mobibet bonus 200€

Bonus Majstori » Forum » Sportski Bonusi za sve » mobibet bonus 200€

Pregledavate 10 postova - 111 do 120 (od ukupno 124)
Autor
Sve objave
  • #154558

    jucer sam uplatio 50 e i dali su mi bonus 50% i rekli su kao da je tako sada za hrvatsku, nije vise 100%? Ima li slicnih slucajeva?

  • #154564

    istina.dodali su nove uvjete prema kojima zemlje trece kategorije medu kojima i hrvatska moze dobit 50 posto bonus i to rollover deset puta bonus+depozit…vjerojatno su izgubili dosta love pa su se opametili.al mislim da je i dalje isplativ bonus jer imaju stvarno ok kvote 🙂

  • #154589

    Još ide 150% preko Betbriana. Provjereno…

  • #155435

    pozdrav ekipo!

    ko je ševio ševio je…mobibet kladionica je ukinula sportske bonuse za nas, trenutno za nas vrijedi 10% povrata love 🙁

    10% Cashback is available for players in Belarus, Croatia, Czech Republic, Estonia, Greece, Hungary, Lithuania, Latvia, Moldavia, Romania, Serbia, Slovenia, Slovakia, Russia and Turkey.

  • #155437

    jaka kladionica 😉 ne mozemo bez nje

  • #156439

    Koliko vidim imaju trenutno 2 bonusa koji važe osim za Srbiju:

    50% do 100eura i mob.bonus 100% do 100 eura

    Roll za ovaj 50% je ispod 1000 što nije strašno
    Kvote su čini mi se prilično dobre

    Ima li neko iskustva s njima što se tiče isplata u zadnje vrijeme,jesu li prevazišli krizu?

  • #156442

    Ja sam uredni isplaćivao. Imam još neke eure tamo a vidim da se sad zovu mb24

    Koliko vidim imaju trenutno 2 bonusa koji važe osim za Srbiju:

    50% do 100eura i mob.bonus 100% do 100 eura

    Roll za ovaj 50% je ispod 1000 što nije strašno
    Kvote su čini mi se prilično dobre

    Ima li neko iskustva s njima što se tiče isplata u zadnje vrijeme,jesu li prevazišli krizu?

  • #156451

    Ee jel zna neko da mi kaze sigurno o cemu se radi sa Mobibet-om, vec 5 dana pokusavam da udjem na njihovu stranicu i ona ne postoji, onda sam pronasao preko nekog linka valjda njihovu novu stranicu MB24.com ali ne mogu da se ulogujem preko lozinke i korisnickog imena sa stare stranice. Jel zna neko o cemu se radi?

  • #156453

    Ee jel zna neko da mi kaze sigurno o cemu se radi sa Mobibet-om, vec 5 dana pokusavam da udjem na njihovu stranicu i ona ne postoji, onda sam pronasao preko nekog linka valjda njihovu novu stranicu MB24.com ali ne mogu da se ulogujem preko lozinke i korisnickog imena sa stare stranice. Jel zna neko o cemu se radi?

    ja cu ih probati kontakirati a ako ti se da pošalji im upit i ti..email: [email protected]

  • #156456

    Poslao sam ja danas popodne preko onog starog linka (jos je samo taj dio ostao od starog mobibet-a, dio za podrsku korisnicima) https://support.mobibet.com/hc/en-us/requests/new
    ali nisu mi jos nista odgovorili, a inace su kao sto znas odgovarali u roku od par sati, a i uvijek mi je stizala ona automatska poruka, da su primili moj mejl, a sada nista. Kad saznas nesto pisi 🙂

Pregledavate 10 postova - 111 do 120 (od ukupno 124)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.