Tenis Trejdanje 2023 – Da li je ovo courtsider, kak je ovako brz?

Bonus Majstori » Forum » Trejderski kutak » Tenis Trejdanje 2023 – Da li je ovo courtsider, kak je ovako brz?

Pregledavate 5 postova - 1 do 5 (od ukupno 5)
Autor
Sve objave
  • #179741

    Pozdrav svima,naisao sam na jedan veoma zanimljiv klip.

    Naime decko trejda uzivo tenis, ima skybet za rezultate,i jos jedan program koji je rekao bih vezan da otkida ovisno o rezultatu.

    Ono sto mene zanima da li je ovo klasican steal novca tj courtsiding jer je uvek ispred svih par sekundi ne radi se o nikakvom znanju vec o brzini,prvi je pri svakom spike-u , kak je to moguce?

    Nadam se da ima jos old-school tradera koji ce izaci iz sjene jer je video zanimljiv dosta.

    LINK VIDEA: https://www.youtube.com/watch?v=l8CeBrzKaNI

     

    Ukoliko netko ne zeli pisati ovdje iz raznoraznih razloga, moze mi pisati na mejl pa cemo prodiskutovati: [email protected]

     

     

  • #179742

    EDIT: lik je sa nasih prostora Jovica iz Novog sada

  • #179747

     

    Ocigledno je da se radi o brzini jedan program mu je vezan direktno na rezultat a drugi ovaj je klasican programcic samo podesen da nadje sliku koju su mu zadali i da klikne levi klik misa nista preterano samo sto je brzo.

    Taj program mozete programirati da sam odradi neke stvari, da mu snimite neku operaciju i njegovom aktivacijom on odradi vise slozenih operacija, takodje da kada ga aktivirate pretrazi ekran ceo i stisne na neku odredjenu sliku koju ste mu zadali…

     

    On verovatno to koristi kada hedguje profit, jer ulazi rucno pre spajka ( milisekundu nakon promene rezultata)

    Udje-hedguje i ponovi to koliko god puta moze, nekad i omasi naravno ili zakasni odreagovati, ali isto tako ako ste gledali video uspeo je uzeti novac jednom liku cak i kada nije doslo do promene rezultata…

    Zakljucak jeste da cim prodaje te programe tako jeftino ( mozete u opisu klipa vidjeti cijenu) znaci da ima nesto bolje neke novije botove ili nesto drugo sa cime ima ,,edge,, u odnosu na druge…

     

    Mnogo ima detalja za analizu ovdje ali ne bih dublje ulazio, sam video po sebi ne znaci nista vijecini sto ga pogleda jer ne shvaca sto on radi , eventualno da vide green brojke pa si pomisle da mogu i oni tako, a zapravo ne znaju koliko ima zezanja pocev od pravljanja accounta pa do ucenja osnova laddera, kupovine vps-a, geektoy-a, i na kraju ko zna koliko banki sprzeno jer ko god  je nov ne moze si pohvatati to tako brzo, tako da  pitanje je da li se isplati  uopce upustati se u ovo … Nazalost..

     

    Lijep pozdrav, Ismar.

     

     

  • #179748

    Oo Otkud ti ovdije stari, hvala na objasnjenju da sam si znao da znas toliko o trejdanju privatno bih te pitao, mislio sam samo da zavrsavas naloge  😀

  • #179789

    Pozdrav svima,naisao sam na jedan veoma zanimljiv klip. Naime decko trejda uzivo tenis, ima skybet za rezultate,i jos jedan program koji je rekao bih vezan da otkida ovisno o rezultatu. Ono sto mene zanima da li je ovo klasican steal novca tj courtsiding jer je uvek ispred svih par sekundi ne radi se o nikakvom znanju vec o brzini,prvi je pri svakom spike-u , kak je to moguce? Nadam se da ima jos old-school tradera koji ce izaci iz sjene jer je video zanimljiv dosta. LINK VIDEA: https://www.youtube.com/watch?v=l8CeBrzKaNI Ukoliko netko ne zeli pisati ovdje iz raznoraznih razloga, moze mi pisati na mejl pa cemo prodiskutovati: [email protected]

    Čisti courtsiding,ili je naletio na neki raw feed i hrpu budala na marketu,dobro si primjetio ,nema tu znanja.

Pregledavate 5 postova - 1 do 5 (od ukupno 5)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.