Net+ Mastercard nedostupna za BIH od 25. novembra

Bonus Majstori » Forum » Isplate i uplate kod internet kladionica » Net+ Mastercard nedostupna za BIH od 25. novembra

Pregledavate 5 postova - 21 do 25 (od ukupno 25)
Autor
Sve objave
  • #163425

    Ma povlacicu pomalo na bankovni racun, sta da radim, valjda necu nikome zapasti za oko dok se ovo ne rijesi, imam dovoljno na racunima kladionica i netellerima a povucu samo da trosim koji dinar dok se ne rijesi to…

  • #163446

    Samo da javim posto sam obecao da cu da napisem ovde sta se desava sa skrill karticom.Nazalost nema nista ni od skrilla,probao da izvucem pare sa bankomata ali kartica mi je ukinuta iako bi trebala da vazi do 2019,tako da it is what it is!Sada smo prepusteni da se snalazimo ko kako ume.
    Ne plasim se ja za nas,mi balkanci smo kao bubasvabe,uvek nadjemo izlaz iz svake situacije 🙂

  • #163449

    ja sam iz bih inače iz mostara da napišem svoja iskustva možda nekome bude od pomoći ja sam napravio isplatu sa betx.sk kladionice 309e 18.11 ove godine i danas sam podigao novac u banci unicredit bank na deviznom računu u eurima i nije bilo nikakvih problema nisam morao nikakav porez na isplatu plaćati toliko zasada od mene pozz

  • #163451

    Jel neko probao da povlači sa Skrill na registrovanu Visa karticu? Ako je i dalje moguće sa skrill isplata na Visa karticu, onda se registruje besplatno virtuelna viza na Entropay, i nakon toga kad se novac prebaci na Entropay dalje se šalje do Ecopayz. S obzirom da oni šalju kartice u Ex-Yu zemlje onda lagano na bankomatu podignete pare. Jedini problem je, provizija oko 3% od Skrill do Entropay + Entropay-EcoPayz još oko 3%, i na kraju provizija za dizanje preko ATM(bankomat) 3-5% za EcoPayz. Uglavnom 10% ode na te prvovizije, ako je moguće povlačenje sa Skrill na Visa karticu. Ako nije, onda da nabavimo orla ko u filmu parada pa da nam on donosi, samo da se ne navuče na lovu ko onom šiptaru na heroin, *izda mu materina pa da odnese pare u tuđe gnijezdo. 😆 😆 😆 😆

  • #163649

    Sinoc probam sa mastercard telenor prebaciti na ecopayz i ne prolazi, probam sa raiffeisen visa i ne prolazi, zovnem telenor i pitam kazu zato sto je ecopayz registrovan da sluzi za transakcije prilikom kladjenja necete uspjeti ni sa jednom karticom iz Srbije prebaciti novac. Ako neko uspije neku transakciju da uradi nek se javi…

Pregledavate 5 postova - 21 do 25 (od ukupno 25)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.