138.com Bonus

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 48)
Autor
Sve objave
  • #150227

    Napravio sam isplatu 100 funti na skrill nisam nista igrao nego sam morao isplatit da bi dobio free bet ako uplatim karticom. lova je bila na skrilu pa par sati-) pohvalno

    Nema leba bez motike

  • #150239

    Da li još uvek vredi ovaj bonus?

  • #150241

    Da li još uvek vredi ovaj bonus?

    Free bet na 138bet je tek startao pa slobodno možeš odigrati, kliklni na promotions tamo su sve promocije uključujući i free bet.

    138bet

  • #150458

    Totalna profesionalnost i sigurnost od kladionice. uplatio sam karticom dobio free bet, nisam mogao isplatit na skrill jer nisam uplatio preko skrilla. na live chatu mi je kineskinja napisala da napravim depozit preko skrilla kako bi mogao isplatit. u međuvremenu mi je stigao emailom sigurnosni obrazac – kreditna kartica koji sam ispunio skenirao i poslao. nakon 15-tak minuta stigao email da mogu napravit isplatu na skrill. odmah sam povukao novac i dobio email da ako otkažem isplatu u roku od 24h da ću dobit bonus 100% do 100€ ali u kazinu naravno nisam otkazao – zanimljivo točno 24h nakon emaila lova je bila na skrillu.
    e sad, mozda nekome ponude neki sportski bonus ako otkaže isplatu pa ako se to nekom desi neka ovdje napiše.

  • #152275

    Manijače trebam pomoć, odbili su da mi isplate oko 350 E u funtama i zatvorili račun. Prvo sam čekao na isplatu 0d 07.10. da bi ih danas na chatu pitao zašto tako dugo traje i odgovorili su mi da IP adresa sa koje sam se logovao ima svog vlasnika i da to nije dozvoljeno. Šta da radim?

  • #152277

    Pa nisi valjda otvarao 2 računa prije nego si promjenio ip ? Kakvu internet konekciju koristiš ? Možeš se vaditi da imaš dinamičku vezu ali pitanje dali će to prihvatiti.
    Sretno

    Even when I lose I'm winning !

  • #152279

    Nisam, znam da to nije dozvoljeno. Ne znam da li vredi da se obratim SBR-u?

  • #152281

    Daj malo više detalja ili pošalji PM

  • #152283

    Odrađen free bet i zatražena isplata od 296 funti još 07.10. Zatražena isplata, nakon toga poslata sva tražena dokumenta za verikaciju računa. Pošto do danas nisam dobilo lovu odem na chat i kažu mi da sam se logovao sa IP adrese koja ima svog vlasnika i da je proces isplate obustavljen, a račun će mi biti zatvoren. To su mi danas prvi put rekli, inače sam već bio na chatu par puta od 07.10. da ih požurim oko isplate i nisu mi ništa spominjali da ima nekih problema. Neverovatno zaista…

  • #152286

    Ako nisi otvorio dva ili više računa kod njih, onda ovo sve nema smisla. Svakako se žali preko SBR-a.

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 48)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.