bet365 pravila za over-under goal hokej

Bonus Majstori » Forum » Kladionice i klađenje » bet365 pravila za over-under goal hokej

Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)
Autor
Sve objave
  • #153990

    jeli moguce da sam pao ako sam igrao under 4.5 golova u hokeju u regularnom vremenu je zavrsilo 2-2 i posllije produzetaka utakmnica zavrsi 3-2 uglavnom sam se kladio na bet365 kladionici

  • #153992

    jeli moguce da sam pao ako sam igrao under 4.5 golova u hokeju u regularnom vremenu je zavrsilo 2-2 i posllije produzetaka utakmnica zavrsi 3-2 uglavnom sam se kladio na bet365 kladionici

    Pa moguće je ako u pravilima kladionice stoji da se računaju produžetci za konačan rezultat i po tome obračunavaju oklade :dry:

    Even when I lose I'm winning !

  • #153995

    Naravno da je moguce, na bet365 i na kosarku i na hokej sve racunaju sa produzecima, osim u slucajevima kad je navedeno da se produzeci ne racunaju, gdje god ne pise racunaju se, jbg.

  • #153997

    ok hvala na odg. zanima me jos jeli mi mozes provjerit ovo za under 4.5 jeli se racunaju produzeci trazim inma 2 dana alli nemogu nac nigdje bio bi ti zahvalan puno ako bi mi to mogo naci 😀

  • #154001

    ok hvala na odg. zanima me jos jeli mi mozes provjerit ovo za under 4.5 jeli se racunaju produzeci trazim inma 2 dana alli nemogu nac nigdje bio bi ti zahvalan puno ako bi mi to mogo naci 😀

    Ovo ti pise:
    All bets include overtime/shootouts unless otherwise stated. In the event of a game being decided by a penalty shootout, then one goal will be added to the winning team’s score and the game total for settlement purposes. This does not apply to markets that exclude overtime/shootouts if played.

    Nemoj da te buni to što je market Game Total (3-Way) naveden u nastavku kao market na koji se to pravilo ne odnosi. To je market gdje se kladiš na cijeli broj golova i moguća su 3 ishoda (manje, više i jednako). Ti si se kladio na više/manje 4.5 gola i tu su moguća samo 2 ishoda.

  • #154015

    aha ok hvala na odgovoru 😀 pozz

Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.