Betrebels – first deposit 100% do 100€

Bonus Majstori » Forum » Sportski Bonusi za sve » Betrebels – first deposit 100% do 100€

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 36)
Autor
Sve objave
  • #152092

    samo sam prije isplate triba napravit minimalan ulog (1 euro)

  • #152108

    Ja sutra ulazim pa kud puklo. Ali ne kužim te ovo da si morao napraviti minimalnu uplatu od 1 €… možeš li pojasniti?

  • #152113

    nakon sta mi nisu odobrili bonus pokusao sam napravit isplatu, koju su odbili. Na live chatu mi je rečeno da moram napravit minimalan ulog. Tako da sam uplatio 1euro i zatražio isplatu. Pare sjele drugi dan priko netellera.

  • #152340

    Ja sam uredno izvršio uplatu,verifikovao račun i dobio bonus 100 eura.Ispunio sam potrebnih 800 rolovera i stavio danas na isplatu.Pa vidićemo…

  • #152375

    Ajde javi svakako koliko im je trebalo za isplatu. I što su te tražili za verifikaciju?

  • #152431

    Za verifikaciju lični dokument u ruci + history skrill.
    Posle verifikacije isplata legla za 20 min

  • #152434

    Za verifikaciju lični dokument u ruci + history skrill.
    Posle verifikacije isplata legla za 20 min

    sve je to ok, ali history skrilla po tim transakcijama mogu vidjeti sa kim imaju posla

  • #152439

    Znam,čak traže za 6 mjeseci,ali sam im poslao samo zadnju gdje se vidi 5-6 transakcija koje i nisu upadne toliko.Nisu se bunili…

  • #152440

    Ja bi im ostavio samo dio di se vidi moja transakcija prema njima. Otkud njima pravo da te traže transakcije zadnjih 6 mjeseci.

    Even when I lose I'm winning !

  • #152442

    Ti bi se junacio umjesto malo se poigrao u paintu. 😉

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 36)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.