Digibet Bonus

Pregledavate 9 postova - 61 do 69 (od ukupno 69)
Autor
Sve objave
  • #146785

    ja sam Dinnos vrsio isplatu sa Digibeta prije nekih 20 dana, ali preko netellera tako da mi nista nije trebalo. Uplatio Netellerom povukao Netellerom. Kad uplacujes karticom onda ce ti traziti osobnu ili putovnicu, neki racun od struje, vode… skenirani prednji dio kartice da se vide zadnja 4 broja i poledjinu kartice na kojoj naravno pokrijes cvc2 broj ali mora biti potpis

  • #146703

    ma zavisi od iznosa, tako je u većini kladionica, skoro sve isplate ispod 150 € prolaze bez ikakve verifikacije, ove jače isplate imaju veće kontrole, ja sam bez ikakvih slanja dokumenata isplaćivao sa BET365, 1obet, comeon, digibet ali za interwetten i sad za bets10 su me izmaltretirali do bola, morao sam se slikati sa računima i osobnom, zivkali me telefonom, patnja …

  • #146786

    ma zavisi od iznosa, tako je u većini kladionica, skoro sve isplate ispod 150 € prolaze bez ikakve verifikacije, ove jače isplate imaju veće kontrole, ja sam bez ikakvih slanja dokumenata isplaćivao sa BET365, 1obet, comeon, digibet ali za interwetten i sad za bets10 su me izmaltretirali do bola, morao sam se slikati sa računima i osobnom, zivkali me telefonom, patnja …

  • #146705

    Pozdrav dinnos
    Tako je,osobnu ili putovnicu,i neki račun,struja,telefon i slično.Inače,koliko vidim,bonus više ne vrijedi za Hrvate

    Bonus i dalje vrijedi za Hrvate… Od kad znam za tu kladionicu u uvjetima pise da bonus vrijedi samo za shvabiju, austriju..itd

  • #146788

    Pozdrav dinnos
    Tako je,osobnu ili putovnicu,i neki račun,struja,telefon i slično.Inače,koliko vidim,bonus više ne vrijedi za Hrvate

    Bonus i dalje vrijedi za Hrvate… Od kad znam za tu kladionicu u uvjetima pise da bonus vrijedi samo za shvabiju, austriju..itd

  • #146709

    Ne vrijedi više za Hrvate.

  • #146790

    Ne vrijedi više za Hrvate.

  • #146726

    mogo si i za nas bosance pitati 🙂

    Mislim fino pri registraciji piše :

    At your place of residence the digibet Welcome-bonus is not available.

    Malo su nas pustili da ih pravimo manitim, ko je jamio jamio 🙂

  • #146805

    mogo si i za nas bosance pitati 🙂

    Mislim fino pri registraciji piše :

    At your place of residence the digibet Welcome-bonus is not available.

    Malo su nas pustili da ih pravimo manitim, ko je jamio jamio 🙂

Pregledavate 9 postova - 61 do 69 (od ukupno 69)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.