377Bet Bonus

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 48)
Autor
Sve objave
  • #145980

    1000 evra za 20 dana… izvedivo ali ipak…

  • #145982

    [quote=”enea” post=1477]pozdrav ekipi BM.
    Samo da vam kazem ja sam se danas registrirala na kladionicu 377bet i stavila prvi deposit 100€ i aktiviran mi je bonus ali uvjeti okretanja su 1000€ a ne 500€ kako je prije bilo.

    Kod mene ista stvar..Mislim da cu se bunit jer kad sam prihvacao uvjete bonusa pisalo je roll 5x a ne 10[/quote]

    zapravo u uvjetima piše da se 5x okrene deposit za dobitak bonusa, bit će da isto toliko treba okrenuti i bonus kada se ddobije….

  • #145983

    pozdrav ekipi BM.
    Samo da vam kazem ja sam se danas registrirala na kladionicu 377bet i stavila prvi deposit 100€ i aktiviran mi je bonus ali uvjeti okretanja su 1000€ a ne 500€ kako je prije bilo.

    Pozdrav enea i dobrodošla na forum!
    Da li mi možeš napisati gdje si to točno pročitala da je rollover 10 x deozit da bi se dobio bonus?
    Ako imaš taj tekst negdje daj ga pls zalijepi na forum
    Na njihovoj stranici i dalje u uvjetima pod točkom 3 piše:

    3.To receive your bonus, the deposit must be turned over 5 times on any bet

  • #145985

    [quote=”flex” post=1478][quote=”enea” post=1477]pozdrav ekipi BM.
    Samo da vam kazem ja sam se danas registrirala na kladionicu 377bet i stavila prvi deposit 100€ i aktiviran mi je bonus ali uvjeti okretanja su 1000€ a ne 500€ kako je prije bilo.

    Kod mene ista stvar..Mislim da cu se bunit jer kad sam prihvacao uvjete bonusa pisalo je roll 5x a ne 10[/quote]

    zapravo u uvjetima piše da se 5x okrene deposit za dobitak bonusa, bit će da isto toliko treba okrenuti i bonus kada se ddobije….[/quote]

    da li je netko od vas pročitao test koji smo mi radili?

    12. Upon meeting the above conditions, the bonus will be credited to the customer’s account within 48 hours, and is also eligible for withdrawal.

    Nakon rollovera od 500 eura novac je isplaćen na Skrill

  • #145987

    a

  • #145991

    [quote=”enea” post=1477]pozdrav ekipi BM.
    Samo da vam kazem ja sam se danas registrirala na kladionicu 377bet i stavila prvi deposit 100€ i aktiviran mi je bonus ali uvjeti okretanja su 1000€ a ne 500€ kako je prije bilo.

    Pozdrav enea i dobrodošla na forum!
    Da li mi možeš napisati gdje si to točno pročitala da je rollover 10 x deozit da bi se dobio bonus?
    Ako imaš taj tekst negdje daj ga pls zalijepi na forum
    Na njihovoj stranici i dalje u uvjetima pod točkom 3 piše:

    3.To receive your bonus, the deposit must be turned over 5 times on any bet[/quote]

    Kad se ude na My Account>Available Bonus>Sports stoji Turnover left koji je 10x depozit

  • #145992

    Ok, thnks Flex!
    Kontaktirati ću, onda su promjenili. mora da smo ih malo prodrmali sa uplatama.
    U uvjetima i dalje stoji 5x depozit…

    1000€ roll je još uvijek dobar, samo da i njega ne povise

  • #145995

    nakon depozita od 100 € bonus balans je 200 € koji se moze upotrijebiti za oklade.
    U sekciji sport bonus rollover stoji 1000€.
    Ja sam danas vec okrenula LIVE 600 € uz gubitak od 16€ sto i nije tako lose.
    Jos 400€ i rollover je ispunjen.

  • #145997

    Ok, thnks Flex!
    Kontaktirati ću, onda su promjenili. mora da smo ih malo prodrmali sa uplatama.

    1000€ roll je još uvijek dobar, samo da i njega ne povise

    Mozda je samo kakva greska , nz sto je vama tu pisalo. Roll od 10x je jos uvijek prihvatljiv ali nemaju pravo kod prihvacanja bonusa imat jedne uvjete a kad se lova uplati to promjenit. Poslao sam im e-mail ali nisam jos dobio odg

  • #145999

    Ja cu kontaktirati njihovog managera.

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 48)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.