Bet770 Free Bet

Pregledavate 10 postova - 71 do 80 (od ukupno 149)
Autor
Sve objave
  • #144882

    meni tu piše ovo što vidiš na slici, probaj obrisati sve i samo gore biraj moneybookers pa na Withdraw!

    Ili probaj isplatiti na banku? Ispuno lijepo sva polja i probaj na banku

    upisem iznos , odaberem moneybookers a u drugoj tabeli personal information mi se otvori polje ACCOUNT NUMBER šta tu trebam upisati ?

  • #144856

    meni tu piše ovo što vidiš na slici, probaj obrisati sve i samo gore biraj moneybookers pa na Withdraw!

    Ili probaj isplatiti na banku? Ispuno lijepo sva polja i probaj na banku

    [quote=”zorann” post=904]upisem iznos , odaberem moneybookers a u drugoj tabeli personal information mi se otvori polje ACCOUNT NUMBER šta tu trebam upisati ?

    [/quote]

    Evo ja jućer radio isplatu i meni u tom srednjem redu sve prazno…
    Inaće uveli su mi limit od 25 € na bilo koju utakmicu. Tako da sam rolover od 1000 ojra odrađivao kroz 40 opklada. Odradio sam ih u subotu i nedjelju uz ukupni gubitak od ravno 20 €. nisam igrao underlaj već nalazio dobre tečajeve. E, sad će biti zanimljivo kako izgubiti “njihovih” 200 pošto je limit 25 na listić? Možda ću ih kontaktirati u vezi limita? Planiram neki skračeni sistem odigrati…

  • #144894

    meni tu piše ovo što vidiš na slici, probaj obrisati sve i samo gore biraj moneybookers pa na Withdraw!

    Ili probaj isplatiti na banku? Ispuno lijepo sva polja i probaj na banku

    [quote=”zorann” post=904]upisem iznos , odaberem moneybookers a u drugoj tabeli personal information mi se otvori polje ACCOUNT NUMBER šta tu trebam upisati ?

    [/quote]

    Evo ja jućer radio isplatu i meni u tom srednjem redu sve prazno…
    Inaće uveli su mi limit od 25 € na bilo koju utakmicu. Tako da sam rolover od 1000 ojra odrađivao kroz 40 opklada. Odradio sam ih u subotu i nedjelju uz ukupni gubitak od ravno 20 €. nisam igrao underlaj već nalazio dobre tečajeve. E, sad će biti zanimljivo kako izgubiti “njihovih” 200 pošto je limit 25 na listić? Možda ću ih kontaktirati u vezi limita? Planiram neki skračeni sistem odigrati…

  • #144896

    jesi li upisivao MAIL u 2 tabeli ili si sve ostavio prazno ?

  • #144858

    jesi li upisivao MAIL u 2 tabeli ili si sve ostavio prazno ?

  • #144899

    promjenio sam sve pretraživače . Oni su mi poslali MAIL kako do njih nije i d amugo da vršim isplatu na moneybookers , I oni su mi rekli da mjenjam pretraživače , ne znam kada pošalješ zahtjev za podizanje novca jel odmah dobijaš poruku i kada to radiš prvi put ili kada ti oni odobre da možeš dići novce ? ovo baš nešto neće

  • #144861

    promjenio sam sve pretraživače . Oni su mi poslali MAIL kako do njih nije i d amugo da vršim isplatu na moneybookers , I oni su mi rekli da mjenjam pretraživače , ne znam kada pošalješ zahtjev za podizanje novca jel odmah dobijaš poruku i kada to radiš prvi put ili kada ti oni odobre da možeš dići novce ? ovo baš nešto neće

  • #144902

    jesi li upisivao MAIL u 2 tabeli ili si sve ostavio prazno ?

    Evo ja jućer radio isplatu i meni u tom srednjem redu sve prazno

    koji dio nije bistar?

  • #144863

    jesi li upisivao MAIL u 2 tabeli ili si sve ostavio prazno ?

    Evo ja jućer radio isplatu i meni u tom srednjem redu sve prazno

    koji dio nije bistar?

  • #144904

    To i mene zanima.Ja sam isto zavrsio wr ali mi je ostalo oko 200 funti na racunu.Izgleda da sve treba odigrati do nule i onda sticky bonus nestane ali nisam siguran.Probati cu to pa cu javiti.

Pregledavate 10 postova - 71 do 80 (od ukupno 149)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.