Maximus543

Maximus543

@maximus543

Pregledavate 7 postova - 1 do 7 (od ukupno 7)
Autor
Sve objave
  • in reply to: SEKABET #165370

    Poštovani,

    Samo na Sekabetu! Specijalna promocija samo za ljubitele sportskog klađenja. Uplatite Petkom i dobijte 50% bonusa od iznosa vaše uplate.

    Važi do : 31.12.2017

    Za više informacija posetite stranicu promocije ili molimo vas kontaktirajte službu za korisnike.

    Srdačan pozdrav,

    Sekabet – Korisnička podrška

  • in reply to: Mybet Bonus #163926

    Jorge
    Hello, welcome to our Live Chat.

    I am afraid we do not offer our sportsbets for customers from croatia.

    Is there anything else I may assist you with, please?

  • in reply to: Mybet Bonus #165636

    Jorge
    Hello, welcome to our Live Chat.

    I am afraid we do not offer our sportsbets for customers from croatia.

    Is there anything else I may assist you with, please?

  • in reply to: Pomoć za početnike #163669

    Pozdrav svima!

    Zanima me dali netko ima osvježen popis kladionica koje nude bonuse za korisnike iz Hrvatske. Prošao sam neke popise sa foruma i same stranice i dosta su “zastarjeli”. Pa eto čisto informativno ako neko ima nove informacije. Pošto sam jos nov u ovome bio bih zahvalan kad bi mi netko preporucio kladionice sa manjim bonusima ili free betovima za početak.

    Koja je vaša prepruka što se tice visine kvote na koju igram iznos bonusa. našao sam na netu preporuke iznad 5,0 no računao sam da bi dosta zaglibio ukoliko bi takva oklada prošla.

    Unaprijed Hvala!

  • in reply to: Pomoć za početnike #165284

    Pozdrav svima!

    Zanima me dali netko ima osvježen popis kladionica koje nude bonuse za korisnike iz Hrvatske. Prošao sam neke popise sa foruma i same stranice i dosta su “zastarjeli”. Pa eto čisto informativno ako neko ima nove informacije. Pošto sam jos nov u ovome bio bih zahvalan kad bi mi netko preporucio kladionice sa manjim bonusima ili free betovima za početak.

    Koja je vaša prepruka što se tice visine kvote na koju igram iznos bonusa. našao sam na netu preporuke iznad 5,0 no računao sam da bi dosta zaglibio ukoliko bi takva oklada prošla.

    Unaprijed Hvala!

  • in reply to: Smarkets – nova burza koeficijenat #163660

    Novi sam na forumu pa za pocetak pozdrav svima!

    ovo je moj prvi post na ovom forumu, no pratim Vas vec duze vrijeme. Sinoc sam razigravao bonus na 18bet-u (ulog 25e bonus 30e), kontrirao sam na Smarketsu.
    Sinocna utakmica Atletico – Barcelona (2-0). na 18-betu sam ulozio na Atletico a na Smarketsu protiv, obje oklade uplacene i potvrdene, no nakon nekog vremena (tokom utakmice) Smarkets je ponistio moju okladu.
    Smarkets:
    Bet Cancelled (market halted) – Sell Athletic Club
    Football / Athletic Club vs. Barcelona / Winner

    Pronasao sam objasnjenje na jednom forumu no pošto mi još navedeni izrazi i sami engleski ne idu najbolje molio bih Vas za pomoc.
    Koliko sam razumio postoji logicno objasnjenje no svejedno bi volio provjerit prije nego sto nastavim kontrorirat na istoj burzi.

    Forum : http://matchedbettingblog.com/topic/smarkets-cancelled-my-bet/#.WG924FPhDIU

    Unaprijed Hvala i jos jednom pozdrav svima!
    Hrvatska, Zagreb

  • in reply to: Smarkets – nova burza koeficijenat #165269

    Novi sam na forumu pa za pocetak pozdrav svima!

    ovo je moj prvi post na ovom forumu, no pratim Vas vec duze vrijeme. Sinoc sam razigravao bonus na 18bet-u (ulog 25e bonus 30e), kontrirao sam na Smarketsu.
    Sinocna utakmica Atletico – Barcelona (2-0). na 18-betu sam ulozio na Atletico a na Smarketsu protiv, obje oklade uplacene i potvrdene, no nakon nekog vremena (tokom utakmice) Smarkets je ponistio moju okladu.
    Smarkets:
    Bet Cancelled (market halted) – Sell Athletic Club
    Football / Athletic Club vs. Barcelona / Winner

    Pronasao sam objasnjenje na jednom forumu no pošto mi još navedeni izrazi i sami engleski ne idu najbolje molio bih Vas za pomoc.
    Koliko sam razumio postoji logicno objasnjenje no svejedno bi volio provjerit prije nego sto nastavim kontrorirat na istoj burzi.

    Forum : http://matchedbettingblog.com/topic/smarkets-cancelled-my-bet/#.WG924FPhDIU

    Unaprijed Hvala i jos jednom pozdrav svima!
    Hrvatska, Zagreb

Pregledavate 7 postova - 1 do 7 (od ukupno 7)