Ivan

Ivan

@ante777

Pregledavate 5 postova - 1 do 5 (od ukupno 5)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Underlay i rollover #144881

    Hvala mnogo,skontao sam

  • in reply to: Scamdicappers – je isprobao tko? #144132

    nakon tri mjeseca više ludovanja i stresa glede svega nabrojenog,kad sam odbio pretplatu ostalo mi je 220 eura,ulog po picku je bio između 40-60 eura,pa procjeni muku te zaradu

  • in reply to: Scamdicappers – je isprobao tko? #144128

    Biti ću iskren i reći da nemam ugodna iskustva glede američkih sportova,pratio sam dvadesetak njihovih sajtova i nakon pola godine snimanja izabrao po meni najboljeg,neznam šta se dogodilo čovjeku koji je godinama bilježio plus uz možda koji mjesec minusa (ali malenog do 5%,ipak svi imaju ponekad minus i smatram to normalnim)ali tri mjeseca sto sam masno plaćao jedva sam živu glavu izvukao,napominem i da je čovjek verificiran od strane uglednih kuća za praćenje hendikepera i da je tu sve štimalo.Američki sportovi su po meni dosta nepredvidljivi te je tamo roi od 10% zaista poklon.Recimo od svih sportova izvdojio bih kosarku kod koje je donekle zadržao stabilan plus,mada mi je ponekad znao zagrebati dno banke,(a prilično se pazim) da bi par dana poslije pogodio 15 mečeva zaredom,no nisam na njemu odustao te sam i dalje tražio,češljao i pratio ugl ameriku,na kraju sam ipak odustao,jedan razlog mi je bio vremenska razlika ,pickovi bi dolazili jako kasno po našem vremenu(oni prate sve moguća kretanja tržišta) drugi količina pickova,pojedinci znaju izbaciti po 20-ak tekmi dnevno,zatim ogromne oscilacije u pomicanju kvota kao i margina,što bitno utječe na konačan pick. 😉

  • in reply to: što igrati dalje #143827

    Pročitao sam komplet sve o sigurnom klađenju i kontriranju,i vidim
    da je i vama prije prvih pokušaja
    na betfairu izgledalo prilično komplicirano kao što
    vidim da bez betfaira tesko da cu izvlaciti ove bonuse,pa prije nego počmem
    trebaju mi samo dvije sitnice,prva je iskreno sa kolikim ste ulozima
    krenuli na betfairu,vjerujem da su bili mali,koliko vam je trebalo da sve to prokontate
    i dali ste radili veće greške na početku,pritom najviše mislim
    da relativno brzo skontam,uložim malo jače i naravno padnem..

    Hvala..

    I zaista pohvale na forumu,prepun je informacija:)

  • in reply to: Odg: Titan ne vrijedi za Hr #143821

    može jedno offtopic pitanje,a tiče se općenite registracije na sve ponuđene kladionice,dali ostavljate prave podatke,jasno mi je da ime i prezime i mejl i država moraju biti čisti,ali grad adresa ,telefon i mobitel?

    Hvala

Pregledavate 5 postova - 1 do 5 (od ukupno 5)