Pozdrav, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Secret Key Zapamti me
  • Stranica:
  • 1

TEMA: Crypto.com VISA Kartica, 50$ plus 10€ BTC FREE

Crypto.com VISA Kartica, 50$ plus 10€ BTC FREE 1 tjedan 6 dana ago #12896

• Bonusmaniac
  • Bonusmaniac's Avatar Topic Author
  • Administrator
  • Administrator
  • Zahvala primljena: 314
CRYPTO.COM trenutno među najboljim servisima preko kojeg možete dobiti VISA Prepaid karticu pomoću koje ćete plaćati svojim kripotvalutama na kladionice, kazina i ostale prodajna mjesta koje primaju VISA kartice i za sve to dobiti povrat novca-casback do 1-5% u obliku njihovog CRO-a Crypto coin novca ovisno o kartici koju imate. Također, ovisno o modelu kartice dobivate besplatnu pretplatu na Netflix i Spotify servise te korištenje VIP lounge-eva na aerodromima, Popuste na Airbnb platformi i druge pogodnosti.

Za sve koji se registriraju preko Linka na Bonusmajstorima te naruče karticu (osim FREE Blue Kartice) slijedi nagrada od 50$ u CRO valuti plus (ovog nema nigdje) šaljemo BTC ili neku drugu krypto valutu u vrijednosti 10€ na Vašu BTC ili drugu adresu.
Svi zainteresirani pišite na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. , ostavite komentar ili šaljite PP pa ćemo vas kontaktirati i dati vam upute

BTW, osim Visa kartice, preko Crypto.com aplikacije možete kupovati i prodavati kriptovalute, plaćati kripotvalutama, dostupan je crypto wallet-novčanik, možete oročiti kriptovalute s godišnjom kamatom od 2 do 18%, mogućnost podizanja kripto zajma-kredita. Na web stranici Crypto dot com-a dostupna je burza-exchange na kojoj se može trejdtatati na BTC, USDT i CRO marketima.

Koliko je popularan Crypto.com servis dokazuje njhov CRO Token koji se nalazi na 10. mjestu Coinmarketcap CMC platforme.

Ispod se nalaze dostupne VISA kartice koje možete naručiti.
Privitci:

Please Prijava or Stvori račun to join the conversation.

Zadnja izmjena: : od Bonusmaniac.

Crypto.com VISA Kartica, 50$ plus 10€ BTC FREE 1 tjedan 1 dan ago #12897

• safebet
  • safebet's Avatar
  • Bonus Senior
  • Bonus Senior
  • Zahvala primljena: 6
Pozz
instalirao sam app preko linka zašto opet pita kad se otvori aplikacija Invite?ADD referal code kad sam išao preko vašeg linka?
i da li umjeto btca mogu dobit ripple iznosu?
thk

Bonusmaniac napisao: CRYPTO.COM trenutno među najboljim servisima preko kojeg možete dobiti VISA Prepaid karticu pomoću koje ćete plaćati svojim kripotvalutama na kladionice, kazina i ostale prodajna mjesta koje primaju VISA kartice i za sve to dobiti povrat novca-casback do 1-5% u obliku njihovog CRO-a Crypto coin novca ovisno o kartici koju imate. Također, ovisno o modelu kartice dobivate besplatnu pretplatu na Netflix i Spotify servise te korištenje VIP lounge-eva na aerodromima, Popuste na Airbnb platformi i druge pogodnosti.

Za sve koji se registriraju preko Linka na Bonusmajstorima te naruče karticu (osim FREE Blue Kartice) slijedi nagrada od 50$ u CRO valuti plus (ovog nema nigdje) šaljemo BTC ili neku drugu krypto valutu u vrijednosti 10€ na Vašu BTC ili drugu adresu.
Svi zainteresirani ostavite komentar ili šaljite PP pa ćemo vas kontaktirati i dati vam upute

BTW, osim Visa kartice, preko Crypto.com aplikacije možete kupovati i prodavati kriptovalute, plaćati kripotvalutama, dostupan je crypto wallet-novčanik, možete oročiti kriptovalute s godišnjom kamatom od 2 do 18%, mogućnost podizanja kripto zajma-kredita. Na web stranici Crypto dot com-a dostupna je burza-exchange na kojoj se može trejdtatati na BTC, USDT i CRO marketima.

Koliko je popularan Crypto.com servis dokazuje njhov CRO Token koji se nalazi na 10. mjestu Coinmarketcap CMC platforme.

Ispod se nalaze dostupne VISA kartice koje možete naručiti.

Crypto.com VISA Kartica, 50$ plus 10€ BTC FREE 1 tjedan 13 sati ago #12898

• Bonusmaniac
  • Administrator
  • Administrator

safebet napisao: Pozz
instalirao sam app preko linka zašto opet pita kad se otvori aplikacija Invite?ADD referal code kad sam išao preko vašeg linka?
i da li umjeto btca mogu dobit ripple iznosu?
thk

Neznam zbog čega pita, ali obavezno upiši kod zwhvx3a64z pod add referal code (da obojica dobijemo bonus).
Nažalost, Ripple trenutno nedostupan, može BTC, Vechain, BEST I Polkadot - DOT
Ako budeš stake-ao 1000 CRO-a automatski dobijamo po 50$ svaki. Ako uradiš, javi se u čemu želiš dodatnu nagradu.

Regards

Zadnja izmjena: : od Bonusmaniac.

Crypto.com VISA Kartica, 50$ plus 10€ BTC FREE 6 dana 21 sati ago #12902

• safebet
  • safebet's Avatar
  • Bonus Senior
  • Bonus Senior
  • Zahvala primljena: 6
rešeno
uplatio maestrom. 50 dolara bonus sam dobio. pod karticom piše pending. pretpostavljam da kad poašlju će pisat da je poslana?
Možeš mi VET poslat onda?

Crypto.com VISA Kartica, 50$ plus 10€ BTC FREE 5 dana 15 sati ago #12904

• Bonusmaniac
  • Administrator
  • Administrator
Big thanks:) Pošalji mi vet adresu ovdje ili bolje PM
Živio

• Stranica:
  • 1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.205 sekundi