vedran

vedran

@adler109

Pregledavate 10 postova - 151 do 160 (od ukupno 166)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Bet-at-home Bonus #144086

    Da li je ovaj bonus još aktivan? Ne mogu naći informaciju na samj stranici?

    thx

  • in reply to: Bet-at-home Bonus #144129

    Das li je ovaj bonus još aktivan? Ne mogu naći informaciju na samj stranici?

    thx

  • in reply to: Bet-at-home Bonus #144084

    Das li je ovaj bonus još aktivan? Ne mogu naći informaciju na samj stranici?

    thx

  • in reply to: Teambet Bonus #144042

    eto imao sam tu nesreću da mi je oklada otišla na teambet. tako da sad tu imam 700 eura. i da bonus više nije 100% nego 50%. jel zna možda netko na čemu imaju dobre koeficijente i kaj je kod njih dobro igrat

    Na zalost nisi jedini….i meni ostalo kod njih

  • in reply to: Potraga za dobrom kontrom #144022

    Hvala obojci.

  • in reply to: Fortunawin Bonus #144048

    Nikako ne ići na € varijantu jer je rollover skoro pa nemoguče ispuniti..

    apsurd je bio toliki da mi na kraju nisu dali da igram uopće, odbijali mi oklade od 5€…jedva se izvukao uz osjetni gubitak…

    ako ima mazohista nek izaberu kunsku varijantu i koef 1,9…

    Ja sam se zajebo i stavio KN kao valutu i mogao “samo” 200 kuna bonusa dobiti. Odigrao ga na x hokej, napravio lay na BF u, lay je prosao i izvukao 165 kn bonusa van.

  • in reply to: Fortunawin Bonus #144004

    Nikako ne ići na € varijantu jer je rollover skoro pa nemoguče ispuniti..

    apsurd je bio toliki da mi na kraju nisu dali da igram uopće, odbijali mi oklade od 5€…jedva se izvukao uz osjetni gubitak…

    ako ima mazohista nek izaberu kunsku varijantu i koef 1,9…

    Ja sam se zajebo i stavio KN kao valutu i mogao “samo” 200 kuna bonusa dobiti. Odigrao ga na x hokej, napravio lay na BF u, lay je prosao i izvukao 165 kn bonusa van.

  • in reply to: Teambet Bonus #144002

    ja sam protiv laya velikih koefa… loše iskustvo i priličan gubitak…

    po meni ne bi trebalo nikako layat iznad 4,00 jer su dobici preveliki i u slučaju loše klade sa velikim rolloverom se upada u problem jer postaje teško izvući pare, gubi se vijeme i riskira se gubitak cijelog uloga…. eto ovaj teambet ima 2000€ rollover i ako se tu “prebaci” hrpa nastaju problemi…

    po meni je bolje ići na combi listiće ako se želi brzo izgubiti.. veća je šansa 🙂

    A kako da kontriram listic s vise parova? (pretpostavljam da je to combi)? 🙂

  • in reply to: FortunaWin #143992

    Ja imam, nikakvih problema pri bonusu

  • in reply to: Broh kreditne kartice, slika iste? #143987

    Istina ne spominje se, no nisu ni rekli da mogu sakrit broj….mislim ovak i onak ga znaju…

    Dakle ti bi slao s prekrivenim brojevima i cvc om?

    Pa sta ce im to? Vide da je aktivna jel je uplata bila preko nje….

    Hmmmm not like ovo

    Uzeo bonus, mislim da cu ih odjebat i poslat im sve osim kartice.

    Thx

Pregledavate 10 postova - 151 do 160 (od ukupno 166)