e ed

e ed

@a1967980

Pregledavate 7 postova - 1 do 7 (od ukupno 7)
Autor
Sve objave
  • in reply to: SmartLive Gaming Sport Free Bet #152020

    da li je ovo snr ili sr freebet?

  • in reply to: Iasbet Free Bet #148353

    da li imaju procedure kao kod ostalih australskih kladionica one fore kod javnog bilježnjika i brdo papira za verifikaciju?

    mene je namucila verifikacija. jedva sam uspio izvuci novce. cijela procedura je trajala vise od mjesec dana. vise se ni ne sjecam sta sam sve slao, ali znam da sam morao kod javnog biljeznika da mi ovjeri kopije i tek onda sam dobio svoje novce nazad. rekao sam nikad vise u australsku kaldu B)

  • in reply to: Sportingbet – tekuće promocije #147798

    100 Novogodišnja oklada

    Uplatite 10 oklada od najmanje €10 između 21. prosinca i 31. prosinca 2012 godine, GTM 23:59, i osvojite besplatnu okladu u visini od €100, 1. siječnja 2013.

    Regao sam se prije nekoliko godina na sportingbet i nisam ih nikako koristio. Ova ponuda mi se cini zanimljiva pa cu pokusati iako citam da ih puno ljudi pljuju tj. pise se kako “ne vole” uplatiti freebet nakon zavrsetka promocije…

  • in reply to: Betfair – Arcade #147796

    zaradit ćete 9.80 eura, a ako ste igrali roulette onda će zarada biti oko 9.40 eura. Prosječno, naravno 😉

    ovo treba naglasiti. ovakva igra ne garantira profit. moguce je i izgubiti sve, a opet je moguce i zaraditi npr tri puta vise nego ocekivanih 9+ eura. rizik je minimalan, ali postoji…

  • in reply to: Božićni promocijski kalendari 2012 #147554

    Subota 15. Decembar

    COMEON

    SPORT: Premier League 20:12

    Odigrajte listić minimalno 20 Eura (ili protuvrijednost druge valute) na Premier League utakmice održane 15 ili 16.12 i osvojite [b]12 Euro bonusa koji možete iskoristiti
    na utakmice koje će se odigrati 22. i 23.12 .[/b]

    (1) Prije-utakmice, Samo Pojedinačna oklada
    (2) Minimalni iznos oklade je 20 Eura (ili protuvrijednost
    druge valute)
    (3) Maksimalno 1 bonus na račun. Iznos bonusa mora se
    okladiti x6 na koeficijent 1.5 ili više. Bonus će biti isplaćen u roku 48 sati.”

    ovo mi nije jasno. da li bonus bas mora biti uplacen na utakmice koje se igraju 22 i 23? malo zbunjuje posto je roll 6x bonus a ne znam kako ga okrenuti samo na te utakmice

  • in reply to: Božićni promocijski kalendari 2012 #147445

    [quote=”sandro” post=2217]Vrijedi ti za sve…ja sam danas uplatio 260 eura i dobio 60 bonusa..

    Dali je rolover 10x bonus (dakle kod tebe 10×60 = 600) na koef 1,4?
    I dali se negdje kod njih vidi koliki je još rolover ostao?[/quote]

    roll je 10xbonus. koef se nigdje ne spominju, ali najvjerovatnije je min 1.4

  • in reply to: Božićni promocijski kalendari 2012 #147443

    ja sam uplatio danas 200e, ali nista od bonusa :huh:

Pregledavate 7 postova - 1 do 7 (od ukupno 7)