Denis

Denis

@janko1991

Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Halkbet(Scam ili ne) #166392

    nemogu odustat tek tako,to sta nam rade je krivicno djelo za zatvor,kontaktirao sam sekabet i rekli su mi kako im se nikad jos nije dogodilko da nisu isplatili igraca u cijelosti(mos mislit koja mafija),a za ovaj moj slucaj u halkbetu ici cu do kraja makar cu nekog morat streljat,900eura nedam nikome,da se barem udostoje odgovorit na mail i rec da su u problemu i da se strpimo mjesec-dva,ali ovako to nece ic

  • in reply to: Halkbet(Scam ili ne) #166389

    I sta ces sad poduzet?Imam i ja tamo otvoren racun,zar su sve online kladionice mafija??Sta si im rekao kad su ti napisali da su uzeli pare?

  • in reply to: Halkbet(Scam ili ne) #166351

    Hvala,budem pokusao

  • in reply to: Halkbet(Scam ili ne) #166344

    Prituzbu sam napisao jos ujutro ali nisu odgovorili,a kod koga je licencirana i kako do njih doci pojma nemam,spominje se samo Curacao

  • in reply to: Halkbet(Scam ili ne) #166339

    Slali su mi mejlove,smsove,live chat je radio.Kad sam uplatio i ispunio wager zelio sam isplatit i automatski su me blokirali,nemogu se upoce ulogirat

  • in reply to: Halkbet(Scam ili ne) #166337

    Hvala,vec sam im poslao poruku ujutro ali isto bez odgovora,neznam vise kome da se obratim.Za 900eura cu ic trazit to tursko govno.Nadam se da je greska kod njih,jer kad im posaljem mail na [email protected] dobijam poruku od mail delivery subsystem:your message wasnt delivered to [email protected] because the adrdress couldent be found or is unable to recive mail.Ako moze netko da im posalje mail ili da pogleda jel kod vas radi live chat bio bi vrlo zahvalan

Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)