Mario

Mario

@mili2611

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 36)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Betcity.net #165026

    Je li itko imao iskustva sa ovom kladionicom? Kakve su isplate, limitiraju li brzo?

  • in reply to: Matchbook exchange #164582

    Meni ovdje ništa nije jasno, što se događa, ko je taj Nenad Kosanovic, čime se bavi da zaradi tolike novce i kako te je uspio preveslati za 60€? Ako imaš želju napiši jedan post da u kojem ćeš nam objasniti cijelu stvar da ne nasjednemo na takve prijevare. Hvala!

  • in reply to: Unibet bonus #164019

    I meni kasne u zadnje vrijeme. Ako ne u daju u 72h kontaktiraj ih na chat, nebi trebalo bit problema

  • in reply to: Unibet bonus #164010

    Je, noćas je bilo profitabilno 🙂 Tako je, bilo koja izgubljena oklada. Samo pažljivo, prijatelja su mi izuzeli iz promocije jer je igra skoro sve utakmice koje su bile tog dana.

  • in reply to: Unibet bonus #164006

    Free bet dobivas svako četvrtu utakmicu jer igraš okladu na utakmicu bez produžetaka, nakon 60 min. (overtime exculded). Znači ne igraš na x nego na 1 ili 2 i kontriraš sa hendikepom +0.5 na Pinnacle. Ako tako igraš svaka gubitna oklada ako je utakmica otišla u produžetke znači da ćeš dobit free bet. Od 25 eur izvučem nekih 17-19Eur profita. Na 4 utakmice zaradim oko 15 Eura.

  • in reply to: Unibet bonus #164002

    Vrlo jednostavno, 25€ na jednu od momčadi na Unibetu, kontra na Pinnacle (ili Smarkets u slučaju da ima likvidnost) uz gubitak od nekih 0.5 – 1.5 € (radim i mali underlay tako da su gubitci cak i manji) U prosjeku svaka četvrta NHL utakmica ide u produžetke, što znaci da ćete na svakih izgubljenih 6€ dobiti freebet od 25 € što je super. Da i ne spominjem broj utakmica koje se svakodnevno igraju u NHL-u (iako su sad ušli u play off pa ih je malo manje), da se zaraditi i duplo više al ne želim igrati sve utakmice da im nebi bio sumnjiv

  • in reply to: Unibet bonus #163994

    Ne može, bar ne iz zemlji sa balkana. Mjesečno zaradim oko 200€ na NHL Overtime promociji i dobro bi mi dosao Skrill al nedaju. Uredno povučem na karticu i sve ok, barem zasad.

  • in reply to: TIPBET #163899

    Pozdrav ekipa, jel znate može li se napravit underlay sa cijelim iznosom bonus+deposit kod ovih bonusa od 100% i 200%? Vidim da se ne broji takva oklada u rollover ali jel to znači da bi takav underlay prekršio uvjete uvijete bonusa i hoce li mi uzeti bonus ako to napravim?

  • in reply to: Heavenbet Bonus #149467

    Za sve koji su se registrirali kad je bilo 250 bodova za 25€ vrijede i dalje ti uvjeti. Evo meni su upravo isplatili 🙂 I da, clanak, kada zatrazis isplatu ne vrate te na nulu nego ti samo oduzmu 250 bodova i dalje nastavljaš prikupljati za sljedeći…

  • in reply to: Heavenbet Bonus #149401

    Jel se mogu igrati oklade tipa Both Teams to Score ili Draw no Bet

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 36)