LiveBetting Bonus

Bonus Majstori » Forum » Sportski Bonusi za sve » LiveBetting Bonus

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 26)
Autor
Sve objave
  • #150110

    već se dva dana nemogu logirat na stranicu jer piše da je “temporarily closed for maintenance” a imam tamo 300€. jel zna netko o čemu je riječ.

  • #150141

    uspio sam se prije par dana ulogirat i poslat zahtjev za withdraw i poslao sam im mail ali ništa se ne događa. niti se javljaju niti su me isplatili

  • #150160

    Evo ja sam jutros dobio 300-ak funti na moneybookers nakon 3 dana, sto mi se ne cini strasno.
    Inace poslao sam im mail prije cca 7 dana da mi potvrde da sam ispunio rollover, ali nikad nisam dobio odgovor, korisnicka podrška im je definitivno loša.

  • #150704

    pozdrav. uplatio sam 300 funti i odigrao 6 oklada po 50 funti. nakon toga sam im poslao mail sa zahtjevom za bonus ali evo danas je 4 dan i od njih ni traga ni glasa

  • #150721

    Uzasno su spori, a izgleda da niti ne odgovaraju na upite. Slicno se svojedobno i meni desavalo. Na kraju mi se nakon 5-6 dana samo pojavio bonus na racunu, bez ikakve poruke ili slicnog

  • #151097

    evo još uvijek ništa. poslao sam im još 2 maila ali se uopće ne javljaju.

  • #151098

    Možda je glup prijedlog, ali mogao bi im probati napisati nešto na francuskom.
    Francuzi se inače vole praviti pametni i ignorirati sve koji ne pričaju njihov jezika.
    Ako imaš nekog frenda možda ti može prevesti tekst. Ako ne sastavi neki jednostavan tekst na engleskom i probaj ga prevesti preko Google translatora, trebao bi dobiti relativno pristojan prijevod.
    Tko zna možda upali, u svakom slučaju ništa te ne košta

  • #151145

    poz. pokušao sam i na francuskom ali i dalje ne odgovaraju. bonusmanijače jel imaš kakav savjet.

  • #151152

    poz. pokušao sam i na francuskom ali i dalje ne odgovaraju. bonusmanijače jel imaš kakav savjet.

    Nju sam odavno zavrsio. Čekaj, napisao si post prije 2 mjeseca kako si isplatio i da nisi dobio novac. prije dva tjedna si napisao post za si uplatio 300 funti i da si zatrazio bonus?? ne razumijem, napravio si isplatu pa si opet naoravio depozit? Jesi pronašao što za njih na sbru i ostalim tuži stranicama?
    Svakako posalji prituzbu

  • #151161

    ma ovo igram na kolegu

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 26)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.