greece

greece

@greece007

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 13)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Pomoć za početnike #162342

    Pozdrav svima. Imam jedno pitanje koje me muči. Zanima me na koji način razigravate rollover. Nekako sam naučio kako to ide, kalkulator i slično. Recimo kladionica mi daje za uplatu od 50 EUR, 25 EUR bonusa ali je rollover 40 puta u 30 dana. Po meni je najbolje to što prije odigrat i naravno izgubit. Sad se postavlja pitanja kako. Ako igram niže kvote recimo oko 2.0 onda moram razigravat puno rollovera, ako idem na veče kvote 5,6,7 vidim da se u razigravanju puno izgubi, a postoji i mogučnost, da mi puno novaca ostane na kladi i da više nemam za kontriranje?

  • in reply to: Pomoć za početnike #161630

    Pozdrav svima. Imam jedno pitanje koje me muči. Zanima me na koji način razigravate rollover. Nekako sam naučio kako to ide, kalkulator i slično. Recimo kladionica mi daje za uplatu od 50 EUR, 25 EUR bonusa ali je rollover 40 puta u 30 dana. Po meni je najbolje to što prije odigrat i naravno izgubit. Sad se postavlja pitanja kako. Ako igram niže kvote recimo oko 2.0 onda moram razigravat puno rollovera, ako idem na veče kvote 5,6,7 vidim da se u razigravanju puno izgubi, a postoji i mogučnost, da mi puno novaca ostane na kladi i da više nemam za kontriranje?

  • in reply to: 18bet Bonus #161564

    7. As long as a player has an active bonus code, they cannot open a withdrawal request. Activated bonus codes will expire within 21 days of their activation. In cases where the required rollover is not met within the defined for the purpose 21 day time-frame, and the customer chooses to cash out, 18bet reserves the right to enforce a fee charge of up to 8% on the withdrawal amount.

    13. The rollover should be met within 21 days or the bonus will expire and all virtual money will be redeemed.

    Na balancu od 18bet imam 115 EUR, na sport bonusu 30 EUR, nisam još odradio rollover do kraja. Da li ovo gornje znači, da mi nakon 21 dana oduzmu sve i bonus i balance. Ili samo bonus, a balance mogu isplatit sa 8% provizije?

  • in reply to: Betdaq Free Bet #162154

    Ja na njihovoj stranici dobijem ovakvu obavijest;

    Dear Visitor
    Due to legal and regulatory restrictions, we are currently prohibited from offering the Betdaq site and services to your jurisdiction. If you believe you have received this message in error please contact our Customer Service helpdesk at [email protected]
    Betdaq Customer Services

    Dakle očito neke od zemalja imaju zabranu, ja sam iz Slovenije pa očito da Betdaq mogu da zaboravim. Pokušamo sam se registrirati putem androida ali kod ispunjavanja registracije Slovenije nije moguče odabrati, pa je to očito samo potvrda, da se ne može.

  • in reply to: Betdaq Free Bet #161461

    Ja na njihovoj stranici dobijem ovakvu obavijest;

    Dear Visitor
    Due to legal and regulatory restrictions, we are currently prohibited from offering the Betdaq site and services to your jurisdiction. If you believe you have received this message in error please contact our Customer Service helpdesk at [email protected]
    Betdaq Customer Services

    Dakle očito neke od zemalja imaju zabranu, ja sam iz Slovenije pa očito da Betdaq mogu da zaboravim. Pokušamo sam se registrirati putem androida ali kod ispunjavanja registracije Slovenije nije moguče odabrati, pa je to očito samo potvrda, da se ne može.

  • in reply to: Pomoć za početnike #161445

    Imao bih jedno pitanje o rolloveru. Malo treniram taj rollover i gledam recimo između kladionica i nekako uvek po kalkulatoru gubim od 3 EUR do 6 EUR na 100 EUR rollovera. Nekako mi se čini, da sam jednom pročitao, da se mora na 100 EUR gubiti dosta manje. Za sada sam gledao nogomet, košarku i hokej. Gledam recimo kladionicu Betadria pa onda kontra Pinnacle, ili usporedba Betfirst kontra Betfair.
    Ja znam, da tu nema druge, nego da sam pronađem i niko mi neče pronači ali za malu pomoč me zanima koje sportove vi kod rollovera najviše upotrebljavate. Dakle koju kladionicu je najbolje imat za kontra (ja imam za sada Pinnaclei Betfair) i na koje sportove odigrat. Ja sam gledao recimo usporedbe tečajeva na pobjedu favorita pa onda kontra lay na Betfair. Ili pobjedu favorita pa onda kontra +0,5 azijski handikap i slično. Mislim da mi to baš ne ide najbolje, jer puno previše gubim. Trebat če mi još puno kilometara da odradim, sada tek tipujem, učim, ali očito sam u dubokoj tami… :blink:

  • in reply to: Pomoć za početnike #162141

    Imao bih jedno pitanje o rolloveru. Malo treniram taj rollover i gledam recimo između kladionica i nekako uvek po kalkulatoru gubim od 3 EUR do 6 EUR na 100 EUR rollovera. Nekako mi se čini, da sam jednom pročitao, da se mora na 100 EUR gubiti dosta manje. Za sada sam gledao nogomet, košarku i hokej. Gledam recimo kladionicu Betadria pa onda kontra Pinnacle, ili usporedba Betfirst kontra Betfair.
    Ja znam, da tu nema druge, nego da sam pronađem i niko mi neče pronači ali za malu pomoč me zanima koje sportove vi kod rollovera najviše upotrebljavate. Dakle koju kladionicu je najbolje imat za kontra (ja imam za sada Pinnaclei Betfair) i na koje sportove odigrat. Ja sam gledao recimo usporedbe tečajeva na pobjedu favorita pa onda kontra lay na Betfair. Ili pobjedu favorita pa onda kontra +0,5 azijski handikap i slično. Mislim da mi to baš ne ide najbolje, jer puno previše gubim. Trebat če mi još puno kilometara da odradim, sada tek tipujem, učim, ali očito sam u dubokoj tami… :blink:

  • in reply to: Pomoć za početnike #161438

    [quote=”greece007″ post=9328]Hvala ti za sve informacije, nemam još novac na Skrillu, pa sam imao u planu početi za koji tjedan dana ali evo, danas je na Betfirstu kod logiranja osvanula vijest :ohmy: ;

    From now on, players outside the following countries (Belgium, the Netherlands, Germany and Luxemburg) are not allowed to bet on BetFIRST due to policy restrictions.

    Please withdraw all your money and then close your account as you won’t be able to play anymore.

    Please contact our Customer Support for more information.

    To znači da ova klada više nije u planu, pa ču počet da tražim drugu. Nema vajde ima ih dosta, pa idemo dalje. 🙂

    Od kuda si?
    Ja se i dalje mogu normalno logirati…..vidim i da je spisak zemalja dostupnih za registraciju poprilično kratak, ali Hrvatska je i dalje na spisku.[/quote]

    Da, sada i meni radi normalno, očito je u onom trenutku bila neka pogreška na njihovom portalu.

  • in reply to: Pomoć za početnike #162133

    [quote=”greece007″ post=9328]Hvala ti za sve informacije, nemam još novac na Skrillu, pa sam imao u planu početi za koji tjedan dana ali evo, danas je na Betfirstu kod logiranja osvanula vijest :ohmy: ;

    From now on, players outside the following countries (Belgium, the Netherlands, Germany and Luxemburg) are not allowed to bet on BetFIRST due to policy restrictions.

    Please withdraw all your money and then close your account as you won’t be able to play anymore.

    Please contact our Customer Support for more information.

    To znači da ova klada više nije u planu, pa ču počet da tražim drugu. Nema vajde ima ih dosta, pa idemo dalje. 🙂

    Od kuda si?
    Ja se i dalje mogu normalno logirati…..vidim i da je spisak zemalja dostupnih za registraciju poprilično kratak, ali Hrvatska je i dalje na spisku.[/quote]

    Da, sada i meni radi normalno, očito je u onom trenutku bila neka pogreška na njihovom portalu.

  • in reply to: Pomoć za početnike #161410

    [quote=”greece007″ post=9326]Pozdrav svima, evo moj prvi post. Za početak moje priče registrirao sam se na Betfirst kladionicu. Sad sam baš malo zbunjen, puno sam pročitao na forumu pa se vračao pa opet čitao, e sad više ne znam. Ali imam veliku želju da počnem sa ovim. Ovako, registrirao sam se na Betfirst kladionicu koja nudi 50 EUR free first bet. Dakle sad ako ja ovo razumem znači ako izgubim prvu okladu dobijem taj bonus. Dakle možem uzet vaš kalkulator za SR free bet ponuda, to je onaj prvi u excelu. Kako ja razumem da bih dobio bonus obavezno se prva oklada na Betfirst mora izgubiti. Dakle moram nači neku utakmicu gdje igra veliki favorit recimo kvota od 5 do 7 i na Betfirst igram na pobjedu outsajdera i onda to kontriram sa lay outsidera na Betfair. Betfair mi je poznat. Da remiziram, zanima me, da li je na kladionici Betfirst to ono pravo da uradim ili negde grešim?

    Pozdrav greece i dobro došao na forum!

    Malo si ipak krivo razumio princip kod Betfirsta. U ovom slučaju problem je u tome što free bet dobijaš samo ako izgubiš okladu na Betfirstu…zbog toga trebaš koristiti SNR ili Free bet kalkulator, tj. drugi na listu Matched Betting.
    Ukratko, ako bi koristio prvi kalkulator i kojim slučajem prva oklada ti prođe na Betfirstu ne bi ostvario nikakv profit. Konkretno ostvario bi mali gubitak zbog razlike u tečajevima, a uz to ne bi dobio free bet.

    Koristeći drugi kalkulator osiguravaš se da ostvariš profit čak i u slučaju da ti prva oklada na Betfirstu bude dobitna. Da Betfirst, poput nekih drugih kladionica nudi free bet bez obzira na rezultat prve oklade više bi ti se isplatilo koristiti prvi kalkulator.
    Nažalost, ova varijanta bonusa je nepovoljnija i moraš računati da ćeš najprije ostvariti gubitak na prvoj, tzv. kvalifikacijskoj okladi, a zatim i na free betu ako ga dobiješ. Također, jedna od loših strana je da u slučaju da ti padne prva oklada na Betfirstu i dobiješ free bet, te da ti zatim free bet oklada prođe, moraš odigrati rollover u visini 4x dobitka iz free beta.
    Zbog svega toga moraš pažljivo izračunati uloge i zaključiti što ti je najisplativije.

    U ovom slučaju, možda ti je čak i najisplativija opcija da ti prva oklada prođe na Betfirstu, naravno u slučaju da si koristio free bet kalkulator kako sam ti i predložio. Tada bi ostvario određeni profit na Betfirstu i ne bi imao nikakvih daljnjih obaveza prema Betfirstu…mogao bi dobitak jednostavno isplatiti i prijeći na neku drugu kladionicu.

    Nadam se da ti je malo jasnije, predlažem ti da odigraš prvu okladu, pa se javi za sljedeći korak, kada vidiš kako si prošao.[/quote]

    Hvala ti za sve informacije, nemam još novac na Skrillu, pa sam imao u planu početi za koji tjedan dana ali evo, danas je na Betfirstu kod logiranja osvanula vijest :ohmy: ;

    From now on, players outside the following countries (Belgium, the Netherlands, Germany and Luxemburg) are not allowed to bet on BetFIRST due to policy restrictions.

    Please withdraw all your money and then close your account as you won’t be able to play anymore.

    Please contact our Customer Support for more information.

    To znači da ova klada više nije u planu, pa ču počet da tražim drugu. Nema vajde ima ih dosta, pa idemo dalje. 🙂

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 13)