Mato

Mato

@mato800

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 11)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Betfair Free Bet #148628

    Hej milijunaši,trebam Vašu pomoć :woohoo:

    Možda moje pitanje nije baš za ovu temu,ali nadam se da se šef neće ljutiti.
    Ovako,ne znam kako da uplatin na Betfair novac s Paysafecardom.Račun mi je verificiran,ali nigdje ne vidim opciju Pasafecard uplate.Mislio sam da nemaju taj način deposita,ali kolega iz Rumunjske mi poslao svoj printsren,i kod njega ima ta metoda plačanja.Nemam na MB limita vise,a karticu od banke sam dao napraviti,pa nemam drugog izbora nego paysafecard.I da,ako recimo uplačujem 500kn paysafecardom,uzima li betfair proviziju prilokom uplate,pošto je u kunama?Zahvaljujem na odgovoru

  • in reply to: Betfair Free Bet #148478

    Hej milijunaši,trebam Vašu pomoć :woohoo:

    Možda moje pitanje nije baš za ovu temu,ali nadam se da se šef neće ljutiti.
    Ovako,ne znam kako da uplatin na Betfair novac s Paysafecardom.Račun mi je verificiran,ali nigdje ne vidim opciju Pasafecard uplate.Mislio sam da nemaju taj način deposita,ali kolega iz Rumunjske mi poslao svoj printsren,i kod njega ima ta metoda plačanja.Nemam na MB limita vise,a karticu od banke sam dao napraviti,pa nemam drugog izbora nego paysafecard.I da,ako recimo uplačujem 500kn paysafecardom,uzima li betfair proviziju prilokom uplate,pošto je u kunama?Zahvaljujem na odgovoru

  • in reply to: Bwin.es Bonus #148254

    Pozdrav Ale1.
    Rijeć je o Bwin.es.

  • in reply to: Bwin.es Bonus #148241

    Pozdrav svima.Prekjučer sam se registrirao,i nisam dobio bonus.Pisao sam korisničkoj službi nekoliko puta.Odgovora nema.Mislio sam da sam ja nešto zahebo,ali sada kada si napisao ovo,vjerojatno da su nas izbacili.šteta.

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #148119

    Pošto ne znam poslati privatnu poruku,zainteresiran sam ako hočeš da na pola kupimo i vidimo što se to.Ja sam skeptik,ali necu propas za 40 $ 🙂 .Ako si zainteresiran,pošalji mi privatnu poruku,pozz

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #148114

    Pozdrav aqillies.
    Teško je vjerovati da netko prodaje dobar sistem za cijenu nekih 77$ kao što piše na toj stranici.Prvo se treba zapitati.Ako taj sistem djeluje,zašto ga on prodaje?Sad zamislimo sebe.Znamo dobar sistem za Betafir trade,i ići čemo ga prodavati.Naravno da nečemo.Jer taj sistem nema cjenu.Ako je dobar,sa 1000€ banke recimo,vremenski,može se zaraditi hrpe para.Sve su to igre.Zna se da nitko tko je pravi trejder,neče govoriti svoj sistem okolo…Betfair trade je sve popularniji,i znaju da svi traze neke sisteme za zaradu,pa uletavaju s ovakvim “”sistemima””.Ja sam početnik na Betfairu što se tiće,trejdanja.Isto sam gledao i trazio sisteme po internetu,ali malo malo kroz igru,shvačas neke stvari.Nisam još nikakav sistem igre smislio,ali to će doći s vremenom.Potrebno je veliko iskustvo trejdanja,i kroz mjesece,godine na betfairu,zasigurno da se smisli neki sistem ili slično.Sretno ti,i zaradi hrpu para na trejdu.pozz

  • in reply to: STARLOTTOSPORT #147967

    Ima,bonus kod se vidi tek kad dodes na straicu za registraciju,automatski je sam napisan.Ima jedno desetak slova.to me i muci.a nemam puno na moneybookesru,pa mi se enda đabe uplacivati,a live chat ne radi….

  • in reply to: STARLOTTOSPORT #147961

    Ja sam se registrirao 30.12.2012. na ovu kladionicu preko bonus majstora,ali nisam uplatio novac,ne znam da li je ovo isti bonus kod kao i prije 5-6 dana,dok je istekao ovaj bonus.Sad je ponovno u funkciji,ali je mozda s novim bonus kodom,pa da ne uplacujem bezveze.Zna li itko,pozz

  • in reply to: Bwin.es Bonus #147868

    Pozdrav ekipa
    Zanima me da li je nekome tko je već imao onaj bwin.com account, bwin.es verificirao ovaj novi bwin account.Ja sam otvorio bwin prije par godia,regao sam se sada i na bwin.es i poslao dokumente prije jedno 5-6 dana,i nisam do sada dobio još nikakav odgovor,ili bilo kakav email od njih?Bojim se da mi ne zatvore račun…

  • in reply to: Pomoć za početnike #147855

    Pozdrav.
    Imam pitanje jedno.Moj brat se godinama vec kladi na internetu,i ima otvorene račune u dosta kladionica.Mene zanima smijem li i ja otvorit te kladionice.Pitam jer živimo na istoj adresi i to.Znam da vjerojatno neću dobiti bonus na prvu uplatu,ali to mi ni nije prioritet.Počinjem se igrati s Betfairom,i uplatit ću oko 1500€,raspoređeno na nekoliko kladionica,pa nebi bilo dobro da mi naknadno zaključaju račune.Biti ču zahvalan na odgovoru.Pozdrav

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 11)