Net+ Mastercard nedostupna za BIH od 25. novembra

Bonus Majstori » Forum » Isplate i uplate kod internet kladionica » Net+ Mastercard nedostupna za BIH od 25. novembra

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 25)
Autor
Sve objave
  • #163408

    može li se sa netellera na debitnu karticu od unicredit banke gdje ti neteller uzme 7.5 eura provizije i dali netko zna dali to banka prijavi i još ti uzmu 10 posto na cjelokupan iznos isplate ako vide da je kladionica u pitanju i kako oni mogu znati da je kladionica u pitanju pisati će im samo neteller

  • #163409

    Cuj,ne znam kako je sa nettelerom ali kapiram da je isto,ja kada probam da deponujem novce sa intesa visa electron karticom imam oni me pitaju dali cu da koristim te pare za kladjenje ili za nesto drugo,ako izaberem za kladjenje onda mi ne dozvoljava da prebacim pare na skrill a ako izaberem drugu opciju onda nema nikakvih problema.
    Znaci od visa electron kartice vise nema nikakve vajde to se sada slobodno moze reci.
    Ja sad lupam glavom o zid smisljajuci sta cu da radim i koliko ja vidim postoje dve opcije:
    Prva je da jednostavno zatrazimo isplatu preko bankovnog racuna,sto je potpuno legitimno i ne vidim zasto bio bio problem,ovi iz banke ce da postave pitanje o poreklu novca ali sta nas briga mozemo da izmislimo sta god hocemo jer nama je skrill uplacuje novac i tu nigde nce da pise da smo mi dosli do novca preko kladjenja.
    Druga opcija je ako imate nekog u inostranstvu kome mozete da posaljete pare na skrill pa da vam on podigne pare tamo i kada dolazi u srbiju da vam donese.
    Ja trenutno iz ove perspektive ne vidim trecu opciju nazalost.

  • #163412

    jel ima netko da mu je banka stvarno naplatila tih 10% poreza na isplatu sa kladionice ili su to ipak samo priče… ne bi ulazio u situaciju u bih i srbiji, ali ja u hrvatskoj redovito primam isplate sa kladionica direktno na banku ili na bankovnu visa karticu i nikad me ništa iz banke pitali nisu

    kao što kaže amburator banka ne može da zna od kuda ste primili novac na skrill, a ne bi je niti trebalo biti briga

  • #163413

    Od mene banka intesa uvek zahteva da dodjem i da dam izjavu o poreklu novca!Ja nikada do sada nisam primao novce direktno od kladionica na bankovni racun pa ne znam kakva je situacija sa time ali znam da kada sam primio novac od neke inostrane firme na moj racun u banci su me pitali odakle je taj novac,ja sam im odgovorio naplata za izradu websajta i oni su samo rekli aha pa ok.Nikakav porez nisam trebao placati a cifra je bila preko 2000 eura.
    Ja licno mislim da ne bi trebalo biti problema isplacivati novce na bankovni racun sve dokle god to nisu ceste i velike cifre i naravno nikako ne spominjati kladionicu jer jednostavno nema nijedan valjani razlog…

  • #163415

    .

  • #163416

    .

  • #163417

    Šta sad možemo očekivati? Naravno, mnoge kladionice će dodati EcoPayz kao dodatnu opciju plaćanja bez provizije, i otresti Neteller kao slinu… Odavno Neteller nije više pouzdan, koliko im se puta srušio sajt ove godine ni sam više ne znam, uglavnom ko Japan su drmaju se strašno u zadnje vrijeme.

  • #163421

    Moj brat je jutros zvao skrill i pitao ih je dali ce kartice koje jos uvek vaze moci i dalje da se koriste na bankomatima,odgovorili su mu da je Srbija jedna od tri zemalja koja ce i dalje moci da koriste kartice do njenog isteka.Znaci ako ste iz Srbije i kartica vam jos vazi bicete u prilici da je koristite do njenog isteka.To je informacija direktno iz skrilla,nadam se da je 100% tacna,u svakom slucaju testiracu ja to sutra,prekosutra pa javljam.

  • #163422

    A ja je baksuz nemam, sve koristio Netelerovu i ovu nisam nikad narucio, auuu… A pitao sam ih ja odmah ali njima treba 10 dana da odgovore, znaci podrska netellera i skrilla nista gore u zivotu vidio nisam. Ma valjda ce ecopayz sad uletiti, pisao sam im sve sta se desava pa da se malo angazuju sa im kladionicama…

  • #163424

    Pa neko bi morao da iskoristi ovu priliku,povukli su mastercard iz 100 zemalja,ogromna praznina se sada tu stvara i stvarno bi bilo glupo da to niko ne iskoristi.
    Ne znam sta da ti kazaem za ovo,stvarno veliki bedak ali ja ti predlazem da ipak pokusas posle 25-og da povuces neku lovu sa nettelerovom karticom,mozda i za njih vazi isto,ipak je to prakticno jedna firma.

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 25)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.