Bonusmajstor

Bonusmajstor

@underdog

Pregledavate 10 postova - 1,281 do 1,290 (od ukupno 1,318)
Autor
Sve objave
  • in reply to: 1Bet Bonus #143559

    Upravo tako, vraćaju ulog samo ako izgubiš prvu okladu. Neriješeno se misli ako se oklada poništi u slučaju tzv. pusha, što je moguće kod hendikepa i over undera.
    Naprimjer uplatiš over 3 i bude točno 3 gola, te se oklada poništava.

    Kao što sam gore napisao rollover je velik, tako da se ovo isplati odigrati tako da 1bet koristiš za kontriranje drugih bonusa po potrebi, bez da ciljano razigravaš rollover.

    Produžena akcija. jel to znači da se dobije free bet samo ako je prva oklada od 20€ gubitna (s time da ako je neriješeno onda ništa).

  • in reply to: Allyoubet 50 euro free bet za Euro kupove #143534

    Samo druga (live bet) oklada ti mora biti gubitna.
    Prva oklada je kvalifikacijska da bi uopće imao pravo sudjelovati u promociji.
    po meni trebalo bi uplatiti okladu na točan rezultat i kontrirati je na Betfairu. Ovdje se prema trenutnim tečajevima na okladu od 50 gubi 10-ak eura.
    Zatim uplatiš live okladu kad utakmica počne i kontriraš je kao free bet. Da bi nadokanadio gubitak na kvalifikacijskoj i zaradio nešto na live okladi trebalo bi uplatiti svih 50€. Ako uplatiš samo 10€ nećeš uspjeti nadoknaditi niti gubitak na kvalifikacijskoj okladi. Osim naravno ako uplatiš okladu bez kontre i pogodiš.

    Sve u svemu meni se ne čini kao loša ponuda iako nije ni spektakularna. Jedini je problem što moraš biti za kompjuterom za vrijeme utakmice.

    ja sam mislio stavit 50€ na točan rezutat, a na live klađenje 10€ s time da ako sam dobro skužio i jedna i druga oklada trebaju biti gubitne da se dobije povrat novca.

  • in reply to: Allyoubet 50 euro free bet za Euro kupove #143555

    Samo druga (live bet) oklada ti mora biti gubitna.
    Prva oklada je kvalifikacijska da bi uopće imao pravo sudjelovati u promociji.
    po meni trebalo bi uplatiti okladu na točan rezultat i kontrirati je na Betfairu. Ovdje se prema trenutnim tečajevima na okladu od 50 gubi 10-ak eura.
    Zatim uplatiš live okladu kad utakmica počne i kontriraš je kao free bet. Da bi nadokanadio gubitak na kvalifikacijskoj i zaradio nešto na live okladi trebalo bi uplatiti svih 50€. Ako uplatiš samo 10€ nećeš uspjeti nadoknaditi niti gubitak na kvalifikacijskoj okladi. Osim naravno ako uplatiš okladu bez kontre i pogodiš.

    Sve u svemu meni se ne čini kao loša ponuda iako nije ni spektakularna. Jedini je problem što moraš biti za kompjuterom za vrijeme utakmice.

    ja sam mislio stavit 50€ na točan rezutat, a na live klađenje 10€ s time da ako sam dobro skužio i jedna i druga oklada trebaju biti gubitne da se dobije povrat novca.

  • in reply to: Getwin match of the week #143533

    Izgleda da su se ponovno uozbiljili s ovom ponudom. Nadam se također da su riješili probleme s isplatama.
    Uglavnom ovaj tjedan opet imaju akciju u kojoj se za okladu od 10€ može dobiti 5€ free bet.
    Ovaj vikend ponuda vrijedi za utakmicu Tottenham – Manchester United u nedjelju 04.03.2012.

    Evo i uvjeta ponude:
    SPECIAL OFFER “MATCH OF THE WEEK”
    If you are a Getwin.com customer you can simply place your bet (a minimal bet is $/£/€10) and get a bonus worth $/£/€5.
    1.Each event having a status ‘’MATCH OF THE WEEK’’ will be advertised on a corresponding banner on getwin.com homepage.
    2.To receive a free bet worth $/£/€5, customers must place a qualifying bet.
    3.The qualifying bet is valid if it corresponds to the following criteria:
    3.1.It is a single bet;
    3.2.It applies to the result of the match (win, lose or draw);
    3.3.The minimal sum of stake must be $/£/€10;
    3.4.The bet must be placed on the event ‘’MATCH OF THE WEEK’’.
    4.To obtain the right to participate in the current offer, the customer must comply with the following:
    4.1.The first bet must be placed and settled by the time when the customer starts participating in the promotion.
    4.2.A Free bet token, which was received during the Risk Free Bet promotion, must be utilized by the moment the customer participates in the current promotion. If the above-mentioned token has expired, this condition is considered as fulfilled as well.
    5.Each customer is eligible to receive only one bonus of $/£/€5 for each ‘’MATCH OF THE WEEK’’.
    6.Customer’s right to use the free bet token comes into force at the moment when the qualifying bet has been successfully accepted. Do not hesitate to contact our customer support service in case you have any doubts concerning the successful acceptance of your bet.
    7.During the special offer ‘‘MATCH OF THE WEEK’’, the Free Bet Token can be used only for a single bet, which is placed on the same event as the qualifying bet.
    8.The special offer ‘’MATCH OF THE WEEK’’ applies only to one member of the family, one IP address, and one household address.
    9.Getwin Company reserves the right to reject all the payouts and bonuses, if it considers that any fraud or breach of the present Terms and Conditions was done, or any other illegal acts were performed. The decision of Getwin management is final and indisputable.
    10.Getwin Company reserves the right to revoke or modify this offer any time, for any reason and without a prior notification.
    11.Any payments, which are made during the special offer ‘’MATCH OF THE WEEK’’, will be executed in the same currency the client opened their account at Getwin.com.
    12.Standard FREE BET terms apply.

  • in reply to: Meridianbet Bonus #143531

    Da, nažalost izgleda da je tako. Ipak kako je tomas ipak dobio ulog nazad javi ako se slučajno to desi i tebi.
    S takvim kladionicama nikad ne znaš, često niti oni sami ne znaju što rade.

    Pozz,

    Okrenuo sam 400e i dobio sam 50e bonusa na posebn bonus racun.
    Poslao sam im upit kako mogu iskoristiti bonus novac i dobio sam sljedeci odgovor:

    Dear Mr. xxx,

    You can use bonus money only for placing bets, you can not withdraw bonus money.
    15. BONUS TERMS & CONDITIONS

    15.1. The bonus money part of the stake is not included in any returns.
    15.2. Bonus account money cannot be exchanged for real account balance.

    Ovih 50e je sada kao free bet u kojem ulog zadrzava kladionica ako sam dobro razumio.Zahtjevan bonus koji na kraju uopste nije bonus vec obican free bet :silly:

  • in reply to: Allyoubet 50 euro free bet za Euro kupove #143530

    Dobro si to našao.
    Koeficijenti na correct score im nisu nešto i koliko sada vidim gubitak na kvalifikacijskoj bi mogao biti i do 10€, ali iz 50€ na Live betu opet bi se trebalo izvući 30-ak eura, dakle bar 20€ bi trebao biti profit po utakmici.

    nova promocija

    Think you know who’s going to make it to the last stages of the “Champion’s League” or “Europa League”? Put your betting expertise to the test and you could earn £/€/$50 back on Live Betting on the same match!
    How does it work?
    Place a pre-match exact score bet, then bet live on the same match. If your first “Live Bet” loses, AllYouBet will refund your stake to the value of your first pre-match exact score bet!

  • in reply to: Expekt Bonus #143507

    Ovaj bonus vrijedi i za nove korisnike iz Slovenije koji mogu dobiti bonus od 75€ pod jednakim uvjetima kao i korisnici iz Hrvatske i Crne Gore.

  • in reply to: Dhoze Bonus #143506

    Nažalost, izgleda da tako to ide kod njih. Glavno je da daju bonuse i da ima koristi od njih.
    Ako ti nije problem javi kad dobiješ lovu da znamo da je sve OK.

    Evo ovoga trena mi odgovorili da su mi sada dokumenti pregledani i račun verificiran, trebalo im je 5 dana za odgovor. A ništa sada ću čekati dok ne isplate,nadam se da bude sve u redu.

  • in reply to: Dhoze Bonus #143504

    Pozdrav twister.
    Žao mi je da imaš problema s isplatom. Ja sam nedavno isplatio lovu bez ikakve verifikacije, ali kao što sam gore napisao čekao sam novce 4 dana. Isto tako dok sam čekao isplatu nisam dobivao nikakve informacije.
    Ako su ti lovu skinuli s računa vjerovatno znači da isplatu provode.
    Na gunnersgamingu koji je praktično ista stvar što i Dhoze svojevremeno sam isto tako na isplatu čekao 3-4 dana.
    U svakom slučaju činjenica je da nisu brzi što se isplata tiče. Na tvom mjestu ja za sada ne bih paničario i dao bi im još malo vremena.
    Ako želiš ipak biti na čistu najbolje bi bilo da ih kontaktiraš na live chat

    Pozdrav ekipo. Evo kako sam rekao da ću probati uletit u Dhoze bet tako je i bilo pa javljam iskustva a i molim za pomoć. Znači reg sam se 16.02. napravio uplatu preko skrill m.b. 1 okladu pogodio tako da sam moramo raditi uvjete. Za 2 dana sam napravio uvjete i došao na 440€,tražio isplatu, dobio mail da im pošaljem osobnu,neki račun i print screen m.b. To sve poslao,dobio odgovor samo da su zaprimili dokumente i evo već 4 ti dan ništa ne odgovaraju. Prije 2 dana sam se ulogirao i vidio da su novci opet na računu,opet sam tražio isplatu i opet ništa. Sada me već lagano hvata panika… Da li ima netko slične probleme,da li je to normalno ili?

  • in reply to: Expekt Promocije #143500

    Svaka čast za Bet at Home!

    I ja ovaj put imao sreće. Dobio 50% do 20€,a i bet at home me se sjetio sa 50% do 200€

Pregledavate 10 postova - 1,281 do 1,290 (od ukupno 1,318)