ago #10938

• underdog
  • underdog's Avatar Topic Author
  • Administrator
  • Administrator
  • Zahvala primljena: 98

Mirostar napisao: Pozdrav underdog . Zahvaljujem Vam na odgovoru ,medjutim sve to oko bonusa znam , samo sam mislio da ako netko slucajno ima neku informaciju sta mozemo ocekivati narednih mjeseci .....da ju podijeli ovdje. Inace , ponasaju se bitno drugacije nego ranije. Smanjili su INPlay s 50 na 20 , samo ih je par bilo ove godine ( evo cak za polufinale Lige Prvaka nisu dali InPlay , a s druge strane u posljednjih 2 ili 3 mjeseca dobio sam na 5 racuna nesto kao reload ( nismo Vas dugo vidjeli,......) bonus 200 za 200 , iako je registracioni bonus bio 100 za 100 ?????
Zbog toga sam u dilemi i ako netko zna sta se dogadja s njima bio bih zahvalan na informaciji.
Poz svima

pa ovaj reload bonus 200 za 200 ti uopće nije loš B)

u vezi toga što se sa njima događa, ja bih rekao da se ponašaju kao i većina ostalih kladionica... sve teže izvlače profit na klađenju, tako da smanjuju broj i vrijednost promocija... dokle će ići ne zna se
The following user(s) said Thank You: Mirostar

Odg: Bet365 Bonus 1 godina 1 mjesec ago #11013

• underdog
  • Administrator
  • Administrator
daj mi malo vremena.... prebrz si ti za mene :)

iskreno, i ja bih volio znati u čemu je štos.... moja je pretpostavka da neki ljudi znaju neku šemu kako izvući lovu sa bet365 bez bonusa, a kako im vjerovatno brzo limitiraju ili zatvaraju račune, stalno kupuju nove... e sada to je samo moje nagađanje, ali sam siguran da po tom pitanju ovdje ima puno upućenijih od mene i bilo bi ok da da se jave
nažalost, u pravu si.... i mene frustrira činjenica da ovdje ima premalo onih koji su spremni podijeliti dobru informaciju s drugima
The following user(s) said Thank You: MalaBaka

Bet365 Bonus 1 godina 1 mjesec ago #11014

• ivanko
  • ivanko's Avatar
  • Bonus Ekspert
  • Bonus Ekspert
  • Zahvala primljena: 17
Može li link na tu promociju za utrke konja i pasa? Jedino na što se može izvuči nešto novca, a da ja znam za to, je bore draw refund što imaju. Možda neki to igraju pa ponekad pogode točan rezultat koeficijent >10.00 sa 100€ uloga pa im zatvore račun. :-)

Zadnja izmjena: : od ivanko.

Bet365 Bonus 1 godina 1 mjesec ago #11016

• underdog
  • Administrator
  • Administrator

ivanko napisao: Može li link na tu promociju za utrke konja i pasa? Jedino na što se može izvuči nešto novca, a da ja znam za to, je bore draw refund što imaju. Možda neki to igraju pa ponekad pogode točan rezultat koeficijent >10.00 sa 100€ uloga pa im zatvore račun. :-)

koliko znam promocije na konjske i utrke pasa više ne idu, a bore draw refund mi ne izgleda baš nešto profitabilno... prije će biti nešto što nema puno veze s promocijama, već više s klasičnim klađenjem

Bet365 Bonus 1 godina 1 mjesec ago #11019

• underdog
  • Administrator
  • Administrator

MalaBaka napisao: underdog , mislim da si u pravu i jako je zalosno sto e ovdje ljudi javljaju uglavnom kada imaju neki problem ! A te informacije uglavnom koriste VUKOVIMA s 50.000 ili 60.000 obrtnog kapitala.
Daj molim te neka se jave ovdje BONUS EXPERTI koji su prije godinu ili dvije radili BetSolo i koji su jednom rijecju spomenuli tu klaionicu , koja je imala izvrstan bonus i isplatu u roku 24 sata ! Ne zelim nikoga prozivati ali barem 4 imena imam s kojima sam kontaktirao i SVI su mi rekli guli ih ali NEMOJ SLUCAJNO POMINJATI NA BONUS MAJSTORIMA !!!

znam ja da je to tako, i davno sam se prestao zbog toga uzrujavati... žao mi je samo što je upravo to jedan od glavnih razloga da je i moj interes splasnuo, pa sam smanjio aktivnosti oko ganjanja bonusa, a samim time se i moj doprinos sajtu smanjio

drago mi je ipak da ima ljudi poput tebe, ivanka i još par aktivnih članova koji ne odustaju i daju svoj doprinos sajtu
uostalom, koga nema bez njega se može... možemo i mi sami nešto dobro za nas učiniti :)

Bet365 Bonus 1 godina 1 mjesec ago #11020

• robertfis11
  • robertfis11's Avatar
  • Bonus Junior
  • Bonus Junior
  • Zahvala primljena: 1
Imam poznanika koji se desetak godina bavi samo live klađenjem i korist samo bet365. Kad ga pitam zašto ne koristi druge klade veli da bet365 ima najviše ponuda u svakom meču pa se možeš kladiti na što god hoćeš. Veli da često bukmejkeri znadu "zaspati" i kasne s rušenjem tečaja. Po meni to bi mogao biti odgovor na naše pitanje zašto bet365.

Bet365 Bonus 1 godina 1 mjesec ago #11166

• barba5055
  • barba5055's Avatar
  • Bonus Senior
  • Bonus Senior
  • Zahvala primljena: 4
logirao sam se mimo oddsportala vidio na oddsportalu par logirao se u drugom prozoru na bet365 i odigrao poslije se pokrio na pinnacle i to je to

Bet365 Bonus 1 godina 1 mjesec ago #11168

• barba5055
  • barba5055's Avatar
  • Bonus Senior
  • Bonus Senior
  • Zahvala primljena: 4
ej nisam još odigrao sam 7 opklada tenisa ovi što su ranije počeli ukupno sam uplatio oko 56eura i sve ih pokrio 5 parova mi je zavrsilo igrao sam singlove jos nista se ne mijenja na bonus balansu idalje je 110eura

Vrijeme kreiranja stranice: 0.387 sekundi