Bet365 Bonus

Pregledavate 10 postova - 331 do 340 (od ukupno 367)
Autor
Sve objave
  • #166068

    Pozdrav drugari. Registrovao sam se na bet365 pre 30-ak dana i poslali su mi na meil nekih free bet od 5 eura , Ali ne znam kako i sta. Imam nesto para i na betfairu. Moze li mi neko objasniti kako sve to odraditi, uplatiti pre ili u laivu. Prvi put se susrecem sa ovim. Hvala
    Up to €5 Free In-Play Bet on Croatia v England
    Get a Free In-Play Bet on Croatia v England at World Cup 2018 on Wednesday 11th July. T&Cs apply.
    How it works:
    • Place a pre-match single bet on the Croatia v England game.
    • You will receive a Free In-Play Bet to the value of your largest pre-match bet (max Free In-Play Bet value €5) to use as the stake on any Croatia v England In-Play market.
    • Your Free In-Play Bet will only become available once the game starts.
    • To use your Free In-Play Bet, simply add an In-Play selection to the bet slip once the game starts, and select the ‘Use Free Bet’ option next to that selection.
    See Significant Offer Terms & Conditions Below*.
    Returns exclude Free In-Play Bet stake. Only customers who receive the promotional email, web message or pop-up are eligible for this offer.

  • #168056

    Pozdrav drugari. Registrovao sam se na bet365 pre 30-ak dana i poslali su mi na meil nekih free bet od 5 eura , Ali ne znam kako i sta. Imam nesto para i na betfairu. Moze li mi neko objasniti kako sve to odraditi, uplatiti pre ili u laivu. Prvi put se susrecem sa ovim. Hvala

    da bi dobio free bet moraš najprije uplatiti okladu od 5 eura na hrvatska – engleska prije početka utakmice… free bet ćeš dobiti kad utakmica počne, dakle možeš ga iskoristiti samo za live oklade

  • #166071

    Pozdrav drugari. Registrovao sam se na bet365 pre 30-ak dana i poslali su mi na meil nekih free bet od 5 eura , Ali ne znam kako i sta. Imam nesto para i na betfairu. Moze li mi neko objasniti kako sve to odraditi, uplatiti pre ili u laivu. Prvi put se susrecem sa ovim. Hvala

    da bi dobio free bet moraš najprije uplatiti okladu od 5 eura na hrvatska – engleska prije početka utakmice… free bet ćeš dobiti kad utakmica počne, dakle možeš ga iskoristiti samo za live oklade

  • #168058

    Onda kada dobijem tih 5 eura za live igru, da li moram da ih iskoristim na mec Engleska- Hrvatska ili mogu bilo koji mec odigrati?! Hvala

  • #166073

    Onda kada dobijem tih 5 eura za live igru, da li moram da ih iskoristim na mec Engleska- Hrvatska ili mogu bilo koji mec odigrati?! Hvala

  • #168061

    Onda kada dobijem tih 5 eura za live igru, da li moram da ih iskoristim na mec Engleska- Hrvatska ili mogu bilo koji mec odigrati?! Hvala

    sve moraš odigrati na hrvatska – engleska, uključujući free bet

  • #166075

    Onda kada dobijem tih 5 eura za live igru, da li moram da ih iskoristim na mec Engleska- Hrvatska ili mogu bilo koji mec odigrati?! Hvala

    sve moraš odigrati na hrvatska – engleska, uključujući free bet

  • #167035

    Drugari, dobijam na bet365 nesto poput Up €5 Free Inplay bet za tekmu Totenhem – Liverpul. Dobijao sam i za druge meceve ali ne znam kako to da odigram. Prvo mi pise da odigram pre pocetka pa inplay. Znam da trebam da kontriram na betfairu ali me to buni. Molim za pomoc. Koji je redosled? Hvala

  • #168628

    Drugari, dobijam na bet365 nesto poput Up €5 Free Inplay bet za tekmu Totenhem – Liverpul. Dobijao sam i za druge meceve ali ne znam kako to da odigram. Prvo mi pise da odigram pre pocetka pa inplay. Znam da trebam da kontriram na betfairu ali me to buni. Molim za pomoc. Koji je redosled? Hvala

  • #167037

    Pozdrav,koje sve zemlje imaju bonus osim sa ovih prostora??

Pregledavate 10 postova - 331 do 340 (od ukupno 367)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.