deda

deda

@barba5055

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 139)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #168057

    Pokusao sam kontaktirati ove sa mnet.ba ali neodgovaraju nista dali ima netko drugi nacin kako se logirat i postavit opkladu na bet365 iz hrvatske pokusao sam i preko teamviwera al je komplicirano moram imati nekoga u bih da mi sifru salje imali kakav jednostavniji nacin

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #168048

    Pozdrav imam bet365 racun otvoren na bih podatke kada sam u hrvatskoj mogu se logirati na racun kada promjenim one postavke na mob na 8888 8844 tako nesto ali nemogu postaviti opkladu koristio sam i thunder vpn i super vpn preko njih nemogu uopste uci na racun moze neki savjet kako da se logiram i postavljam opklade

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167648

    Evo sada sam ponovo usao preko thunder vpn-a na pinnacle i promjenio na njemacku i mogu uplatit izgleda da mi se spojio na neku zemlju iz koje nisam mogao al mozete mi napisati neki vpn za mobitel sa kojim mogu i na bet365 uci nije problem ni platiti

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167645

    Promijenio sam kao u zadnjem videu sve i sve mi odlicno radi na laptopu a na mobitelu sam koristio jedno vrijeme thunder vpn i radio mi je otvara pinnacle a bet365 nije sada nemogu vise uplatit na pinnacle sa mobitela preko thunder vpn-a imate li neki savjet sta da koristim za mobitel koji vpn i kako ide sa placanjem ako treba platiti koliko je sigurno da daje svoju bankovnu karticu

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167642

    ovaj zadnji video radi odlicno samo mi nesto nece bet at home neznam do cega je kontaktirat cu ih

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167616

    koristio bi iz hrvatske pinnacle bet365 betfair tonybet betathome koji mi je vpn najbolji po vama ili neki drugi nacin ako ima pozz

  • in reply to: Bwin kladionica – Tekuće promocije #165950

    4.9%

  • in reply to: Obavijest članovima #165859

    imam pitanje planiram ici živjeti i raditi u njemacku zanima me sada dali ja mogu se kladiti iz njemacke na stranim kladionicama kod kojih su mi svi racuni napravljeni na podatke iz bosne i hercegovine preko netelera bih radio transakcije dali ja tako cinim prekrsaj po nemackim zakonima ili se uopce nemogu logirati na te stranice zbog ip adrese

  • in reply to: NETELLER I SKRILL NOVA PRAVILA #165710

    zdravo prijatelj mi je pravio neteler racun i ima problema sa verifikacijom lokacije napravili smo račun u kaficu i kada smo trebali podijeliti lokaciju dobijemo poruku da to nije ta adresa sa koje je racun napravljen i onda nam trazi da posaljemo neki dokument gdje ima adresa stanovanja on zivi sa roditeljima i nema dokument na kojemu pise adresa stanovanja imate li vi prijedlog kako to rijesiti sve smo ostalo verificirali samo nam je to ostalo i dali se može koristiti neteller racun tako bez da je u potpunosti verificiran i koliki su limiti za takav racun

  • in reply to: NETELLER I SKRILL NOVA PRAVILA #165575

    POLITICALLY EXPOSED PERSON (PEP)
    SELF-DECLARATION FORM
    Neteller, as an authorised Electronic Money Issuer in the United Kingdom, is obligated to verify
    those clients who are classified as Politically Exposed Person (PEP). In that regard please mind
    that the information you provide must be as complete and accurate as possible. Any information
    you provide us will only be used in accordance to the applicable data protection regulation.
    Please read carefully the definition below:
    We designate any person who meets any of the following criteria as a PEP:
     An individual who holds, or has held within the preceding 18 months, a political function on
    a national level or on a supranational or international level.
     An immediate family member of someone meeting the criteria above.
     A known close associate of someone meeting the criteria above.
    Examples of prominent public functions, which we would always consider to be PEPs, include but
    are not limited to the following:
     Heads of state and heads of government
     Chancellor, Chief of Staff; or one of these titles (or similar) with a prefix such as Deputy
    (Secretary), Assistant, Lieutenant, or Vice
     Members of supreme courts, constitutional courts, or other high-level judicial bodies
     Members of courts of auditors or of the boards of central banks
     Ambassadors, chargés d’affaires, Acting Chief of Mission, Deputy Head of Mission, High
    Commissioner and high-ranking officers in the armed forces. High-ranking military officers
    include but are not limited to generals, admirals, and field marshals.
     Members of the administrative, management, or supervisory board of state-owned
    enterprises.
     Members of national legislative bodies
     Members of European Community Institutions
     High-ranking officials of the United Nations or other supranational bodies of comparable
    importance
    We define the immediate family members, we would always consider to be PEPs:
     Spouse
     Partner, including a person considered by national law applicable to the PEP to be
    equivalent to a spouse
     Children, including stepson and stepdaughter (including sons- and daughters-in-law)
     Spouses or partners of children
     Parents
    We define associates, we would always consider to be PEPs:
     Any individual known to have joint beneficial ownership of a legal entity or legal
    arrangement, or any other close business relations, with a PEP.
     Any individual who has sole beneficial ownership of a legal entity or legal arrangement
    which is known to have been set up for the benefit of a PEP
    Please complete the following information, and select the relevant boxes:
    I, ______________________________________________, ____________________________
    NAME OCCUPATION
    of__________________________________________________________________________
    RESIDENTIAL ADDRESS
    I am a Politically Exposed Person (PEP) as defined above Yes ☐/ No ☐
    I confirm that the information in the present Declaration is true and accurate ☐
    _________________________________ ____________________________
    DATE E-SIGNATURE
    Please E-Sign and reply directly to the email you received.
    Please be advised if you prefer to print, sign and scan the document this is acceptable. pozdrav svima zanima me dali je netko od vas ovo dobio od netellera

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 139)