Betfair – klasično trejdanje

Bonus Majstori » Forum » Trejderski kutak » Betfair – klasično trejdanje » Betfair – klasično trejdanje

Autor
Odgovori
  • #167700

    Cyberghost? Mislim da ga ljudi u Srbiji koriste i nema greske… a sto se trejdanja tice, jako puno zurenja u market… ne znam uopce kak objasniti, mozda je zato bruce i odustao od objasnjavanja… nema pravila uopce kad si postao uspjesan.
    Ovo nije poput nekog faksa koji traje 5g i kazes e sad imam diplomu i idem zaradivat novac… mozda kada bi se radio kvalitetan tecaj na balkanu od strane uspjesnih ljudi kao sto to rade portugalci i englezi, koji bi ljudi masno platili i tada bi isti bili dostupni 8h dnevno i tako nekoliko godina dok nebi usavrsio sve od osnova geekstoya (koji je po meni za sve markete ) do osnovnih pojmova koje moras znati poput sto je order flow, volume itd… (iako ni to nije potrebno ali o tom potom)
    Do toga gdje ti isti pojmovi imaju kakvo znacenje na kojem marketu, i kako iskoristiti to kao svoju prednost…
    Ma ima toga more i sve ovisi kako brzo ucis i imas vremena za to. Ako ne znas gdje krenuti, ucit ces zbrda zdola i otezat ces si proces ucenja na nekoliko godina sigurno umjesto godinu dana… nismo svi isti i netko ce nauciti samo da zuri u market i kaze, ako mogu na programu namjestit to i to… zaradivat cu, a netko ce morati nauciti program pa pokusavati na sce nacine… naravno da je lakse ako te netko vodi i pokazuje, ili ako imas osobu koja je na istom nivou s tobom pa ktenete skupa i jedan drugoga uoucujete na greske… ma imas tisucu nacina, samo odaberi sto zelis i rado samo to

    pa i Cyberghost je vpn servis zar ne???