medo brundo

medo brundo

@robinho08061991

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 23)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Betfair Free Bet #160193

    manijac evo isprobo sam preko ovog linka al mi nisu vratili 20 eura…nakon natezanja preko maila su mi rekli da je taj promo code davno isteko i da svakako nemogu sudjelovat u promociji zbog uplate prek skrilla.racun otvoren u hrvatskoj

  • in reply to: Betfair Free Bet #159415

    manijac evo isprobo sam preko ovog linka al mi nisu vratili 20 eura…nakon natezanja preko maila su mi rekli da je taj promo code davno isteko i da svakako nemogu sudjelovat u promociji zbog uplate prek skrilla.racun otvoren u hrvatskoj

  • in reply to: Betdaq Free Bet #157666

    od 1.1.2015 betdaq burza zatvara vrata hrvatskoj tako da ono sto imate mozete isplatit do 12.1.2015

  • in reply to: Betdaq Free Bet #158333

    od 1.1.2015 betdaq burza zatvara vrata hrvatskoj tako da ono sto imate mozete isplatit do 12.1.2015

  • in reply to: Betfair Free Bet #157421

    probo sam i to nekoliko puta 🙂
    al bezuspjesno…zato me zanima jel to samo meni il jos neko ima slicnih problema?

  • in reply to: Betfair Free Bet #158042

    probo sam i to nekoliko puta 🙂
    al bezuspjesno…zato me zanima jel to samo meni il jos neko ima slicnih problema?

  • in reply to: Betfair Free Bet #157409

    dali je ko danas ili jucer otvarao Bf racun iz Hrvatske?ja sam pokusao na dvoje prijatelja koji sigurno nisu nikad registrirani i izbacuje mi da vec imaju jedan accaunt?da li je imao tko slicnu situaciju?

  • in reply to: Betfair Free Bet #158035

    dali je ko danas ili jucer otvarao Bf racun iz Hrvatske?ja sam pokusao na dvoje prijatelja koji sigurno nisu nikad registrirani i izbacuje mi da vec imaju jedan accaunt?da li je imao tko slicnu situaciju?

  • in reply to: Fortunawin Bonus #156801

    Dali je ko dobio isplatu na skrill zadnjih 10-ak dana?

  • in reply to: Fortunawin Bonus #156192

    Dali je ko dobio isplatu na skrill zadnjih 10-ak dana?

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 23)