Crypto.com VISA Kartica, 50$ plus 10€ BTC FREE

Bonus Majstori » Forum » Sve o Kriptovalutama » Crypto.com VISA Kartica, 50$ plus 10€ BTC FREE

Pregledavate 7 postova - 1 do 7 (od ukupno 7)
Autor
Sve objave
  • #167771

    CRYPTO.COM je trenutno među najboljim servisima preko kojeg možete dobiti VISA Prepaid karticu pomoću koje ćete plaćati svojim kripotvalutama na kladionice, kazina i ostale prodajna mjesta koje primaju VISA kartice i za sve to dobiti povrat novca-casback do 1-5% u obliku njihovog CRO-a Crypto coin novca ovisno o kartici koju imate. Također, ovisno o modelu kartice dobivate besplatnu pretplatu na Netflix i Spotify servise te korištenje VIP lounge-eva na aerodromima, Popuste na Airbnb platformi i druge pogodnosti.

    Za sve koji se registriraju preko Linka na Bonusmajstorima te naruče karticu (osim FREE Blue Kartice) slijedi nagrada od 50$ u CRO valuti plus (ovog nema nigdje) šaljemo BTC ili neku drugu krypto valutu u vrijednosti 10€ na Vašu BTC ili drugu adresu.
    Svi zainteresirani pišite na [email protected] , ostavite komentar ili šaljite PP pa ćemo vas kontaktirati i dati vam upute

    BTW, osim Visa kartice, preko Crypto.com aplikacije možete kupovati i prodavati kriptovalute, plaćati kripotvalutama, dostupan je crypto wallet-novčanik, možete oročiti kriptovalute s godišnjom kamatom od 2 do 18%, mogućnost podizanja kripto zajma-kredita. Na web stranici Crypto dot com-a dostupna je burza-exchange na kojoj se može trejdtatati na BTC, USDT i CRO marketima.

    Koliko je popularan Crypto.com servis dokazuje njhov CRO Token koji se nalazi na 10. mjestu Coinmarketcap CMC platforme.

    Ispod se nalaze dostupne VISA kartice koje možete naručiti.

  • #167773

    Pozz
    instalirao sam app preko linka zašto opet pita kad se otvori aplikacija Invite?ADD referal code kad sam išao preko vašeg linka?
    i da li umjeto btca mogu dobit ripple iznosu?
    thk

    CRYPTO.COM je trenutno među najboljim servisima preko kojeg možete dobiti VISA Prepaid karticu pomoću koje ćete plaćati svojim kripotvalutama na kladionice, kazina i ostale prodajna mjesta koje primaju VISA kartice i za sve to dobiti povrat novca-casback do 1-5% u obliku njihovog CRO-a Crypto coin novca ovisno o kartici koju imate. Također, ovisno o modelu kartice dobivate besplatnu pretplatu na Netflix i Spotify servise te korištenje VIP lounge-eva na aerodromima, Popuste na Airbnb platformi i druge pogodnosti.

    [b]Za sve koji se registriraju preko Linka na Bonusmajstorima te naruče karticu (osim FREE Blue Kartice) slijedi nagrada od 50$ u CRO valuti plus (ovog nema nigdje) šaljemo BTC ili neku drugu krypto valutu u vrijednosti 10€ na Vašu BTC ili drugu adresu.
    Svi zainteresirani ostavite komentar ili šaljite PP pa ćemo vas kontaktirati i dati vam upute[/b]

    BTW, osim Visa kartice, preko Crypto.com aplikacije možete kupovati i prodavati kriptovalute, plaćati kripotvalutama, dostupan je crypto wallet-novčanik, možete oročiti kriptovalute s godišnjom kamatom od 2 do 18%, mogućnost podizanja kripto zajma-kredita. Na web stranici Crypto dot com-a dostupna je burza-exchange na kojoj se može trejdtatati na BTC, USDT i CRO marketima.

    Koliko je popularan Crypto.com servis dokazuje njhov CRO Token koji se nalazi na 10. mjestu Coinmarketcap CMC platforme.

    Ispod se nalaze dostupne VISA kartice koje možete naručiti.

  • #167775

    Pozz
    instalirao sam app preko linka zašto opet pita kad se otvori aplikacija Invite?ADD referal code kad sam išao preko vašeg linka?
    i da li umjeto btca mogu dobit ripple iznosu?
    thk

    Neznam zbog čega pita, ali obavezno upiši kod zwhvx3a64z pod add referal code (da obojica dobijemo bonus).
    Nažalost, Ripple trenutno nedostupan, može BTC, Vechain, BEST I Polkadot – DOT
    Ako budeš stake-ao 1000 CRO-a automatski dobijamo po 50$ svaki. Ako uradiš, javi se u čemu želiš dodatnu nagradu.

    Regards

  • #167783

    rešeno
    uplatio maestrom. 50 dolara bonus sam dobio. pod karticom piše pending. pretpostavljam da kad poašlju će pisat da je poslana?
    Možeš mi VET poslat onda?

  • #167787

    Big thanks:) Pošalji mi vet adresu ovdje ili bolje PM
    Živio

  • #167793

    poslao sam ti email

    [quote=”safebet” post=12897]Pozz
    instalirao sam app preko linka zašto opet pita kad se otvori aplikacija Invite?ADD referal code kad sam išao preko vašeg linka?
    i da li umjeto btca mogu dobit ripple iznosu?
    thk

    Neznam zbog čega pita, ali obavezno upiši kod zwhvx3a64z pod add referal code (da obojica dobijemo bonus).
    Nažalost, Ripple trenutno nedostupan, može BTC, Vechain, BEST I Polkadot – DOT
    Ako budeš stake-ao 1000 CRO-a automatski dobijamo po 50$ svaki. Ako uradiš, javi se u čemu želiš dodatnu nagradu.

    Regards

  • #167987

    Odlična vijest za Crypto CRO holdere, CRO token je u zadnjih 7 dana porastao za 216.88% – trenutna cijena mu je 0.27$ razlog tome je najveći BURN token u povijesti. Crypto com je spaliti 70 Bilijuna cro tokena što je važan korak za potpunu decentralizaciju mreže. Svo koji su dobivali cashback koristeći VISA CRO karticu dok je CRO bio 0.05$ sad su su lijepo podebljali iznose.

    Vijest s Crypto com bloga

    The largest token burn in history, an important step to fully decentralize the network at Mainnet Launch

    We’ve long believed that the world needs a fully decentralized, open-source, public chain with high speed and low fees. Use cases driving mass crypto adoption through payments, DeFi and NFTs all need this critically important infrastructure.

    Aligned with our belief, and with the CRO Chain Mainnet launch just around the corner, we are fully decentralizing the Chain network. Here’s the first step.

    70 billion CRO will be burned according to the following schedule:
    59.6 billion will be burned today, 22nd Feb, 2021.
    10.4 billion is currently locked in a smart contract and will be burned monthly, as it gets unlocked.
    This will increase the circulating supply of CRO from current 24% to over 80%.

    The remaining 5.9 billion CRO supply will be distributed as follows:
    5 billion CRO will be allocated to mainnet block rewards for Chain validators and delegators which helps secure the network.

    0.9 billion CRO will be allocated to Particle B for Chain ecosystem development.

Pregledavate 7 postova - 1 do 7 (od ukupno 7)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.