Petar Mitic

Petar Mitic

@petar1989

Pregledavate 9 postova - 1 do 9 (od ukupno 9)
Autor
Sve objave
  • in reply to: ComeOn – Promocije u tijeku #161361

    Ljudi izvinjavam se ako pitam gluposti, ali me zanima kako recimo u ovom slucaju vi skupite bonus kada na comeon-u, refund je samo 5eur, a kvote su malo je reci ocajne na ovoj kladi, jos traze da bude combo, kako koristiti ovo? Hvala

  • in reply to: skrill card #161354

    Pozdrav ljudi. Zanima me, ako neko zna, kada bi na kladama koje ne primaju neteller i skrill nacin uplate, uplatio novac sa skrillovog mastercard-a, da li bi to moglo da prodje kao uplata sa kartice ili bi sistem odbio jer je kartica u vlasnistvu skrilla? Hvala

  • in reply to: Par mojih prijatelja cinkao skrill #158791

    Imam pitanje za iskusnije. Kako je moguce na najlaksi nacin promeniti staticku IP adresu kod provajdera? Da li je neophodno menjati provajdera da bi svaki put imao drugu adresu ili postoji neka tehnicka fora kako bi se to sredilo. Hvala

  • in reply to: Pomoc od iskusnih kolega #158789

    Imam pitanje za iskusnije. Kako je moguce na najlaksi nacin promeniti staticku IP adresu kod provajdera? Da li je neophodno menjati provajdera da bi svaki put imao drugu adresu ili postoji neka tehnicka fora kako bi se to sredilo. Hvala

  • in reply to: Tiplix Bonus #158783

    Pre 5 dana sam im poslao dokumenta za verifikaciju. Nema odgovora do dan danas. Poslao sam im u medjuvremenu opet dokumenta i mail gde sam pitao o cemu se radi, i i dalje nema odgovora. Imam 108 eura na akauntu tako da mi nije jasno zasto bi se brukali za 100 eura. Sta je najpametnije raditi sad?

  • in reply to: Par mojih prijatelja cinkao skrill #158638

    Izvinjavam se sto opet smaram ali kada smo se vec dotakli skrila… Naime logovao sam se sa istog kompa na moj glavni akaunt i na akaunt sa kog trenutno igram da bi prebacivao novac. Zakljucali su mi ovaj drugi akaunt “due to security reasons” i rekli mi da treba da resetujem pass. kada sam isao da resetujem pass nije hteo da mi se posalje sms na tel nego sam isao na dodatnu pomoc gde se trazi da uploadujem fotografiju prednje i zadnje strane licne karte, sto sam i uradio. Da li je neko imao ovakvih iskustava i sta mislite, moze li biti problema sto se tice ovoga?

  • in reply to: Par mojih prijatelja cinkao skrill #158582

    Ljudi pomozite imam problem. Naime uzeo sam podatke od druga, slikao licnu sa obe strane i uzeo bank statement koji ima crno na belo sve i gde pise adresa ali nema nikakvog potpisa ili pecata. U banci kazu da je to jedino sto mogu izdati a da pise adresa. On nema nista drugo na svoje ime jer zivi u iznajmljenom stanu a kod kuce su svi računi na ime njegovih roditelja. Koji je najlaksi nacin da se izvadim iz ove situacije? Hvala

  • in reply to: SJBet Promocije #158520

    Drugovi treba mi pomoc. Izrolao sam sve sto je trebalo na ovoj kladionici, tamo mi je nekih 300EUR, sa adrese [email protected] mi niko nista ne odgovara vec 5 dana ni na mail gde sam poslao dokumenta za verifikaciju ni na drugi gde sam postavio par nekih pitanja. Trazio sam broj telefona ali nisam mogao naci, jednostavno ponasaju se kao da ne postojim. Ako neko ima neku ideju, bilo bi mi drago da cujem. Pozdrav

    EDIT: Zaboravio sam jednu mozda vrlo bitnu stvar. Naime, na ovoj kladionici se dobija 30EUR free bet, ja sam dobio 2 free beta sa razlicitim imenom od 30eura i iskoristio sam oba. Kasnije sam otisao u withdrawals i tamo mi je pisalo da treba da izrolam jos 150eur, ja sam to izrolao i vise nemam blocked balance, nego mi tamo gde je withdrawal balance stoji 300eur, znaci sto se tice toga sve je regularno. Cudno mi je sto sam imao 2 free beta ali svakako ja na to nisam mogao da uticem. Da li je neka greska ili me je uhvatila neka promocija u tom trenutku ne znam.

  • in reply to: BETMOTION #158330

    Je l zna neko na kojim sportovima se mogu naci dobre kvote u ovoj kladionici posto sam prelistao sve zivo, margina im je ogromna svuda i skoro da je nemoguce naci nesto podnosljivo. Pa ako neko ima neku smernicu, bio bih zahvalan 🙂

Pregledavate 9 postova - 1 do 9 (od ukupno 9)