Uros

Uros

@aladin187

Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Meridianbet Bonus #146114

    Rado, ali ja ne mogu ni da udjem na stranicu, kao sto sam vec rekao 🙂 Inace ja i imam otvoren racun kod njih. Otvorio sam prosle godine u nekom trenutku.

    Ako kaniš pobjedit', ne smiješ izgubit'.

  • in reply to: Meridianbet Bonus #146181

    Rado, ali ja ne mogu ni da udjem na stranicu, kao sto sam vec rekao 🙂 Inace ja i imam otvoren racun kod njih. Otvorio sam prosle godine u nekom trenutku.

    Ako kaniš pobjedit', ne smiješ izgubit'.

  • in reply to: Meridianbet Bonus #146110

    Da li neko zna zasto ne mogu da se nakacim na sajt http://www.meridianbet.com? Iz Srbije sam, a dobijam sledecu poruku: NOT ALLOWED! Sorry, visitors from your country are not allowed to view this page.

    Ako kaniš pobjedit', ne smiješ izgubit'.

  • in reply to: Meridianbet Bonus #146177

    Da li neko zna zasto ne mogu da se nakacim na sajt http://www.meridianbet.com? Iz Srbije sam, a dobijam sledecu poruku: NOT ALLOWED! Sorry, visitors from your country are not allowed to view this page.

    Ako kaniš pobjedit', ne smiješ izgubit'.

  • in reply to: Sigurno kladjenje u praksi #146106

    Hvala na dobrodoslici.

    Nadam se da necu upasti u neprilike, prilicno sam dobro razumeo celu pricu a imam i veliko iskustvo sa kladionicama. Naravno uvek ima prostora za gresku i nepredvidjene okolnosti.

    Koliko sam uspeo da vidim, aktivni clanovi na forumu su uglavnom iz Hrvatske. Ja sam iz Srbije pa cu deliti iskustva za one koje to bude interesovalo.

    Ja se za sada pripremam da krenem sa ovim nacinom kladjenja. Kalkulisem koliko mi para treba u startu, koliko vremena, sta mogu da ocekujem, navikavam se na betfair :), planiram kako cu da vodim evidenciju, itd…

    Imam jos jedno pitanje za sve vas. Da li ste non-stop zauzeti bonusima ili u postoje periodi kada ama bas nigde nema povoljnih bonusa pa igrate sure bets i da li je to isplativo (svestan sam da je potrebna velika banka)?

    Ako kaniš pobjedit', ne smiješ izgubit'.

  • in reply to: Sigurno kladjenje u praksi #146082

    Hvala na odgovoru.

    Mozes li jos podeliti informaciju u koliko kladionica imas racun za ovih godinu dana i u kom vremenskom periodu iskoci bonus koji pokupis?

    Ako kaniš pobjedit', ne smiješ izgubit'.

Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)