RENATO

RENATO

@renato1911

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 38)
Autor
Sve objave
  • in reply to: KRIVA UPLATA NA KLADIONICU #151805

    Hvala,dobio sam od njih odgovor i izvinjavaju se šta sam na njega toliko čekao ali da će mi upisati bonus ručno ako se slažem i vratiti ako želim onih 200 eura ali da im potvrdim sve šta sam i napravio ali zasad odgovora nema a ni promjene stanja računa
    renato1911

  • in reply to: KRIVA UPLATA NA KLADIONICU #151797

    Jesam prilikom registracije na fortunawin sam označio polje hoću bonus dobrodošlice i prihvačam uvjete bonusa(25.09.2013 oko 1:30-2:00 znači da do jučerašnje uplate nije prošlo 10 dana od registracije za dobivanje bonusa)što se tiče provjere kod prve uplate na 10bet sam provjeravao nekoliko puta jer nije prolazilo ni preko goggla ni internet explorera i kad je konačno prošla to je i pisalo odmah prilikom uplate-stanje skrill računa i 10bet računa bez da ulazim na link skrill-a,a što se tiče druge uplate na fortunawin blokiralo je stranice i davalo je da ne prolazi i tako je bilo bilo i stanje na skrilovom računu a poslije se isto nastavilo i nisam provjeravao dok konačno nisam ušao u freemail i vidio 3 e-maila od skrill-a da je uplata prošla 3×100 eura kao i na računu skrilla.
    Zašto uplata na više kladionica?-Što se tiče uplata na skrill račun zbog poznatih problema s verifikacijom visa kartice odlučio sam uplatu izvršiti bankovnom transakcijom da novac konačno sjedne na skrill račun a netbankingom provizija je bila 90 kn za uplatu 1 ili 1720 eura pa sam uplatio 710 eura i odlučio sam ih u zadnji tren uložiti na 3 kladionice uz 50%bonus 10bet 400+200eura bonusa koje dobivam nakon šta uplatim depozit 1xkoef.1,60 (nikako da mi odgovore mora li biti pojedinačna oklada ili može i kombi oklada sa 2,3 ili više parova-ne sistem,može li i tenis,..i je li rollover 12xdepozit+bonus a to da nema oklada više/manje golovi to sam već znao) u fortunuwin 100+50 eura bonusa koji nisam dobio i u bet-at-home 200+100 eura bonusa koji sam trebao dobiti odmah ali nisam ni uplatio jer je sav novac završio na fortuni(prvo sam bio predvidio 5 pa 6 kladionica večinom sa 100%bionusa ali iako su mi poslali da vrijede bonusi za sportsko klađenje i za hrvatsku na njihovim stranicama uvjerio sam se da ne vrijede pa su mi na novu poruku odgovarali da sam ja u pravu i da se izvinjavaju ili da ipak ne vrijedi za uoplatu skrill-om.
    Uvijek kad pomislim da je sve šta je moglo krenuti po zlu krenulo na kraju se uvjerim da nije tako.

  • in reply to: BIC(SWIFT)adr.banke prim.i ŠIFRA banke prim.SKRILL #151727

    Na erste banci-INAČE OVOGA PUTA BILI SU BRZI SA ODGOVOROM pa su mi napisali da za verifikaciju pošaljem s obe strane scenirane ili slikane fotoaparatom:visu,osobnu i izvod sa banke ili plačen račun komunalija ne stariji od tri mjeseca na kojima se vidi moje ime i adresa za potvrdu podataka,a ja sam im odgovorio da ću probati ponovno verificirati karticu ali tako da unesem iznos nakon šta prođe transakcija(zbog odstupanja od 0,01 ili 0,02 eura kao meni)ili po potrebi napraviti ono šta su mi rekli probao sam maloprije ali u pravo si ne može pa ću probati kao šta si rekao za koji dan-sada mi se ne žuri kad sam uplatu izvršio netbankingom da konačno sve okončam da šta prije krenem ako mi zbog ovih problema ne istekne bonus na fortunuwin jer piše da vrijedi max.10 dana od dana kada sam se registrirao

    Hvala svima na strpljivosti i informacijama

    renato1911

  • in reply to: BIC(SWIFT)adr.banke prim.i ŠIFRA banke prim.SKRILL #151724

    Ovo se samo meni može dogoditi-nije prošla verifikacija visa kartice u eurima(na stanju je bilo 760,69 a na raspolaganju 757,72 što znači 2,97 eura ali kad sam 2 puta unosio taj iznos i potvrdi davalo mi je da je netočan unos pa sam treći put probao uvesti 2,91tj.2,97eura-1,9%provizija skrila za uplatu visom=2,91 ali ni to nije prošlo nego je pored vise pisalo ukloniti nije mi jasna skrilova matematika da je to 2,95 eura pa se bojim ako mi dozvoli ponovnu verifikaciju vise hoću li znati upisati taj iznos po skrilovoj matematici.
    Jedna sreča u nesreči je ta da su me iz banke zvali da su došli do podatka koji nedostaje BIC(SWIFT)adresa banke primatelja pa mi je na kraju transakcija prošla samo nije provizija ona od 0,7%iznosa tj.nekoliko puta veća jer je minimalni iznos naknade 90kn odnosno 11,90 eura ali to nije bilo sve dolazi još jedna naknada slična toj koju mi nije dozvolilo odbiti od računa nego će mi biti odbivena od iznosa koji tamo stigne na što naravno nisam računao osim na 1% provizije koju će mi skril odbiti za uplatu sa mog računa kladionici tako da će naravno sredstva biti nedostatna za iskoristiti maksimalan bonus-SAMO DA NE BUDEM TAKVE SREĆE I NA KLADIONICI ALI KAKO JE KRENILO BOJIM SE DA HOĆU)

  • in reply to: Pomoć za početnike #151712

    Pokušavajući na razne načine uspio sam ako je to-to ide se ne u plačanje nego u prijenos pa nastavi ali tu je uvedeno kao Priručnik Bank Transfer(bankovni prijenos)koji traje 3-5dana(netbankingom 2dana) a ne kao kreditne debitne kartice pa sam ušao tu u provjeri i traži mi da upišem CSC(STUPANJE ZAHTJEVA)? i ostaje samo na bankovnom transferu ne i kreditnim debitnim karticama(plačanje)probat ću promjeniti ako uspijem).

  • in reply to: Pomoć za početnike #152120

    Pokušavajući na razne načine uspio sam ako je to-to ide se ne u plačanje nego u prijenos pa nastavi ali tu je uvedeno kao Priručnik Bank Transfer(bankovni prijenos)koji traje 3-5dana(netbankingom 2dana) a ne kao kreditne debitne kartice pa sam ušao tu u provjeri i traži mi da upišem CSC(STUPANJE ZAHTJEVA)? i ostaje samo na bankovnom transferu ne i kreditnim debitnim karticama(plačanje)probat ću promjeniti ako uspijem).

  • in reply to: Pomoć za početnike #151708

    Čim sam otvorio račun u skrill-u u mom računu sam ušao u svom računu u kartice i bankovni računi i tu je uvedena kao jedina tj.primarna kartica-osim ako ne treba još šta napraviti.

  • in reply to: Pomoć za početnike #152116

    Čim sam otvorio račun u skrill-u u mom računu sam ušao u svom računu u kartice i bankovni računi i tu je uvedena kao jedina tj.primarna kartica-osim ako ne treba još šta napraviti.

  • in reply to: Pomoć za početnike #151707

    Uveo sam je u vrstu plačanja kao bankovnu transakciju i njen broj jer sam tako mislio platiti ali taj devizni račun je ustvari visa tako da i stoji visa kao primarna kartica u skrill-u(i jedina).

  • in reply to: Pomoć za početnike #152114

    Uveo sam je u vrstu plačanja kao bankovnu transakciju i njen broj jer sam tako mislio platiti ali taj devizni račun je ustvari visa tako da i stoji visa kao primarna kartica u skrill-u(i jedina).

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 38)