Vasic Slobodan

Vasic Slobodan

@boba1988

Pregledavate 7 postova - 1 do 7 (od ukupno 7)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #167316

    Da li neko zna da li je moguce napraviti nov racun na coveka koji radi u Sloveniji ima prijavu prebivalista, vizu i sta ja znam sta jos ali je Srbin i ima Srpski pasos???

    Posto su kao i svima zatvorili racun na Betfer uspeo sam da otvorim na Matchbooku, i da ga registrujem sa svim nasim podacima. Sad mi nije jasno jer je neko napisao nema Matchbook-a u Srbiji, mozda jer sam ja trenutno preko a ne i Srbiji mada sve nase podatke sam poslao nista nisam lazirao.

    Strasno je sta nam rade, na sve su spremni da nam uzmu pare secikese od drzava i kladionica.

    Imam samo poruku za sve vas da ne odustajete, sigurno postoji nacin jer sam u ranijem nekom periodu bio clan nekog foruma gde je bio pro trejder iz Australije u kojoj je takodje zabranjen Betfair, i covek je koristio razne nacine da i dalje uspesno igra, krio je adresu, pomocu pomagala raznih namestao da se loguje sa razlicitih adresa itd.

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #162656

    Zapravo je vrlo prosto druze. Idi na Betfair, i bilo koji utakmicu, bez obzira kolika je kvota stavi na 0:0 back za 20 eura na kvotu 12.5 i bosle toga za stake 20 lay 0:0 na kvotu 12. Nemoj stvarno uplatiti pare, ovo uradi samo kako bi razumeo kretanje kvota. Mozes i na manju kvotu isto, jedan tik gore back, jedan tik dole lay, i videces razliku.

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #162612

    Upravo to…oznacio sam non-gambling opciju da bih mogao da uploadujem novac na skril, jer sa gambling opcijom nije moglo, medjutim posle nisam mogao da prebacim novac na Betfair, ali sam ga prebacio na Neteller pa na Betfair…tako da cu u buduce koristiti Neteller. Jos jedno pitanje, kako podizete novac? Ja sam do sada u banci i nekada skrill master karticom, ali nisu bili veci iznosi u pitanju, a pretpostavljam da sada nece moci preko banke nikako. Vidim da postoji i Neteller master kartica, jos jedna opcija za podizanje.

    P.S. Kako je najbolje povlaciti novac sa Netellera? Pretpostavljam na njihovu karticu pa na bankomat da se izbegnu pitanja. I da li se moze novac sa Netellera povuci na Skrill?

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #162604

    Pozdrav ljudi…da li neko zna nesto o tome da se vise novac ne moze uplatiti iz Srbije na onlajn kladionice pa samim tim i Betfair? Primetio sam to pre neki dan kada sam pokusao da uplatim novac na Skril koji sam koristio za uplate i ispalte na Betfair, i kada sam zvao svoju banku, Intesa je u pitanju, rekli su mi da je ove godine stupio na snagu zakon po kome nije dozvoljeno online kladjenje na stranim sajtovima. Poznavajuci kakva smo drzava malo mi je ovo neverovatno…interesuje me da li postoje nacini da se ovaj problem resi, nekako da se novac ipak uplacuje i isplacuje? Hvala unapred.

  • in reply to: Correct score #161697

    Hvala Hulk na odgovoru. Verovatno cu se pretplatiti i pogledati sta ima na to sajtu, i ovom prilikom ako neko zeli da podelimo pretplatu ili na vise delova moze da se javi ako Hulk kaze da je to moguce, da budemo ulogovani sa vise kompjutera na jedan nalog.

    Mene ponajvise zanimma taj softver, zvuci zanimljivo, gledao sam neke klipove, iskoristiv je prilicno, mada me zanimaju i strategije njihove za trejdanje. Znam da se moze naci statistika za sve meceve i izracunati ali zar to nije ogroman posao i mnogo vremena oduzima, ako se ne varam???

    Hulk, jos jedno pitanje ako ti nije problem da mi odgovoris, kazes da su te njihove Correct Score strategije djubre, pa ako mozes da kazes zbog cega? Nisam probao a to me malo brine 🙂

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #161693

    Ako nekoga interesuje u toku je akcija na sajtu za trejdanje koji je Brus pominjao ranije, mesec besplatno bez obaveze produzetka pretplate…nije los sajt da se vidi kako stvari funkcionisu u in play trejdanju…

    http://www.tradingfootball.net/

  • in reply to: Correct score #161686

    Pozdrav Hulk i ostali. Skinuo sam i procitao ovo sto si uploadovao, interesantno je. Koliko vidim iz tvog dokumenta koji si postavio i sa sajta sve se tu svodi na taj softver “TeamStatsSoftware” takozvani. Da li je taj softver zaista koristan i da li si ga ti koristio, i da li pretplata na tom sajtu ima jos nesto vredno i da li vredi tamo se pretplatiti??? Nije mala pretplata a uvek mi je na umu da nisu neki prevaranti na tom sajtu mada iz ovog svega sto sam procitao, rekao bih da nisu…hvala unapred za odgovor i za tvoj post iznad, pozdrav.

Pregledavate 7 postova - 1 do 7 (od ukupno 7)