nitrobetting.eu – welcome bonus 100 % up to 25 mBTC

Bonus Majstori » Forum » Sportski Bonusi za sve » nitrobetting.eu – welcome bonus 100 % up to 25 mBTC

Pregledavate 3 posta - 1 do 3 (od ukupno 3)
Autor
Sve objave
  • #168176

    Nitrobetting je sestrinska kladionica Nitrogensportsa koji će se navodno ugasiti kroz neko vrijeme, ako sam dobro shvatio. Ja sam Nitrogensports koristio u više navrata i isplaćivao. Kod njih nema KYC-a, a isplate su brze.
    Koeficijenti su prosječni, limiti dosta veliki.

    Nitrobetting nudi dva bonusa: prvi je welcome bonus 100% do 25 mBTC (cca 1030 eura), a drugi loyalty sport bonus (100% do 40 mBTC).
    Uvjet je 17x bonus na bilo koji sport, minimalni koeficijent 1.57
    Bonus se upisuje u 5 koraka: nakon rollovera od 20% (85 mBTC uloga za puni iznos bonusa) na račun će dodati 5 mBTC i tako još 4 puta. Znači, bonus se ne dodaje odmah nakon depozita već nakon ispunjenja ovih 5 koraka. To ima i svojih prednosti jer u slučaju da vam sva sredstva završe kod njih, možete napraviti isplatu i prebaciti dio na kladionicu na kojoj kontrirate. Ili jednostavno ne želite čuvati previše bitcoina kod njih pa napravite isplatu. Rok za ispunjenje cijelog uvjeta je 30 dana.
    Isplate su brze.

    Uz prosječnu razliku od 4 ticka u koeficijentima (npr. 1.80 na Nitrobettingu i lay 1.84 na Betfairu) ostat će vam na kraju cca 12 mBTC odnosno oko 500 eura profita.

    T&C:
    100% up to 25 mBTC
    Risk amount will count towards the turnover.
    All sports action will be counted towards the requirements of this bonus (live, prematch, parlay, teasers, etc)
    Bonuses are released in five increments of 20% each.
    17x in sports turnover on all sports action is required.
    Favorite odds over -175 do not count towards the turnover, but all underdogs count.
    Once claimed, clients have 30 days in order to complete the required turnover. After 30 days, the bonus will expire and the client may claim a new bonus, and the turnover will start fresh on the new bonus.
    Maximum contribution is 16 mBTC, bets over 16 mBTC will only contribute 16 mBTC.
    Compliance with our sites terms and conditions is a requirement in order to keep the promotional funds. In case of not complying with terms of service the funds could be seized, and removed from the bonus program.

  • #179670

    Sad sam tek vidio ovu temu.Jel igrao tko u međuvremenu,ima problema s isplatama?

  • #179677

    Da. Nema.

Pregledavate 3 posta - 1 do 3 (od ukupno 3)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.