188Bet Bonus

Pregledavate 10 postova - 21 do 30 (od ukupno 35)
Autor
Sve objave
  • #164686

    Mozda to tako zvuci isprva ali to samo zvuci ali cinjenica je malo drugacija, bar u mom slucaju, a to znaju par ljudi sa ovog foruma, svaku zalbu koju sam imao u Curacau, Isle of man sam rijesio u svoju korist, Bog hvala, ne ureklo se… sa winmasters, sa parimatch, sa 188…

  • #164689

    Iako sam ovde relativno nov, osecam se prozvanim sa onom tvrdnjom da smo NEaktivni na forumu.
    Ova tema je otvorena za 188, ali vidim da ide u nekom drugom smeru, pa cu se ja nadovezati na temu iznad.
    Cinjenica je da se u poslednje vreme desavaju cudne stvari i da imamo se veci broj zaplena sopstvenog novca, cak i kada ne prihvatamo uslove bonusa. Moja negativna iskustva se iz dana u dan povecavaju. Pre svega ja sam arber, pa kockar, a tek onda bonushunter. Odradim onako usputno sbo 200eura jer pravim veliki obim i naravno bet365 pri otvaranju svakog naloga.
    Ne bih se slozio da nam u buducnosti preostaju arbovi sa 1,2,3 eura…Smanjice se samo vreme za reagovanje, sa par minuta na par desetina sekundi, jer kvote ce uvek ludovati.
    Iznecu ovde svoj problem, od kojeg cu ako se reci imati koristi svi.
    Naime vec 8 meseci novac mi je zarobljen u 1Xbet (3111eura). Nalog je suspendovan, radjen je uploud svih mogucih i nemogucih dokumenata (na primer selfi sa licnom pored monitora na kome vidi poruka da traze ova dokumenta ???!!!!)
    Potom sam imao skype call, pa onda 2 puta popunjavao formulare i slao pismom za rusiju, gde radim, da li sam menjao pol, kako igram utakmice na srecu ili koristim server… Na moju srecu ovaj nalog sam zaista igrao posteno i tu ima nekih uplata na nba, portugalski fudbal, dakle niti sam koristio bonus niti igrao surebet. Razmenio sam jedno 1000 poruka i stalno me vrte u krug. Na sajtu pise obavestenje cete dobiti na mail, a na mailu pise obavestenje cete dobiti na nalogu..
    Pojma nemam kome da se zalim, pokusao sam sa nekim stranim forumima, ali su me svi iskulirali.
    Nudim 10% od ove sume ko moze da resi ovaj rebus i pomogne mi da izvucem pare od prokletih rusa.

    Molim te objasni : Zasto nudis samo 10% ??? Zasto ne ponudis 90% ?????
    Ti si OPLJACKAN i GOTOVO !!!!

  • #164692

    Zato sto je suma velika i sto je realno da se plati nekome 300eura za ovakvu uslugu, a ne 2700.
    To sto sam opljackan je moja stvar, zato sam ogulio mell bet.
    Jedno je dati vrhunske kvote kao pinnacle i da ti opet uzmu pare ali tako sto padnes opklade, a drugo da ti ih neko otme, e to je upravo sto kazes ‘pljacka’.
    Koliko vole da zavlace i drkaju pokazuje to da oba puta kada sam formulare sa pitanjima slao preporucenim pismom sa direktnom isporukom, koje ne moze da putuje duze do 5 dana, a odgovore dobijao 2 meseca kasnije. Tacnije prvi put 60 dana od isporuke, a drugi put 50 dana. Dakle ovde se radi o krajnjem neprofesionalizmu i namernom odugovlacenju sa ciljem da korisnik na kraju odustane od potrage za sopstvenim novcem.
    Mogu reci da su i uspeli, jer ja vise nemam snage ni zivaca da se borim sa budalama i lopovima.

  • #164694

    Zato sto je suma velika i sto je realno da se plati nekome 300eura za ovakvu uslugu, a ne 2700.
    To sto sam opljackan je moja stvar, zato sam ogulio mell bet.
    Jedno je dati vrhunske kvote kao pinnacle i da ti opet uzmu pare ali tako sto padnes opklade, a drugo da ti ih neko otme, e to je upravo sto kazes ‘pljacka’.
    Koliko vole da zavlace i drkaju pokazuje to da oba puta kada sam formulare sa pitanjima slao preporucenim pismom sa direktnom isporukom, koje ne moze da putuje duze do 5 dana, a odgovore dobijao 2 meseca kasnije. Tacnije prvi put 60 dana od isporuke, a drugi put 50 dana. Dakle ovde se radi o krajnjem neprofesionalizmu i namernom odugovlacenju sa ciljem da korisnik na kraju odustane od potrage za sopstvenim novcem.
    Mogu reci da su i uspeli, jer ja vise nemam snage ni zivaca da se borim sa budalama i lopovima.

    Pa upravo si i VISE NEGO ODGOVORIO na moje pitanje !!! Dakle opljackan si !!! Zasto ne ponudis nekome 90% i uzmes ONO STO NIKADA neces vidjeti ( 300 ) , nego bi nekoga gurnuo u provaliju za 10 % ????
    PLEASE EXPLAIN

  • #164695

    Evo ja cu ti na svom mailu napisati da imas 5.000 EUR a ti uplati samo 100 ! Je li posteno ?

  • #164696

    Ako postoji neko drugi na ovom forumu, ti decko nisi objekivan.
    Zelis 90% necega sto nije tvoje… Znaci u buduce ne odgovaraj na moje postove, jer ne zelis pomoci, a zelis dodatno stavljati
    so na ranu. Pare su prezaljene, ako se nakad izvuku super, ako ne nikom nsita.

  • #164697

    Ako postoji neko drugi na ovom forumu, ti decko nisi objekivan.
    Zelis 90% necega sto nije tvoje… Znaci u buduce ne odgovaraj na moje postove, jer ne zelis pomoci, a zelis dodatno stavljati
    so na ranu. Pare su prezaljene, ako se nakad izvuku super, ako ne nikom nsita.

    POSTENO !!!!

  • #164698

    Ako postoji neko drugi na ovom forumu, ti decko nisi objekivan.
    Zelis 90% necega sto nije tvoje… Znaci u buduce ne odgovaraj na moje postove, jer ne zelis pomoci, a zelis dodatno stavljati
    so na ranu. Pare su prezaljene, ako se nakad izvuku super, ako ne nikom nsita.

    NEMA druge budale na ovom forumu osim mene , koja bi trosila svoje vrijeme na i….e kao sto si ti !!!!

    Evo ja ti dajem kvotu 50 da ce Bayern biti prvak Njemacke 2017/2018 . Uplati meni 100 eur I JA TI PLACAM 5.000 eur AKO BUDE PRVAK ! Jel posteno ???

    BTW , zasto nisi objavljivao postove o toj kladionici dok ti je biznis CVJETAO ??? Zasto sada ??

  • #164699

    Kapiram da ovo sada prelazi na licno vredjanje.
    Za ovaj sajt sam cuo pre manje od godinu dana, tako da nisam mogao ni pisati ranije. Sto se tice bonushuntinga ja sam mala beba i treba slusati veterane i iskusne poput administratora ovog sajta. Ako se otvori tema o arbitrazi, sharkingu po azijskim klad, early bet opkladama tu sam.

  • #164701

    Kapiram da ovo sada prelazi na licno vredjanje.
    Za ovaj sajt sam cuo pre manje od godinu dana, tako da nisam mogao ni pisati ranije. Sto se tice bonushuntinga ja sam mala beba i treba slusati veterane i iskusne poput administratora ovog sajta. Ako se otvori tema o arbitrazi, sharkingu po azijskim klad, early bet opkladama tu sam.

    Tu si ti PUNOOOOOOOOOO PUNOOOOOOOOO duze nego sto kazes !!!! Samo sada voda dosla do usiju !!!

    Evo momentalno je 29 gostiju ONLINE kao sto si i ti bio dok si sakupljao informacije !!! Sada kada tebi treba informavija UDOSTJIO SE OBRATITI PUKU , just like Mamic !!!

Pregledavate 10 postova - 21 do 30 (od ukupno 35)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.