mobibet bonus 200€

Bonus Majstori » Forum » Sportski Bonusi za sve » mobibet bonus 200€

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 124)
Autor
Sve objave
  • #153131

    Pozdrav,dobio sam na email ponudu za ovaj bonus. Mobibet . Com da li ima netko iskustva s ovom kladionicom?

  • #153132

    Pozdrav,dobio sam na email ponudu za ovaj bonus. Mobibet . Com da li ima netko iskustva s ovom kladionicom?

    Nova je, oddsmatrix. Puno ljudi dobilo taj email u spamu, imaju naše email adrese.
    Treba je testirati

    Why mobibet? Best Odds in Europe!

    100% Deposit Bonus up to 200 euro!

    As well as the best odds we’ve got a fantastic offer for all new players. You can receive a 100% deposit bonus up to 200 euro!

    To claim your welcome offer, simply register an account and make a deposit between 10 euro and 200 euro and we will double it right away. Your funds will be instantly available to bet with. So if you deposit 50 euro, you’ll have 100 euro to play with!

    You can use all the popular payment and withdrawal options, like Visa, Mastercard, Skrill, Neteller, Paysafe and Ukash as wel as instant electronic banking.

    Try our easy to install App and bet on the go too!

    mobibet – smart betting.

  • #153137

    E ako neko testira neka sto prije javi, zanima me samo da li limitiraju uplate, da li redovno isplacuju i koliko dugo se ucitava opklada sa ulogom od recimo 50ak eura?

  • #153139

    Igram tamo ima već 10-ak dana, bonus je 100% do 200€, rollover je 9 puta deposit plus bonus, minimalni koeficijent 1.90, maksimalni iznos koji se računa u rollover po okladi je 25€, a rok za rollover je 30 dana. Ima i drugi bonus, priko banera na jednoj stranici, 150% bonus do 300€, 60 dana, maksimalni iznos koji se računa u rollover 50€, ostalo je isto kao i u osnovnoj verziji bonusa. Koeficijenti su iznadprosječni na englesku, njemačku, talijansku, španjolsku i francusku ligu te na ligu prvaka, u kombinaciji s matchbookom koji trenutno ima promociju 0% provizije na nogomet gubitci su oko 0,35% što je vrhunski (na ukupni rollover od 4500€ gubitak od 15.75€). Služba za korisnike je brza, oklade se prihvaćaju trenutno.

  • #153144

    Ok, hvala ti, ali molim te jos samo javi ako budes isplacivao novac kako je proslo posto sam na nasao decka koji se zali na njihove isplate, uostalom pogledaj: http://www.boards.ie/vbulletin/showthread.php?t=2057104535

  • #153146

    Vidio sam to, tražio sam i sam i to je jedino što sam našao i koliko vidim tip ni sam ne zna što je htio reći, čini mi se da on bonus nije ni htio pa je zbog toga imao problema s isplatom. Dosta poznatih odds portala i betting tips portala ih reklamira pa mi to uljeva neku sigurnost iako to ništa ne mora značiti, jedino što me malo brine je štura registracija, gdje tek naknadno se mogu popuniti svi podaci iako ni ne moraju da bi se igralo, pretpostavljam da ih tek kod isplate zahtjevaju, ali ni to ništa ne mora značiti. Vidjet ćemo, a možda i ne ako bude sriće pa “izgubim” sve na kladionici.

  • #153150

    E i da se nadopunim, koeficijenti su im vrhunski na pet prethodno spomenutih liga i na ligu prvaka ali samo na 1×2, ostali su ispodprosječni.

  • #153201

    jel vredi za srbiju?

  • #153202

    jel vredi za srbiju?

    Jučer sam čitao, ne vrijedi za Srbiju za ostale da

  • #153224

    Jel još netko ušao u ovu kladionicu? Jel sve ok?

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 124)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.