Celsius – 50$ + 10$ Besplatno u BTC Kriptovaluti – Kriptovalute Pasivna Zarada

Bonus Majstori » Forum » Sve o Kriptovalutama » Celsius – 50$ + 10$ Besplatno u BTC Kriptovaluti – Kriptovalute Pasivna Zarada

Pregledavate 9 postova - 1 do 9 (od ukupno 9)
Autor
Sve objave
  • #179045

    Pozdrav Kripto prijatelji,

    Zahvaljujem se Bonus Majstorima što su mi omogućili da postanem moderator foruma o “Sve o Kriptovalutama”

    Prije nego što vam napišem kako do besplatnih 50$ + 10$ u obliku Bitcoin kriptovalute pročitajte ukratko o Celsius aplikaciji.

    Predstavljam vam Celsius Kripto DeFi platformu sa preko 1 milijun aktivnih i zadovoljnih korisnika. Na Celsius platformi možete uložiti kriptovalute i ostavrivati pasivnu zaradu do čak 17% na određene kriptovalute. Također u mogućnosti ste kupovati kriptovalute, posuđivati vaše kriptovalute ili pak podići kredit u nekoj odrešenoj kriptovaluta tipa Bitcoin, Ethereum ili Celsius.

    Ono što je najbolje kod Celsius aplikacije je po mom mišljenu pasivna zarada. Takvu zaradu sigurno nećete ostvariti čuvajući novac u bankama. Celsius nudi godišnju kamatu na stabilne kriptovalute (BUSD, USDC, USDT,PAX i druge u iznosu od 8,50% ukoliko se odlučite da vam kamate isplaćuju u Celsius tokenima godišnja kamata iznosi 11,18%. Godišnja kamata na top kriptovalute Bitcoin i Ethereum je čak do 8,50%.

    Dobre su kamate i na druge najbolje kriptovalute kao što su Polkadot, Solanu, Avax, Matic 9,00%, Link, Luna i druge tokene i koine.

    Moja Celsius Iskustva

    Osobno stejkam BUSD stabilnu kriptovalutu na koju je kamata lijepih 11,18%, kamatu dobijam svakih 7 dana u obliku Celsius CEL tokena – kriptovalute. Pasivna zarada se inače isplaćuje u obliku CEL tokena ili tokena kojeg ste uložili, to možete sami birati i mijenjati bilo kad. Za štednju u Bitcoinu izabrao sam da zaradu dobijam u obliku Bitcoin kriptovalute, zarada stiže svakih 7 dana.

    Što se tiče isplata kriptovaluta sa Celsiusa na drugi novčanik, u tom slučaju morate ubaciti adresu kripto novčanika na koji želite isplatiti kriptovalute. Isplata će biti moguća nakon 24 sata, radi sigurnosti. Nakon 24 sata izvršite isplatu i kriptovalute su u tren oka na vašem drugom računu i to bez plaćanja naknade.

    Uskoro će biti dostupna i Celsius kartica preko koje će se moći obavljati trgovina i usput primati nagrade u obliku cashbacka. Također, implementiraju Celsius Swap funciju preko koje će se moći mjenjati kriptovalute iz jedne u drugu.

    Kako i nakoji način možete dobiti potupno besplatno 50 dolara u obliku BTC-a

    Skinite Besplatno Celsius aplikaciju preko ovog linka – > CELSIUS 50$ FREE ili direktno preko google play store-a.

    Prilikom registracije obavezno upišite referal kod u za to prediđeno polje, u nastavku: 1551454206

    Nakon što ste upisali kod završite registraciju i prenesite minmalno 400$ u biloj kojoj kriptovaluti (ne smije biti manje od 400$)

    Kako bi dobili 50 dolara u BTCu potrebno je kriptovalute koje ste prebacili držati 30 dana na Celsius aplikaciji.

    Nakon što dobijete prvih 50$ besplatno možete još uzeti i 10$ u obliku Bitcoina. U sekciju promo codes obavezno upišite riječ HODL10, uplatite 100 dolara u bilo kojoj kriptovaluti i nakon 30 dana 10$ bit će uplaćeno na vaš račun.

    Za one koji imaju više novaca na raspolaganju, upišite promo kod HODL500 i izvršite uplatu u iznosu 25.000$ i dobiti ćete 500$ besplatno u obliku BTCa.

    Sve nagrade u Bitcoinu se automatski stejkaju i na njih dobijate pasivnu zaradu svakih 7 dana.

    Ukoliko imate bilo kakvih pitanja oko Celsiusa tu sam!

    Također posjetite moj Youtube kanal “Crypto Shupak” na kojem ćete pronaći podosta zanimljivog sadržaja vezanog uz Svijet kriptovaluta.

    You Tube Kanal – Crypto Shupak

     

    Kripto Šupak - Tvoj Kripto Mentor
    https://www.youtube.com/channel/UCGPNtDBFAcCioQbUO4hRgZQ

  • #179279

    Haha kripto šupak, baš lud naziv kanala :-)) Usput, imaš novog pretplatnika neka videa su baš zanimljiva svaka čast

    Imam pitanja za taj celsius i štednju kriptovaluta jer mi ovo jako zanimljivo, ovo za 50 besplatnih $. znači uplatim bilo koju kriptovalutu samo da je vrijednost 400 $. Vidim imaju štednju na usdc i busd tokene…na kojoj mreži radi celsius binance smart chain i erc20? da li ima mogućnost slanja na oba dvije? i ako pošaljem usdc i busd kako isplaćuju kamata-zarada na ukupnu svotu ili?

    to je za sad to,hvala

  • #179287

    Hvala ti!

    Bitno je da uplatiš bilo koju kriptovalutu čija će ukupna vrijednost biti 400$ ili više. Za svaki slučaj uplati koji dolar više jer ako ideš na točan iznos može pasti vrijednost ispod (rat Ukrajina).

    Možeš slati samo putem Erc20 mreže, npr. ako šalješ sa Binancea obavezno prilikom iaplate odaberi da želi isplatiti putem erc20 mreže.

    ako pošalješ USDC i BUSD primati ćeš zaradu za oba tokena svaki tjedan. Izaberi da li želiš zaradu za oba u CEL tokenima ili u Originalnoj valuti koju štediš. Možeš si npr. odabrati da za USDC primaš zaradu u USDC a za BUSD u CEL tokenima (kako želiš).

    Nadam se da će ti ovo gore pomoći. Tu sam za dalje

     

     

    Kripto Šupak - Tvoj Kripto Mentor
    https://www.youtube.com/channel/UCGPNtDBFAcCioQbUO4hRgZQ

  • #179288

     

    Hvalati!

    Bitno je da uplatiš bilo koju kriptovalutu čija će ukupna vrijednost biti 400$ ili više. Za svaki slučaj uplati koji dolar više jer ako ideš na točan iznos može pasti vrijednost ispod (rat Ukrajina).

    Možeš slati samo putem Erc20 mreže, npr. ako šalješ sa Binancea obavezno prilikom iaplate odaberi da želi isplatiti putem erc20 mreže.

    ako pošalješ USDC i BUSD primati ćeš zaradu za oba tokena svaki tjedan. Izaberi da li želiš zaradu za oba u CEL tokenima ili u Originalnoj valuti koju štediš. Možeš si npr. odabrati da za USDC primaš zaradu u USDC a za BUSD u CEL tokenima (kako želiš).

    Nadam se da će ti ovo gore pomoći. Tu sam za dalje

     

    hvala puno! jasnije sad. Još jedno pitanje da li kladionice primaju uplate sa celsius aplikacije i da li uopće možeš poslat bitcoin na klađare sa celsius novčanika?

  • #179290

    hvala puno! jasnije sad. Još jedno pitanje da li kladionice primaju uplate sa celsius aplikacije i da li uopće možeš poslat bitcoin na klađare sa celsius novčanika?

    Primaju, osim ako nisu izričito zabranile. Neke kladionice npr. ne primaju uplate sa Binance mjenjačnice-burze.
    Možeš i uplatiti sa kladionice na Celsius. Vodi računa da ako prebacuješ lovu sa celsiusa na kladionicu ili negdje drugdje moraš ubaciti adresu kripto novčanika na koju želiš uplatiti. Celsius radi sigurnost dodaje tu adresu kao whitelist adresu, to inače potraje 24 sata. Nakon 24 sata odmah možeš prebaciti novac i to bez naknada, svaki slijedeći put ako ponovno uplaćuješ na tu adresu nećeš morati čekati 24h (samo se prvi put čeka). ako zamijeniš adresu isplate ponovno mora proći 24 sata poradi sigurnosti.

    Kripto Šupak - Tvoj Kripto Mentor
    https://www.youtube.com/channel/UCGPNtDBFAcCioQbUO4hRgZQ

  • #179393

    Besplatni Bitcoin u vrijednosti 50 dolara i besplatne AVAX kriptovalute do 600 dolara

    Uz 50$ besplatno u obliku Bitcoin kriptovalute od sada možete uzeti nešto AVAX – Avalanche kriptovalute besplatno, ispod se nalaze promo kodovi koje je potrabno koristiti. Također kamate na štednju u AVAX tokenu su 8.30% ukoliko se odlučite da pasivnu zaradu primate u avax kriptovaluti ako odabrete nagardu u obliku celsius tokena kamata na štednju je 10.92%

    Promo kodovi, klik na kod

    • AVAX20 – Uplatite minimalno 500  dolara u AVAX kriptovakute, i uzmite besplatno 20 dolara u AVAX-u
    • AVAX150 – Uplatite minimalno 5000  dolara u AVAX kriptovakute, i uzmite besplatno 150 dolara u AVAX-u
    • AVAX600 – Uplatite minimalno 20000  dolara u AVAX kriptovakute, i uzmite besplatno 600 dolara u AVAX-u

    Registriajte se i za početak uzmite 50 dolara besplatno u obliku BTC-a

    Skinite Besplatno Celsius aplikaciju preko ovog linka – > CELSIUS 50$ FREE ili direktno preko google play store-a.

    Prilikom registracije obavezno upišite referal kod u za to prediđeno polje, u nastavku: 1551454206

    Nakon što ste upisali kod završite registraciju i prenesite minmalno 400$ u biloj kojoj kriptovaluti (ne smije biti manje od 400$)

    Kako bi dobili 50 dolara u BTCu potrebno je kriptovalute koje ste prebacili držati 30 dana na Celsius aplikaciji.

    Kripto Šupak - Tvoj Kripto Mentor
    https://www.youtube.com/channel/UCGPNtDBFAcCioQbUO4hRgZQ

  • #179441

    Izgleda da si se malo zanio šta se tiče uplate na kladionice sa Celsiusa. Ja sam jučer povukao novce sa jedne i odmah dobio ovo:

    Hello xxxx,

    We are contacting you regarding the latest withdrawals you initiated.

    Please note that under the current Money Laundering Regulations (MLRs) Celsius must prevent any unusual or suspicious transactions where a user may be involved in an illicit activity. This activity includes online gambling and lottery games. As such Celsius prohibits transfers to gambling and lottery services. If we detect such behavior occurring again, we reserve the right to close your account at any time and for any reason, as set forth in Section 20 of our terms of service.

    Please reply to this email confirming that you understand and acknowledge the foregoing.

    Kind Regards

    Compliance Team| Celsius Network

    Dobro da mi nisu lovu uzeli.

  • #179456

    Izgleda da si se malo zanio šta se tiče uplate na kladionice sa Celsiusa. Ja sam jučer povukao novce sa jedne i odmah dobio ovo: Hello xxxx, We are contacting you regarding the latest withdrawals you initiated. Please note that under the current Money Laundering Regulations (MLRs) Celsius must prevent any unusual or suspicious transactions where a user may be involved in an illicit activity. This activity includes online gambling and lottery games. As such Celsius prohibits transfers to gambling and lottery services. If we detect such behavior occurring again, we reserve the right to close your account at any time and for any reason, as set forth in Section 20 of our terms of service. Please reply to this email confirming that you understand and acknowledge the foregoing. Kind Regards Compliance Team| Celsius Network Dobro da mi nisu lovu uzeli.

    —————————————

    AmL provode gotove sve regulirane mjenjačnice i kripto servisi, Celsius strašno vodi računa o tome. Da li si često mjenjao whitelist adresu, tj. dali si uplaćivao / isplaćivao na i sa više kladionica? Vjerojatno su provjerili transakcije tih novčanika na kojima se sigurno vide transakcije povećih iznosa pa su zaključili da bi se tu moglo raditi o pranju novca. 

    U svakom slučaju dobro da si nas obavijestio o tome, to je svakako dobro jer to znači da su sigurni i da ne dopuštaju takve transakcije. Vjv. su u međuvremenu promijenili uvjete, istražiti ću.

    hvala ti

    Kripto Šupak - Tvoj Kripto Mentor
    https://www.youtube.com/channel/UCGPNtDBFAcCioQbUO4hRgZQ

  • #179467

    Ma nisam ništa mijenjao. Na Celsius sam se registrirao prije desetak dana kad sam vidio tvoj post i napravio samo tu jednu transakciju.

Pregledavate 9 postova - 1 do 9 (od ukupno 9)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.