188Bet Bonus

Pregledavate 5 postova - 31 do 35 (od ukupno 35)
Autor
Sve objave
  • #164702

    Prestani sa vredjanjem na licnom nivou.
    Koje informacije da kupim kada u smece kladionicama nikada nisam otvarao racune ?
    Bonusom se NE bavim, vec kupim sbo koji mi je onako usputan..
    Administratori su pokusali od sebe da naprave zrtve sto su davali informacije gratis, a neko drugi to korstio. A sto se uzima provizija od affilatesa to nikom nista. Nisi realan druze i necu da se raspavam sa tobom ni na jednu temu.
    Koliko ljudi sam pomogo to samo ja znam, ali nisam ovde dosao da se hvalim.
    Sto se tice tebe ne dodaji, ne izmisljaj i ne vredjaj.
    Pozdrav

  • #164704

    Prestani sa vredjanjem na licnom nivou.
    Koje informacije da kupim kada u smece kladionicama nikada nisam otvarao racune ?
    Bonusom se NE bavim, vec kupim sbo koji mi je onako usputan..
    Administratori su pokusali od sebe da naprave zrtve sto su davali informacije gratis, a neko drugi to korstio. A sto se uzima provizija od affilatesa to nikom nista. Nisi realan druze i necu da se raspavam sa tobom ni na jednu temu.
    Koliko ljudi sam pomogo to samo ja znam, ali nisam ovde dosao da se hvalim.
    Sto se tice tebe ne dodaji, ne izmisljaj i ne vredjaj.
    Pozdrav

    Neda mi se vise tipkati da raspravljam s tobom . Ako trebas neke informacije , nadji na site-u moj mail i plati 200 EUR .
    Sto se tice ovog tvog racuna gdje ti je OPLJACKANO 3.111 , ja tu nudim 3,11 EUR !!!!! Da ne mislis da hocu na tebi zaraditi. Jednostavno stavljam 3,11 na kvotu 1.000 !!!!

  • #164705

    Osobno , ja ti od srca zelim da nikada ne dodjes do svoje love ! Mogu ovdje prosipati floskule , ali na moju zalost uvijek sam iskren !
    Ti si naveo da si poslao 1.000 mailova ! Je li tocno ?
    Naveo si da si na prvi odgovor cekao 60 dana , a na drugi 50 dana ! Je li tocno ?
    Zasto to nisi objavio ovdje da spasis nekoga drugog ????
    Jednostavno pitanje trazi jednostavan odgovor !!!
    LP

  • #164714

    Evo da javim da posle otprilike 3 mjeseca agonije sa ovom nazovi kladionicom i tuzbe Isle of Man sam najzad dobio svoje pare i racun mi je odmah zatvoren…A sve sam im poslao, cak i ugovor o radnom odnosu, samo nisam htio istoriju netellera jer smatram da to nema pravo nijedna kladionica da trazi i mislim da bi bilo pametno neki forum ili neku temu ili da skupljamo glasove nekome da se tuzimo da ne mogu ni kladionice da rade sta zele, tipa da ti trazi izvode iz banaka, racune, istoriju transakcija, ponistavanje opklada (sem nekih drastcinhi, sto bi svakako trebalo utvrditi nekim %)… Za njihov KYC i identifikaciju osobe je sasvim i vise nego dosta lk, racun za adresu kao potvrda adrese, selfi i od toga nema veci dokaz. Sve ostalo sto ni traze je apsurd i ne msije im se to dozvoljavati.

    Sa svim navedenim se u potpunosti slazem ! S tim da bih dodao i ovo : Mogu zanovijetati i traziti bankovne izvode , Neteller transakcije…ALI PRIJE PRVE UPLATE !!!! Pa ako krenu s time , vidjet cemo koliko ce igraca imati ! A ne kada se na racunu nakupi lijepa svotica BANDITI krecu u akciju !!!
    Imam osobu iz RH u EU parlamentu , dajte da sakupimo 100 do 200 glasova , i ovo cemo okoncati za par mjeseci !!

    Evo za primjer , ja cu poslati 50 do 100 osobnih karata , vi sakupite barem 100 !!!

    Isto tako , ako vlasnik ovog sajta razmislja o prodaji , molim da mi se javi na gore navedeni mail ! Ja ne trebam 500 igraca niti 100 kladionica ! Mislim da se mozemo lako dogovoriti !
    Pozzz

  • #164720

    @Dragan: jedino ti znaš šta si tamo radio, samo ću reći da mi te malo manje žao ako si multiaccountao. kako god bilo, probaj naći nekako ako možeš tko je vlasnik (CEO) te kompanije. na linkedin imaš par ljudi koji rade za 1xbet, ja nemam tamo profil pa ne vidim sve informacije, ima neki Alex Sommers koji je direktor za affiliate marketing, probaj tamo nekog zagnjavit… imaš i ovaj link za žalbe, nemam pojma jel si to vec probao ili koliko su oni ucinkoviti. https://validator.curacao-egaming.com/6814b289-d3bc-4aca-a946-d10074b037d1

Pregledavate 5 postova - 31 do 35 (od ukupno 35)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.