RENATO

RENATO

@renato1911

Pregledavate 10 postova - 21 do 30 (od ukupno 38)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Pomoć za početnike #151701

    Vjerovatno nisi iz istog mjesta kao ja znači trebao bi uplatiti na tvoj račun pa ti na moj ili obrnuto-možeš ti sumnjati u mene i ja u tebe a cijena će izići opet ista,zanima me kako se ulogira u kladionicu pa se skine sa skrilla(TO ZNAM) tako se može ulogirati u skrill i skinuti sa svoje visa kartice novac na svoj račun u skril-u to je ako se ne varam napisao “Klint” i da ću to trebati napraviti kad-tad SAMO NE ZNAM NA KOJI NAČIN?

  • in reply to: Pomoć za početnike #152107

    Vjerovatno nisi iz istog mjesta kao ja znači trebao bi uplatiti na tvoj račun pa ti na moj ili obrnuto-možeš ti sumnjati u mene i ja u tebe a cijena će izići opet ista,zanima me kako se ulogira u kladionicu pa se skine sa skrilla(TO ZNAM) tako se može ulogirati u skrill i skinuti sa svoje visa kartice novac na svoj račun u skril-u to je ako se ne varam napisao “Klint” i da ću to trebati napraviti kad-tad SAMO NE ZNAM NA KOJI NAČIN?

  • in reply to: Pomoć za početnike #151698

    Imam visu u eurima,poslušao sam savjet i otvorio u erste banking netbanking i imam mogučnost međunarodne uplate prema skrill-u(moneybookers-u)uz proviziju od 0,7%tj. minim.90kn isto za uplatiti 50 ili 1290 eura ali oni njihovi podaci su nedovoljni i nakon svih problema ostao je još nedostupan podatak BIC(SWIFT)adresa banke primatelja(kombinacija slova i brojeva)i ŠIFRA banke primatelja(bez toga bi nalog možda i mogao proći),a KOJI JE TO DRUGI NAČIN POVEZIVANJE VISE SA SKRILOM KOJE SE MOŽE NAPRAVITI OD DOMA NETBANKINGOM I NAVODNO JE BEZ PROVIZIJE(MISLIM DA NIJE JER PIŠE DA MONEBOOKERS ZA UPLATU VISOM UZIMA 1,9% PROVIZIJE ALI NIJE VAŽNO NEGO KAKO SVE TO NAPRAVITI-KORAK PO KORAK da konačno krenem s klađenjem prije nego šta odustanem od svega jer stalno dolazi problem za problemom koji sve koči)

  • in reply to: Pomoć za početnike #152102

    Imam visu u eurima,poslušao sam savjet i otvorio u erste banking netbanking i imam mogučnost međunarodne uplate prema skrill-u(moneybookers-u)uz proviziju od 0,7%tj. minim.90kn isto za uplatiti 50 ili 1290 eura ali oni njihovi podaci su nedovoljni i nakon svih problema ostao je još nedostupan podatak BIC(SWIFT)adresa banke primatelja(kombinacija slova i brojeva)i ŠIFRA banke primatelja(bez toga bi nalog možda i mogao proći),a KOJI JE TO DRUGI NAČIN POVEZIVANJE VISE SA SKRILOM KOJE SE MOŽE NAPRAVITI OD DOMA NETBANKINGOM I NAVODNO JE BEZ PROVIZIJE(MISLIM DA NIJE JER PIŠE DA MONEBOOKERS ZA UPLATU VISOM UZIMA 1,9% PROVIZIJE ALI NIJE VAŽNO NEGO KAKO SVE TO NAPRAVITI-KORAK PO KORAK da konačno krenem s klađenjem prije nego šta odustanem od svega jer stalno dolazi problem za problemom koji sve koči)

  • in reply to: GR88 – Bonus #151643

    Radi informacije ostalima kod ove kladionice piše da ne vrijedi za igrače iz Hrvatske 100%bonus za prvu uplatu do 100eura,ali oni su mi odgovorili da vrijedi,isto tako za kladionicu buldog777 piše da vrijedi 100%bonus za igrače iz Hrvatske do 100eura ali to je djelomično točno-dobio sam odgovor da ne vrijedi za sportsko klađenje.Kad mi novac sjedne na skrill šta mi predlažete za uplatu na kladionicu je li bolje ući u kladionicu na uplatu pa odabrati skrill i onda dalje kako piše ili ući u skrill pa sa računa proslijediti kladionici ili je svejedno?

  • in reply to: PROMJENA E-MAILA ZA REGISTRIRANE KORISNIKE #151564

    Dali to znači da mi kod Vas može ostati sve isto(druga e-mail adresa od skrill-a i kladionica)?
    Zanima me može li mi skrill skinuti eure sa moje vise el .kartice i staviti ih na moj račun u skrillu(ako može na koji način)ili to moram napraviti sam bankovnom transakcijom(iz banke ili net-bankingom)?
    Unaprijed se zahvaljujem na brzom odgovoru da konačno sve pokrenem jer uvijek na meni dođe do nekih problema

  • in reply to: Greška valute Skrill računa-hitna promjena valute #151482

    Upravo sam dobio poruku od skrill-a da je poništen moj prvi račun u kunama i skrill kartica i da je prihvaĆen novi sa novom e-mail adresom i valutom u EURIMA.
    Zahvaljujem se svima na savjetima i pomoći
    renato1911

  • in reply to: Greška valute Skrill računa-hitna promjena valute #151480

    Upravo sam im poslao poruku u kojoj sam im objasnio da sam nedavno kod njih otvorio račun i kod otvaranja mi je za valutu stajalo EURO šta mi je i odgovaralo pa sam to i ostavio a kada sam ušao u račun tamo je bila navedena diners kartica i njen broj iako im ja te podatke nisam dao nego su vjerovatno dobili od bet-at-home kladionice a kako je diners kartica u kunama vjerovatno je zato uzelo valutu u kunama a to nije moja greška-kako mi ni na jedan upit nisu odgovarali nego samo da su zaprimili upit… i da zbog velikog broja upita nisu u mogučnosti odgovoriti u tako skoro vrijeme ja sam tu njihovu grešku pokušao ispraviti na razne načine(1. ušao sam u skrill karticu i tamo je bila valuta USD pa sam je promijenio u EURO i spremio ali to ne bi bilo prihvaćeno dok nisam kliknuo da prihvaćam i skrill karticu,2.kako nije dozvolilo brisanje diners kartice uveo sam i VISU koja je u EURIMA i nju sam stavio na prvo mjesto a diners na drugo ali ni tada nisam mogao izbrisati diners niti promjeniti valutu,3.kako nisu odgovarali na upite ušao sam u pomoć i tamo vidio da nema mogućnosti promjene valute nego da treba otvoriti novi račun sa novim e-mailom pa sam i to napravio(Vaša poruka na forumu da to ne smijem napraviti je došla prekasno)jer sam trebao usput hitno izvršiti uplatu ali da mi je na novi e-mail došla poruka da kliknem na link da bi mi ovaj novi račun bio otvoren ali da mi to nikako nije dozvoljavao,4.da sam tek 19.09.2013 od njih dobio odgovor da upite zaprimaju samo na engleskom,…jeziku i da ih molim da zbog njihove dvostruke greške(uveli su na svoju ruku moju diners karticu zbog čega je vjerovatno valuta preokrenuta iz EURO u kunu i zbog njihovog neodgovaranja na moje upite prouzrokovali su mi probleme koje sam pokušao riješiti u onome šta sam našao na pomoć tj.otvaranje novog računa s novom valutom i novim e-mailom)ponište moj stari račun u kunama i skrill karticu a prihvate novi u EURIMA ili da riješe problem na neki drugi žurniji način na obostrano zadovoljstvo da konačno mogu uplatiti EURE i proslijediti ih u kladionicu.

  • in reply to: Greška valute Skrill računa-hitna promjena valute #151452

    Stoji da je o,ooKn i na čekanju -76,..ali kad sam išao drugi put opet otvoriti račun nije mi dozvolio jer da već imam račun ali sam nakon toga 100% UVJEREN da sam stavio valutu EUR kad sam unosio podatke.

  • in reply to: Greška valute Skrill računa-hitna promjena valute #151448

    Probao sam otvoriti novi račun i opet sam odabrao valutu Euro kao i prvi put ali mi ne dozvoljava otvaranje novog računa jer da već imam otvoren račun-ZANIMA ME KAKO ĆU VIDITI U KOJOJ MI JE VALUTI OTVOREN RAČUN(odabrao sam Euro ali mi nije jasno zašto sam onda u minusu za članarinu u kunama a ne za 10eura)

Pregledavate 10 postova - 21 do 30 (od ukupno 38)