Betrebels – first deposit 100% do 100€

Bonus Majstori » Forum » Sportski Bonusi za sve » Betrebels – first deposit 100% do 100€

Pregledavate 6 postova - 31 do 36 (od ukupno 36)
Autor
Sve objave
  • #152580

    ma da oce i da ti zatvore racun na moneybookers ako se kladionica zali

  • #153639

    ” Nema mućke , nema laži – ČISTA PREVARA ! Navali narode ! ”

    Što dalje od ove kladionice . I ja sam prošle godine otvorio račun , poslao skeniranu osobnu , račune i zahtjev da mi se dodijeli bonus . Cijelo to poslijepodne i večer – ni bonusa ni odgovora . Odigram tu noć , mislim da je bio NHL , ili možda NBA , ne sjećam se , i izgubim kod njih . Sutradan ponovno šaljem mail s upitom što se dešava s mojim bonusom , a oni mi odgovore isto kao što je netko već rekao : pravila, članci 14. 15. 16. 18. , NEMA BONUSA .
    Ali neće vam odmah reći da ne možete dobiti bonus , namjerno vas puste da igrate , ako dobijete slijedi pljačka , ako izgubite – TY .

    A valjda su jedina kladionica koju nisam klapio na barem dva imena !

    DALEKO OD NJIH !!!!

  • #153792

    ” Nema mućke , nema laži – ČISTA PREVARA ! Navali narode ! ”

    Što dalje od ove kladionice . I ja sam prošle godine otvorio račun , poslao skeniranu osobnu , račune i zahtjev da mi se dodijeli bonus . Cijelo to poslijepodne i večer – ni bonusa ni odgovora . Odigram tu noć , mislim da je bio NHL , ili možda NBA , ne sjećam se , i izgubim kod njih . Sutradan ponovno šaljem mail s upitom što se dešava s mojim bonusom , a oni mi odgovore isto kao što je netko već rekao : pravila, članci 14. 15. 16. 18. , NEMA BONUSA .
    Ali neće vam odmah reći da ne možete dobiti bonus , namjerno vas puste da igrate , ako dobijete slijedi pljačka , ako izgubite – TY .

    A valjda su jedina kladionica koju nisam klapio na barem dva imena !

    DALEKO OD NJIH !!!!

    Pa normalno da ih nisi klapio kad si nestrpljiv, ja sam na dva profila dobio bonuse samo moras sacekati, danas uplati sutra ces dobiti bonus, ja ni jednom kod njih nisam dobio bonus isti dan.

  • #153795

    Pa normalno da ih nisi klapio kad si nestrpljiv, ja sam na dva profila dobio bonuse samo moras sacekati, danas uplati sutra ces dobiti bonus, ja ni jednom kod njih nisam dobio bonus isti dan.[/quote]

    Razmišljam što reći na ovaj tvoj komentar ???? Najbolje , NIŠTA ! Za takve su bonusi i izmišljeni !
    🙁

  • #156244

    Da li je netko u zadnje vrijeme probao pobunjenike?bonus jos uvijek stoji

  • #156253

    Ja sam probao par puta.
    Nekad daju bonus,,nekad ne daju-kako procijene.
    Isplati se probati.Sigurne isplate i dobre kvote

Pregledavate 6 postova - 31 do 36 (od ukupno 36)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.