188Bet Bonus

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 35)
Autor
Sve objave
  • #164097

    Telefonski razgovor od 20 min sam zaboravio. Ja protiv sam izvod je previse a zamisli da im objsanjavam od koga su uplate, identite i lk uplatilaca, tri mjeseca istorija netellera, depozit na neteller, ma sampioni su

  • #164668

    Evo da javim da posle otprilike 3 mjeseca agonije sa ovom nazovi kladionicom i tuzbe Isle of Man sam najzad dobio svoje pare i racun mi je odmah zatvoren…A sve sam im poslao, cak i ugovor o radnom odnosu, samo nisam htio istoriju netellera jer smatram da to nema pravo nijedna kladionica da trazi i mislim da bi bilo pametno neki forum ili neku temu ili da skupljamo glasove nekome da se tuzimo da ne mogu ni kladionice da rade sta zele, tipa da ti trazi izvode iz banaka, racune, istoriju transakcija, ponistavanje opklada (sem nekih drastcinhi, sto bi svakako trebalo utvrditi nekim %)… Za njihov KYC i identifikaciju osobe je sasvim i vise nego dosta lk, racun za adresu kao potvrda adrese, selfi i od toga nema veci dokaz. Sve ostalo sto ni traze je apsurd i ne msije im se to dozvoljavati.

  • #164672

    a

  • #164673

    Da se i ja nadovezem na postove iznad.Ja sam prije otprilike 2 godine otvorila 3 acc na 188bet…Imala sam loša iskustva kod isplata ali i kod samog igranja jer mi je bio zakljucan racun jer sam kao krivo neku okladu stavila..Ne sjecam se točno sta.Uglavnom kod isplate me trazili ID i racun,to sam poslala,kaze lik jos ce me zvati na mob,oke reko….Evo ih zovu,javim se kad traze osobu koju sam regala na drugom acc,a tu drugu sam radila na drugom kompu.Kako su lukavi,ja kazem promasili ste broj …Za cca pola sata ponovno zovu ali sa Hrvatskog broja ali na engleskom jeziku naravno.Treba se pripazit s njima,lukavi su i zajebavanje igraca im nije strano,opreza nikad dosta.Novac mi je nakon navlačenja s njima ipak isplacen ali nikad vise…

  • #164674

    Ako ih zelite prijaviti na Gibraltar , gdje su registrirani , pokusajte na official address : : [email protected]

    ADRESU NE RASPOZNAJE Gmail !!?? Hahahahaha
    Prakticki , i da hocete NEMA SANSE DA SE ZALITE IKOME !!!
    Sretno sa bet365 , kao sto sam rekao imam mozda i 100 racuna za prodati , ali nemate pojma za koju malu cijenu bih ih dao !!!
    TOTALNO BANANA !!!

  • #164675

    Molio bih onu dvojicu koji su bili toliko aktivni u pljuvanju po meni da otvore po jedan bet365 i podijele iskustva ovdje . Naravno , salim se jer znam da niti imaju love niti racun ! Ali ovdje doista treba jedna solidarnost , da se tim pljackasima kaze STOP !!! Pa zar ste doista toliko slijpi da ne vidite sumu od drveta koje vam zaklanja vid ????
    Jucer je bio barba, danas Vidic kaze da je svoj novac dobio nakon 3 mjeseca !!!!!!!!!!
    Da li doista mislite da ste toliko pametni da se to vama ne moze desiti ????? Oprostite ali onda ste , najblaze receno IDIOTI !
    Ali ako ovdje sakupimo 100 ili 200 glasova i posaljemo ( underdog to bolje zna od mene , gdje ) , odnosit ce se prema nama kao prema svabama ili francuzima ….
    Ili idemo ovako , neka kolju jednog po jednog , dok zadnji ne bude u trku da spasi zivu glavu !!!

    Mozete me smatrati IDIOTOM , ali oduvijek me frustrirala cinjenica ( Discovery Wild ) da se jedan Lav useta u stado bivola i uzme mladunce !!!??? A kada bi svi oni bivoli krenuli prema njemu sa onim svojim rogovima , Merkelica bi ga u Njemackoj zbrinula u nekom kampu za izbjeglice !!!
    Poanta je u tome da predator bez problema uzima koliko mu drago , sve dok nema organiziranog otpora !!!
    Ne znam da li me , i koliko ljudi shvatilo , ali ako je jedan , meni dovoljno ! Ovako ljudi moji , SVE CE NESTATI , ostati ce samo brzi sure bet izmedju Pinacle i neke druge klade , od 1, 2 ili max 3 $ a to ce raditi ljudi sa 50 ili 100.00 EUR !!!
    Nemojte se sloziti sa mnom , ali barem razmislite !!!!
    Vecina od vas mi se GADI , ali kao sto rekoh , zbog SEBE i par divnih ljudi – RAZMISLITE !!!

    HVALA !!

    P.S. Ako nekoga opet bude nerviralo , neka samo da par replys , i ja cu pobrisati svoje komentare !
    Bog Vam je dao mozak , razmisljajte !!! Niste onaj bivol kojem lav uzima mladunce , VI STE LJUDI !!!!
    Pozz

  • #164679

    Iako sam ovde relativno nov, osecam se prozvanim sa onom tvrdnjom da smo NEaktivni na forumu.
    Ova tema je otvorena za 188, ali vidim da ide u nekom drugom smeru, pa cu se ja nadovezati na temu iznad.
    Cinjenica je da se u poslednje vreme desavaju cudne stvari i da imamo se veci broj zaplena sopstvenog novca, cak i kada ne prihvatamo uslove bonusa. Moja negativna iskustva se iz dana u dan povecavaju. Pre svega ja sam arber, pa kockar, a tek onda bonushunter. Odradim onako usputno sbo 200eura jer pravim veliki obim i naravno bet365 pri otvaranju svakog naloga.
    Ne bih se slozio da nam u buducnosti preostaju arbovi sa 1,2,3 eura…Smanjice se samo vreme za reagovanje, sa par minuta na par desetina sekundi, jer kvote ce uvek ludovati.
    Iznecu ovde svoj problem, od kojeg cu ako se reci imati koristi svi.
    Naime vec 8 meseci novac mi je zarobljen u 1Xbet (3111eura). Nalog je suspendovan, radjen je uploud svih mogucih i nemogucih dokumenata (na primer selfi sa licnom pored monitora na kome vidi poruka da traze ova dokumenta ???!!!!)
    Potom sam imao skype call, pa onda 2 puta popunjavao formulare i slao pismom za rusiju, gde radim, da li sam menjao pol, kako igram utakmice na srecu ili koristim server… Na moju srecu ovaj nalog sam zaista igrao posteno i tu ima nekih uplata na nba, portugalski fudbal, dakle niti sam koristio bonus niti igrao surebet. Razmenio sam jedno 1000 poruka i stalno me vrte u krug. Na sajtu pise obavestenje cete dobiti na mail, a na mailu pise obavestenje cete dobiti na nalogu..
    Pojma nemam kome da se zalim, pokusao sam sa nekim stranim forumima, ali su me svi iskulirali.
    Nudim 10% od ove sume ko moze da resi ovaj rebus i pomogne mi da izvucem pare od prokletih rusa.

  • #164681

    Cija im ke licenca? Jesi se tamo zalio? Ma to su prevaranti, oni i nemaju licencu, oa sad rade pod melbet i meni su melbet neki dan posle verifikivanog naloga na kojem sam imao isplatu trazili posle iszoriju transakcija a u mailu se odali, napisali mi da im posaljem usename od mog 1xbet a ne melbet racuna i onda ih ja napicio da su lopovi iz 1xbeta, da imam sad dokaz i da na sajtu od cini mi se Gibraltara pise da 1xbet nema licencu pod naponena . I onda se izvinili i isplatili prije tuzbe. Nedavno sam kof sekabet imao 1000 eur isplatu i ja cim nema para posle 24h dizem uzbunu jer to je moje pravo jer oni su dobili licencu zato sto su nase pare kod njih sigurne i miraju da imaju da isplate u preciziranom roku i ja treci dan nda kliknem na amblem Curacao da se zalim kad uopste nije validna licenca, ali eto sreca kasbije su isplatili

  • #164682

    Jesi se zalio Curacau?

  • #164684

    Jesi se zalio Curacau?

    Vidicu , barem si ti pametan !
    Kome da se zali ? Curacao je ribarsko selo , a licencu mu je dao ribar s najvecim brodom ! Indijanski rezervati sa 3 trijezna covjeka izdaju licence za 15.000 USD ! I kome se zalit ??? Jedino respektabilno mjesto za registraciju , po meni , je Malta koja je IPAK drzava . Ali svi nabrojani su POREZNE OAZE koje su izmisljene za utaju poreza , a mi obicni ljudi moramo dokazivati da nismo utajivaci poreza i sl. …. Teatar apsurda !!!

    P.S. Da li mi netko moze reci , Isle Of Man – koliko stanovnika ima ? Jednoga ili dvojicu ? Ja znam da tamo zivi jedan svjetionicar , da li netko zna za jos koju osobu da tamo zivi ? Jel se trebam , npr. zaliti tom svjetionicaru ?

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 35)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.