Mario

Mario

@mili2611

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 36)
Autor
Sve objave
  • Znam za Bitcointalk ali toliko je tu spama da se sve svodi na to da sam zariskiraš i pokušaš. Prije su bili moneysavingexpert i rpoints forumi ( uz ovaj naravno ) gdje si doslovno mogao dobiti sve informacije što je za nas rekreativce ( koji nemamo toliko vremena za proučavanje ) puno brže, jednostavnije i rizik od gubitka novca je bio malen. Šteta što je sve to krenulo u drugom smjeru i od jedne zajednice ostali se individualaci. Ali što je tu je, otvorit će se neka druga prilika.

  • in reply to: Kako sigurno zaraditi na kripto kladionicama #179649

    Vidim kripto kladionice su sve popularnije, daju se i solidni bonusi ali zanima me kako je moguće ( i je li uopće ) anulirati varijabilnost tečaja kriptovaluta. Svjesni smo svi situacije u kojoj se kripto svijet trenutno nalazi i teško je prihvatiti da ono što se skupi tijekom promocija nakon nekog vremena ne vrijedi niti pola od vrijednosti koju je imalo kad smo te promocije odrađivali.

    Plaćajući fee za isplatu, pa opet za konerziju u stablecoin i nazad po potrebi opet u kripto pa depozit na kladionicu bi možda bilo riješenje ali uzimajući u obzir naknade nisam siguran koliko je isplativo.

    Ovo je forum o sigurnom načinu zarade tako da pretpostavljam da se ne kockaste ( odnosno “vjerujete” da će se tržište vratiti na stare cijene ako ne i više ) nego imate plan kako dugoročno biti u profitu neovisno o cijeni BTC i ostalih valuta.

  • in reply to: william hill #179487

    Preko VNC se spoji na kućno računalo(ako imaš) i igraj ili koristi neki VPN.

    PS nije William što je nekad bio, nema promocija, a nekad su bili najbolji

  • in reply to: Bbonusi RH #168072

    Ne trebaš se uopće truditi, forum je odavno mrtav. Pokušao sam ga nedavno “oživiti” ali niti su admini pokazali trud i želju za promjenama, niti ima aktivnih korisnika…
    Što se tiče bonusa, njih je sve manje i sve su zahtjevniji uvjeti za povlačenje novaca. I mene zanima ako neko može napraviti ažurirani listu bonusa za korisnike s naših prostora, možda bi se dalo uzeti koji dodatni € na first deposit i reload bonusima jer kod mene se trenutno sve svodi na BAH i bet365 klade.

  • in reply to: Betathome promocije #168060

    Naravno, Bet-at-home je jedna od najpouzdanijih klada što se isplata tiče, a i navedeni bonus vrijedi za HR tržište.

  • in reply to: Betathome promocije #167807

    B-A-H poklanja 50 €

    Do 13.10. treba ući u Promocije i prihvatiti uvjete za 50 € gratis.
    Iskoristivo u sekciji Vegas na slotovima gdje treba odigrati 1500 ili u Live casinu gdje treba odigrati malo više…

    Koji je najbolji način za igrati ovakve promocije? Veći ili manji stake po spinu na slotovima? Ili možda rulet?

  • in reply to: Besplatne Vrtnje – Free Spins na slotovima #167468

    Uplatio sam kako su tražili i odigrao ali mi nisu dali free spinove danas. Je li ikome dodijeljeno?

  • in reply to: Betadria promocije #166562

    Zna li itko gdje se može naći odds comparision za Betadria kladionicu? Koja još kladionica ima iste koeficijente kao i Betadria?

  • in reply to: OddsRing #166316

    Odigrao sam na dva računa ovaj bonus ali nisam naišao na surebetove. Na kojim ligama i okladama se da naći surebetove?

  • in reply to: SEKABET #165376

    Zna li ko ima li Sekabet na nekom servisu za razmjenu koeficijenata? Koje kladionice imaju iste koeficijente kao Sekabet i na koje sportove (lige) imaju najbolje koeficijente?

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 36)