Zlatan Vujovic

Zlatan Vujovic

@zlaya2603

Pregledavate 5 postova - 1 do 5 (od ukupno 5)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Dobet Bonus #155601

    Kakva su vaša iskustva sa ovom kladionicom jeste li dizali novce ?

  • in reply to: Pomoć za početnike #155548

    Imaš PM.
    🙂 Hvala na informacijama !

  • in reply to: Pomoć za početnike #156095

    Imaš PM.
    🙂 Hvala na informacijama !

  • in reply to: Pomoć za početnike #155531

    Pozdrav svima 🙂

    Novi sam clan foruma i prvi put cujem za ovaj nacin zarade.

    Precesljao sam stranicu dosta stvari mi je jasno ali imam par pitanja.

    Kako sam skontao od pocetka proces zarade bi trajao ovako:
    -uplatim pare na 1. kladionicu koja nudi bonus, i na drugu koja ima dobre koeficijente
    -odaberem neki par i recimo ako je bonus 15 e a ja sam isto toliko na tu uplatio imam 30 eura i svih 30 stavljam na odabrani par ( recimo hendikep)
    -zatim u drugoj kladionici sa dobrim koeficijentima na azijske hendikepe igram kontru na iznos koji bi izracunao na vasem kalkulatoru

    Recimo ako pogodim u drugoj kladionici stvorio sam cist profit i bonus sam pretvorio u pravi novac. Zatim uplacujem iznos na drugu kladionicu koja nudi odgovarajuci bonus i opet pokrivam i sve tako, s tim da bi ja koristio ovaj nacin, jer surebetovi meni neodgovaraju zbog moje banke kojom planiram poceti(200 e)

    Kolika bi bila moja zarada po ciklusu, to me zanima i zanima me također po kojem principu se traze parovi za ovu vrstu klađenja (Azijski hendikep).

    Pozdrav svima i svaka cast na stranici !

  • in reply to: Pomoć za početnike #156079

    Pozdrav svima 🙂

    Novi sam clan foruma i prvi put cujem za ovaj nacin zarade.

    Precesljao sam stranicu dosta stvari mi je jasno ali imam par pitanja.

    Kako sam skontao od pocetka proces zarade bi trajao ovako:
    -uplatim pare na 1. kladionicu koja nudi bonus, i na drugu koja ima dobre koeficijente
    -odaberem neki par i recimo ako je bonus 15 e a ja sam isto toliko na tu uplatio imam 30 eura i svih 30 stavljam na odabrani par ( recimo hendikep)
    -zatim u drugoj kladionici sa dobrim koeficijentima na azijske hendikepe igram kontru na iznos koji bi izracunao na vasem kalkulatoru

    Recimo ako pogodim u drugoj kladionici stvorio sam cist profit i bonus sam pretvorio u pravi novac. Zatim uplacujem iznos na drugu kladionicu koja nudi odgovarajuci bonus i opet pokrivam i sve tako, s tim da bi ja koristio ovaj nacin, jer surebetovi meni neodgovaraju zbog moje banke kojom planiram poceti(200 e)

    Kolika bi bila moja zarada po ciklusu, to me zanima i zanima me također po kojem principu se traze parovi za ovu vrstu klađenja (Azijski hendikep).

    Pozdrav svima i svaka cast na stranici !

Pregledavate 5 postova - 1 do 5 (od ukupno 5)