vedran

vedran

@adler109

Pregledavate 10 postova - 21 do 30 (od ukupno 166)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Intertops Africa Cup 50$ i Superbowl 200$ Bonus #145307

    Roll je velik, ali posto nema min koeficijenta tih 4800 rollovera napravis s 1000€. Na intertopsu igras na male koeficijente. 1.3 npr i da to iskontriras treba ti znacajno manje love jel je suprotni koef velik

  • in reply to: Intertops Africa Cup 50$ i Superbowl 200$ Bonus #145256

    Zasto ne sve? Bez min koef to je pljuga za uhvatit rollover

  • in reply to: Intertops Africa Cup 50$ i Superbowl 200$ Bonus #145301

    Zasto ne sve? Bez min koef to je pljuga za uhvatit rollover

  • in reply to: Intertops Africa Cup 50$ i Superbowl 200$ Bonus #145297

    pozdrav, mene zanima ovaj 20°% depozit do 100 €…pitao sma podršku i kažu da je roll over 8x depozit i bonus, BEZ obaveznog koeficijenta??!!

    Jel moguće?

    Žena mi nije linkala pravila već odgovarala na pitanja.

    Prema tome i koef 1.1 bi se računao u roll over?!

    Jel netko isprobao?

  • in reply to: Intertops Africa Cup 50$ i Superbowl 200$ Bonus #145252

    pozdrav, mene zanima ovaj 20°% depozit do 100 €…pitao sma podršku i kažu da je roll over 8x depozit i bonus, BEZ obaveznog koeficijenta??!!

    Jel moguće?

    Žena mi nije linkala pravila već odgovarala na pitanja.

    Prema tome i koef 1.1 bi se računao u roll over?!

    Jel netko isprobao?

  • in reply to: Redstarsport – Redstarpoker Bonus #145250

    Evo samo da i ja napišem svoja iskustva, koja su inače jako negativna, sa njima. Uplatio 25$ i izgubio, oni mi dali bonus 25$, i tih 25$ nikako nisam mogao izgubiti tako da se sada akumuliralo 430$. Koeficjenti su im užasni, a ni podrška nije ništa bolja.

    Bok,

    meni je sve isto prošlo kod njih….dogurao čak do 630 €……probaj igrati live i kontrirati na betfairu….barem sam ja to tako odradio.

    što se tiće podrške, ne znam….meni su jako brzo i jako ljubazno odgovarali na sve – kontaktirao sam ih putem live chat-a…..čak kad su nekaj i zajebali s mojim accountom su mi kao poklon ponovo dali 25$….

  • in reply to: Bet-at-home Bonus #145215

    Pozdrav, ja odigrao….izvukao 170€….uložio 400, dobio 200 bonusa….sve sam odradio preko 3 oklade (600€, 1000€, 800 €). sve kontrirao pinnaclom i to na bejzbol….na bet at home sam igao na koef 1.7 sva tri susreta s velikim underlayem na pinnacle….sve oklade su prošle na bet at home…..mislim da neću dugo ponovo dobiti bonus, jel sam 400 € uvećao na 2300 €….

  • in reply to: Bet-at-home Bonus #145168

    Pozdrav, ja odigrao….izvukao 170€….uložio 400, dobio 200 bonusa….sve sam odradio preko 3 oklade (600€, 1000€, 800 €). sve kontrirao pinnaclom i to na bejzbol….na bet at home sam igao na koef 1.7 sva tri susreta s velikim underlayem na pinnacle….sve oklade su prošle na bet at home…..mislim da neću dugo ponovo dobiti bonus, jel sam 400 € uvećao na 2300 €….

  • in reply to: Doxxbet Bonus #145147

    Dobro si to zamislio ali u ovom poslu ja takve oklade ne bih stavljao osim da se baš kockam. Puno puta sam naletio na arbove na istoj tekmi u nog. Over under .. Uvijek igram samo jedan arb. I uvijek samo na jednom racunu u slucaju da ih ima vise. Pokusavam ostaviti dojam pravog kockara…

    Mogli su ti bar jednu priznati:(

    [quote=”tomas44″ post=1054]Kontaktirao sam ih ,i rekli su mi da ne vrijede oklade na isti susret,imao sam recimo na jednom meču 3 oklade po 30e,al na različite gemove,i ne priznaju ni bar jednu od te 3 ,to je totalna glupost,inače klada je ok,al eto….

    [/quote]

    nisi li ti bio jako protiv više računa? 🙂

  • in reply to: Doxxbet Bonus #145194

    Dobro si to zamislio ali u ovom poslu ja takve oklade ne bih stavljao osim da se baš kockam. Puno puta sam naletio na arbove na istoj tekmi u nog. Over under .. Uvijek igram samo jedan arb. I uvijek samo na jednom racunu u slucaju da ih ima vise. Pokusavam ostaviti dojam pravog kockara…

    Mogli su ti bar jednu priznati:(

    [quote=”tomas44″ post=1054]Kontaktirao sam ih ,i rekli su mi da ne vrijede oklade na isti susret,imao sam recimo na jednom meču 3 oklade po 30e,al na različite gemove,i ne priznaju ni bar jednu od te 3 ,to je totalna glupost,inače klada je ok,al eto….

    [/quote]

    nisi li ti bio jako protiv više računa? 🙂

Pregledavate 10 postova - 21 do 30 (od ukupno 166)