KUPUJEM NETELLER I SKRILL KARTICU

Bonus Majstori » Forum » Isplate i uplate kod internet kladionica » KUPUJEM NETELLER I SKRILL KARTICU

Pregledavate 5 postova - 1 do 5 (od ukupno 5)
Autor
Sve objave
  • #179561

    Postovani, potrebna neteller i skrill kartica s obzirom da sam iz Crne Gore i da nemam pravo na nju, zato mi je potreban neko iz Hrvatske ko zeli da mi pomogne. Placam na nacin sto obezbjedjujem smjestaj u apartmanu na Cg primorju, 7 dana za dvije osobe… Ko je zainteresovan neka mi pusti mail na [email protected]

  • #179567

    pozdrav dragi,

    premjestio sam ti post u odgovarajuću kategoriju, nema potrebe da zatrpavaš forum sa 3 identične poruke i još u krivim kategorijama… nadam se da ćeš naći nekoga da ti pomogne

    nemam baš neki feedback iz cg… možeš mi reći kako kod vas stoje stvari sa betfairom, jel možeš normalno igrati tamo?

  • #179568

    Ok, hvala, ja sam mislio da je izbrisan🙂… Nadam se i ja da ce se naci neko da mi pomogne, trebaju mi samo njegovi podaci i ja mogu sam sve otvoriti… Za sad je ok sto se tice Crne Gore ali mislim da ce i ovdje vrlo brzo biti ka u Hrvatskoj… Mada vi mozete preko VPS-a raditi koliko sam upoznat…

  • #179572

    Mada u Cg koliko znam nema uopste trejdera na betfairu😄😄😄, dobro je sto Hrvatska i Srbija ipak vade prosjek i ima nekoliko ozbiljnih igraca😄

  • #179595

    Nadam se da ce mi se neko javiti i pomoci, dijeluje mi kao da forum izumire i da nikoga nema-)

Pregledavate 5 postova - 1 do 5 (od ukupno 5)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.