GG 3+

Pregledavate 7 postova - 1 do 7 (od ukupno 7)
Autor
Sve objave
  • #150230

    Pozdrav ekipa…

    Imal itko da voli oba daju gol i više golova igrat, to sam igrao na starlottosportu pa kako je ugasiše neznam gdje ima još a da su pristojni tečajevi?

  • #150233

    Pozdrav ekipa…

    Imal itko da voli oba daju gol i više golova igrat, to sam igrao na starlottosportu pa kako je ugasiše neznam gdje ima još a da su pristojni tečajevi?

    Oba daju gol imaš na Bet365, Betfredu, Mybetu a naravno i na Betfairu, iako tamo nema uvijek likvidnosti na manje popularnim utakmicama.
    Sve ove osim bet365 imaju i više od 3 gola.

  • #150235

    Nismo se razumjeli, mislim na okladu oba daju gol i više od 2 gola na utakmici, dakkle na ponudu “da li će oba tima dati gol i da će biti istovremono 3 gola na utakmici”…

  • #152110

    poz. jel radi kome na pinnaclu ona opcija kad se promijeni koeficijent da se onda promijeni i boja kojom je taj koeficijent pisan

    Green – Recently Added / Red – Just changed / Orange – Change 30 s ago/ Blue – Change more than 60 s ago

  • #152111

    poz. jel radi kome na pinnaclu ona opcija kad se promijeni koeficijent da se onda promijeni i boja kojom je taj koeficijent pisan

    Green – Recently Added / Red – Just changed / Orange – Change 30 s ago/ Blue – Change more than 60 s ago

    Meni piše ovo
    Line change color indicator on Classic View won’t be available until the end of the week. Please resort to Asian View for a line change indicator.

    ako misliš na to

    Nema leba bez motike

  • #152117

    da.tnx. skužio sam maloprije

  • #152391

    jel oni nemaju 1x / x2 ?
    znam da sam se i prije s kod njih mučio naći okladu koju želim, pa su negdje imali razrade negdje ne ali se sjećam da je trebalo nešto posebno ići. Samo vidim -0,5/+0,5 ?

Pregledavate 7 postova - 1 do 7 (od ukupno 7)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.